مجموعه دیفرانسیل Fed-BoJ برای رشد

با این حال، اگر 22-SMA به عنوان مقاومت ثابت بماند، قیمت احتمالا برای آزمایش مجدد سطح حمایت 138.05 کاهش خواهد یافت.

هفته آینده رویدادهای مهمی در ایالات متحده و ژاپن خواهد داشت، از جمله جلسات سیاست بانک مرکزی. سرمایه گذاران جلسات سیاست فدرال رزرو و BOJ را تماشا خواهند کرد که بدون شک باعث نوسانات زیادی خواهد شد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران با اهرم بالا هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

  • در بحبوحه افزایش انتظارات فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره در هفته آینده، دلار افزایش یافت.
  • بانک ژاپن (BoJ) تمایل دارد سیاست کنترل بازده کلیدی فعلی خود را حفظ کند.
  • بازارها انتظار افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره را از سوی فدرال رزرو در روز چهارشنبه دارند.

علاوه بر این، طبق گفته پنج منبع آشنا با این موضوع، سیاست گذاران BoJ ترجیح می دهند داده های اضافی را تجزیه و تحلیل کنند. سیاست گذاران می خواهند از افزایش مستمر دستمزدها و تورم اطمینان حاصل کنند.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای USD/JPY

برعکس، ین کاهش یافت. به دنبال گزارش رویترز مبنی بر اینکه بانک ژاپن (BoJ) تمایل دارد سیاست کنترل بازده کلیدی فعلی خود را در هفته آینده حفظ کند، این شاخص تضعیف شد.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض دید زیادی از بازارها و موسسات مالی مختلف است. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-jpy-weekly-outlook-fed-boj-differential-set-to-grow/

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر

ثاقب اقبال

تعصب برای USD/JPY ممکن است در هفته آینده تغییر کند زیرا گاوها مقاومت 22-SMA را به چالش می کشند. در عین حال، RSI از 50 عبور کرده است که نشانه ای از قوی بودن حرکت صعودی است. خرس ها در ابتدا تسلط داشتند و قیمت را به زیر 22-SMA رساندند. اگرچه آنها به زیر سطح 140.01 شکستند، اما نتوانستند به زیر سطح حمایت 138.05 بروند.

USD/JPY هفته بسیار صعودی داشت، جایی که دلار بهبود یافت و ین تضعیف شد. در بحبوحه افزایش انتظارات فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره در هفته آینده، دلار افزایش یافت. این درحالی است که داده‌های اشتغال بازار کار انعطاف‌پذیر ایالات متحده را نشان می‌دهد.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

آیا شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس کانادا هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

چشم انداز هفتگی USD/JPY صعودی است زیرا تفاوت نرخ بین ایالات متحده و ژاپن احتمالاً در هفته آینده افزایش خواهد یافت.

فراز و نشیب USD/JPY

شایان ذکر است، بازارها انتظار دارند روز چهارشنبه فدرال رزرو 25 واحد در ثانیه نرخ بهره را افزایش دهد. از سوی دیگر، احتمال زیادی وجود دارد که BOJ سیاست فعلی خود را حفظ کند. در نتیجه، تفاوت نرخ بین ایالات متحده و ژاپن احتمالاً افزایش خواهد یافت. این واگرایی سیاستی بر ین تاثیر می گذارد.

چشم انداز فنی هفتگی USD/JPY: تغییر قریب الوقوع احساسات به سمت صعودی.

چشم انداز فنی هفتگی USD/JPY
نمودار روزانه USD/JPY

بولز سپس زمام امور را در دست گرفت و قیمت را به SMA برگرداند. گاوها ممکن است در هفته آتی بالاتر از SMA بشکنند و کنترل را در دست بگیرند. این به معنای آزمایش مجدد سطح مقاومت 144.25 است. شکست بالای 144.25 بالاترین سطح را نشان می دهد و ادامه روند صعودی قبلی را تایید می کند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج