مصاحبه با آنا – یک معامله گر با سرمایه 1.2 میلیون دلاری با The5ers

  • استراتژی شما برای گذراندن موفقیت آمیز سطح اول The5ers چه بود؟
    کوچک نگه داشتن لیست پیگیری GJ، GU، و اتحادیه اروپا. از مناطق 4 ساعته معامله کنید و با تایید واضح اجرا کنید. به مدیریت ریسک پایبند باشید و احساسات را کنترل کنید. ساده نگه داشتن آن بدون پیچیدگی بیش از حد چیزها.

آنا یک معامله گر سرمایه گذاری شده توسط The5ers اکنون بیش از یک سال است. او در حال تجارت در برنامه Hyper-Growth (تامین مالی فوری)، مدیریت 1,200,000 است!

نمودار حساب Anna The5ers 320000 دلار

  • قدرت ذهنی/روانی شما چیست و چگونه آن را توسعه دادید؟
    تمرکز بر پول چیزی است که اکثر معامله گران با شکست مواجه می شوند. زمانی که شروع کردم به تمرکز روی روندم و نه روی میزان سودی که به دست آورده بودم، تغییری شدید دیدم. من ژورنال های بسیار دقیقی نگه داشتم و با نگاهی به گذشته، می بینم که نقطه عطف این بود که دیگر نگران میزان درآمدم نباشم اما روی دستیابی به نتایج ثابت تمرکز کنم. خاموش کردن پول بسیار چالش برانگیز بود. چیزی که کمک کرد این بود که هیچ هدفی را در یک مقدار مشخص تعیین نکنیم، مثلاً 10 درصد سود داشته باشیم. در عوض، هدفم این است که با استراتژی خود سازگار بمانم و روی فرآیند تمرکز کنم حتی اگر پولی به دست نیاورم.
  • چقدر طول می کشد تا یک معامله گر ثابت شوید و چه جنبه هایی را تغییر دادید که به شما کمک کرد تا یک معامله گر ثابت شوید؟
    من دیر یادگیرم بیش از 5 سال طول کشید تا به ثبات نزدیک شوم. من روش‌های معاملاتی زیادی را امتحان کردم، و تا زمانی که کاملا متعهد نشدم و نگفتم: «کافی است، می‌توانم، و این را متوجه خواهم شد، هیچ چیز جواب نمی‌دهد!» اول، شروع کردم به تمرکز روی طرز فکرم و خواندن کمی مطالب آموزشی کتاب ها من پرش استراتژی را متوقف کردم و تصمیم گرفتم قوانین استراتژی خودم را پشت سر بگذارم.

آرم 5ers

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

آنا 640000 دلار حساب

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/1-2-million-funded-trader-with-the5ers/

ماموریت بعدی او رسیدن به 10 درصد سود و دو برابر کردن سرمایه خود به 2,400,000 دلار است.

6 جولای 2023 | ساعت 3:50 بعد از ظهر
مصاحبه با معامله گران

مصاحبه با آنا - یک معامله گر با سرمایه 1.2 میلیون دلاری با The5ers