مدیرعامل بلاک به عنوان وام آلوده از سطوح سرخ شده بانکمن استعفا داد

3/ وام به نهادی تعلق گرفت که من مالک آن هستم و وجوه برای تغییر ساختار استفاده شد. در اوایل سال 2022، 15 میلیون دلار وام اضافی برای تقویت موقعیت کسب و کار وجود داشت.

– مایک مک کافری (@McCaffrMike) 9 دسامبر 2022

جالب اینجاست که فرانک چاپارو، مدیر خبری The Block در پادکستی که دوشنبه گذشته منتشر شد، با Bankman-Fried مصاحبه کرد. لری سرماک، معاون تحقیقات بلاک نیز فهرستی از صدها سرمایه گذاری انجام شده توسط آلامدا را گردآوری و منتشر کرد که شامل دو شرکت مک کافری است. سرماک بعداً گفت که از ارتباط بین این دو نهاد با مک‌کافری بی‌اطلاع است.

سام بنکمن-فرید تأثیر زیادی بر پلتفرم رسانه‌های رمزنگاری «مستقل»، The Block دارد، زیرا Alameda Research مخفیانه از این شرکت رسانه‌ای با وام‌هایی بالغ بر 43 میلیون دلار در دو سال گذشته حمایت مالی کرده است.

به جز مک کافری، هیچ کس در The Block این وام های آلامدا را نمی دانست. رسانه های رمزنگاری به طور گسترده ای فروپاشی امپراتوری FTX را پوشش دادند. با این حال، این وام ها بر تیم تحریریه آن تأثیری نداشته است.

به خواندن ادامه دهید

همانطور که توسط The Block تایید شده است، محل اختفای این وام ها تنها برای مدیر عامل سابق شرکت رسانه ای، مایکل مک کافری، شناخته شده بود که بلافاصله پس از افشای منبع وام آلوده در روز جمعه، استعفا داد. بابی موران، مدیر ارشد درآمد Block، اکنون نقش مدیر عامل را بر عهده گرفته است.

Block در سال 2018 تأسیس شد و مک‌کافری در سال 2020 به عنوان مدیرعامل به آن ملحق شد. این شرکت که عمدتاً از تبلیغات و اشتراک‌ها درآمد کسب می‌کرد، بیش از 4 میلیون دلار از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، از جمله Greycroft، Pantera، BlockTower Capital و Bloomberg Beta جمع‌آوری کرد.

مک کافری در یک تاپیک توییتری توضیح داد که شرکت در “مکانی پرمخاطره” قرار دارد و “تنها گزینه ای که محقق شد” بازسازی با وام 2 میلیون دلاری Alameda از Bankman-Fried بود. او با وام بعدی 15 میلیون دلاری کسب و کار را تقویت کرد، اما چیزی در مورد 16 میلیون دلار آخر یا ادعای استفاده از آن برای خرید املاک باهاما اشاره نکرد.

توضیحات

او همچنین گفت که “این وام را به کسی فاش نکرده است” زیرا آگاهی از آن می تواند عینیت تیم تحریریه را در مورد پوشش بانکمن-فرید و نهادهایش به خطر بیندازد.
منبع: https://www.financemagnates.com//cryptocurrency/news/the-block-ceo-resigns-as-tainted-loan-from-bankman-fried-surfaces/به خواندن ادامه دهید

3/ وام به نهادی تعلق گرفت که من مالک آن هستم و وجوه برای تغییر ساختار استفاده شد. در اوایل سال 2022، 15 میلیون دلار وام اضافی برای تقویت موقعیت کسب و کار وجود داشت.

– مایک مک کافری (@McCaffrMike) 9 دسامبر 2022

دومین وام 15 میلیون دلاری در ژانویه 2022 از طریق یک LLC به نام Lonely Road در اختیار این شرکت رسانه ای قرار گرفت، در حالی که سومین وام، 16 میلیون دلار در بهار 2022، به یک LLC به نام دریای سرخ ارائه شد. مک کافری همچنین از دریای سرخ برای آپارتمانی در باهاما استفاده کرد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج