معامله گران میلیونر اینگونه فکر می کنند و عمل می کنند » تجارت در بازار را بیاموزید

معامله گران مشتاق باید از ویژگی های ذهنی، نگرش، سیستم های اعتقادی و فرآیندهای معاملاتی آن دسته از معامله گران و سرمایه گذاران موفقی که پیش از آنها قدم برداشته اند، پیروی کرده و تقلید کنند. این امر بدیهی به نظر می رسد و شاید نسبتاً آسان به نظر برسد، اما دلیلی وجود دارد که چرا تعداد کمی از افراد در معاملات به موفقیت می رسند. اگر می‌خواهید شروع به کسب درآمد در بازار کنید، به بینش و کمک در مورد آنچه که واقعاً باید تغییر دهید و انجام دهید، نیاز دارید.

دانستن اینکه معامله گران میلیونر در مورد معامله چگونه فکر می کنند تنها نیمی از معادله است، نیمی دیگر نحوه عملکرد آنها در بازار است. همانطور که می دانید، دانستن چیزی یک چیز است و عملی کردن آن و انجام آن یک چیز کاملاً دیگر. بنابراین، من نمی‌خواهم شما فقط این درس را بخوانید و فکر کنید که «همه چیز را می‌دانید»، می‌خواهم آن را در معاملات خود عملی کنید.

  • تاجران میلیونر، کمتر از شما معامله کنید.

هر کسی که من را برای مدت طولانی دنبال کرده است، احتمالاً یکی از درس های من در مورد معاملات آخر روز را خوانده است و اینکه چرا باید آن را انجام دهید و چقدر قدرتمند است. اما، اجازه دهید فقط آن را در اینجا تکرار کنم: معاملات پایان روز روشی است که اکثر معامله گران میلیونر معامله می کنند. این را که می‌پرسید از کجا بدانم؟ آسان است. به سادگی فرصت های معاملاتی با احتمال بالا در هر روز، هفته یا ماه در بازار وجود ندارد که به اکثر معامله گران اجازه دهد تا معاملات روزانه خود را انجام دهند و در آن واقعاً موفق شوند. علاوه بر این، معاملات روزانه اغلب یک کاتالیزور برای افراد برای تجارت بیش از حد، ریسک بیش از حد و انجام هر کار اشتباه دیگری است. من واقعاً نمی توانم به اندازه کافی در مورد معاملات مکرر چیزهای بدی بگویم، اگر به من اعتقاد ندارید، فقط یک مسئله زمان است که از طریق آزمون و خطا متوجه شوید!

کنترل اندازه موقعیت واقعاً یکی از کلیدهای کلی موفقیت معاملات است. اگر اندازه موقعیت شما قابل بررسی است، راه های طولانی برای آرام کردن ذهن شما و قرار دادن شما در طرز فکر معاملاتی مناسب است. همچنین، مدیریت/کنترل اندازه موقعیت خود یک مثال خوب از نحوه تجارت از طریق ذهنیت فراوانی و فرصت است، همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردم، به جای ناامیدی. نگه داشتن اندازه موقعیت خود در سطح ریسک دلار که می‌دانید با ضرر احتمالی در هر معامله مشکلی ندارید، به این معنی است که آرام می‌مانید و با هر نتیجه‌ای که باشد خوب هستید و سعی نمی‌کنید «پول سریع» به دست آورید. شما ناامید نیستید

آیا می‌خواهید سریع‌ترین راه برای از دست دادن کل معاملات پول خود را بدانید؟ مثل اینکه ناامید هستید تجارت کنید. یا، اگر می‌خواهید واقعاً سریع پول خود را از دست بدهید، طوری معامله کنید که انگار ناامید هستید و حتی نمی‌دانید که دارید این کار را می‌کنید!

لطفا نظر خود را در مورد این درس در زیر بنویسید…

این نقل قول توسط جیم راجرز یکی از موارد مورد علاقه من در معاملات بیش از حد است:

معامله کردن به گونه ای که شما مستأصل هستید اساساً به این معنی است که شما “ناامید” هستید تا هرچه سریعتر پول به دست آورید، و این همان چیزی است که اکثر معامله گران را از کسب درآمد واقعی باز می دارد. هنگامی که کارهایی مانند معامله در زمانی که مزیت شما وجود ندارد، یا اندازه موقعیت خود را بیش از آنچه که می دانید با از دست دادن راحت هستید یا از برنامه معاملاتی خود منحرف می شوید، افزایش می دهید، به گونه ای معامله می کنید که گویی در حال “ناامیدی” هستید. پول اگر می خواهید مثل یک میلیونر فکر کنید و تجارت کنید، باید این کار را متوقف کنید.

شک به خود در بیشتر موارد به هیچ چیز کمک نمی کند. با این حال، معامله‌گران بارها و بارها به یک سیگنال قیمت کاملاً خوب خیره می‌شوند و معامله را قبول نمی‌کنند، زیرا به دلایلی می‌ترسند. آنها به خود شک دارند و به توانایی خود در تجارت اطمینان ندارند. در حال حاضر، گاهی اوقات این امر به این دلیل است که واقعاً نمی‌دانید لبه معاملاتی شما واقعاً چیست (که من می‌توانم در دوره‌های تجاری حرفه‌ای خود به شما کمک کنم)، اما اغلب فقط ناشی از تفکر بیش از حد است.

معامله گران میلیونر چگونه عمل می کنندیکی از سخت ترین حقایق در مورد تجارت برای پیاده سازی، این است که اگر امیدوارید به طور مداوم سودآور شوید، باید قبل از این که هستید، مانند خودتان فکر کنید و رفتار کنید.

یکی از بزرگترین تمایز بین یک معامله گر موفق و یک معامله گر بازنده این است که اولی برای عملکرد ارزش قائل است در حالی که دومی در درجه اول برای پول ارزش قائل است. وقتی برای عملکرد واقعی معاملاتی خود در بازار ارزش قائل می شوید، شروع به تمرکز روی همه چیزهای درست و ایجاد عادت های معاملاتی مناسب می کنید که باعث می شود عملکرد شما مثبت بماند. وقتی فقط برای پول ارزش قائل هستید، شروع به فراموش کردن تمام کارهایی می کنید که باید به درستی انجام دهید تا عملکرد خود را بهبود ببخشید. مواردی مانند داشتن یک برنامه معاملاتی، نظم و انضباط داشته باشید و بیش از حد معامله نکنید یا ریسک زیادی در هر معامله نکنید، معاملات خود را طولانی تر نگه دارید، توقف های خود را دورتر قرار دهید، و غیره.

یکی از بهترین قوانینی که هر کسی می تواند در مورد سرمایه گذاری بیاموزد این است که هیچ کاری انجام ندهید، مطلقاً هیچ کاری، مگر اینکه کاری برای انجام دادن وجود داشته باشد. اکثر مردم – نه اینکه من از بیشتر مردم بهترم – همیشه باید بازی کنند. آنها همیشه باید کاری انجام دهند. آنها یک نمایشنامه بزرگ می سازند و می گویند: “پسرم، آیا من باهوش هستم، من فقط پولم را سه برابر کردم.” سپس با عجله بیرون می روند و باید با آن پول کار دیگری انجام دهند. آنها نمی توانند فقط در آنجا بنشینند و منتظر چیزی جدید باشند. – جیم راجرز

  • معامله گران میلیونر ریسک خود را با دقت کنترل می کنند
همانطور که نقل قول زیر از پل تودور جونز، بزرگ تجاری، نشان می دهد، ما باید بیشتر بر محافظت از سرمایه خود تمرکز کنیم تا “پول درآوردن”، زیرا وقتی روی یک معامله گر تدافعی تمرکز می کنید، همه چیز “در جای خود قرار می گیرد”.

می دانم که می تواند سخت و کلیشه ای به نظر برسد، اما صادقانه بگویم، اگر می خواهید یک معامله گر موفق شوید، باید به گونه ای شروع کنید که انگار یک حرفه ای هستید. عادات و طرز فکر یک معامله گر بازنده (ناامید از کسب درآمد) هرگز به کسب درآمد مداوم در بازارها تبدیل نمی شود. بنابراین، حتی اگر یک حساب معاملاتی 200 دلاری دارید، باید آن را به گونه‌ای معامله کنید که گویی از رشد سریع آن ناامید نیستید وگرنه آن را به سرعت نابود خواهید کرد.

  • معامله گران میلیونر برای عملکرد خود در بازار ارزش قائل هستند

هدف یک معامله گر موفق انجام بهترین معاملات است. پول در درجه دوم قرار دارد. – الکساندر الدر

  • معامله گران میلیونر برای خود و توانایی هایشان ارزش قائل هستند

این نقل قول توسط معلم مشهور تجارت، دکتر ون کی تارپ، چگونگی ایجاد اعتماد در تجارت خود را مورد بحث قرار می دهد. ابتدا، بازارها را یاد می گیرید و مطالعه می کنید، سپس یک استراتژی معاملاتی تصفیه شده ایجاد می کنید و سپس آن را تمرین می کنید تا زمانی که به آن ایمان بیاورید:

من فقط منتظر می مانم تا پولی در گوشه ای باشد و تنها کاری که باید انجام دهم این است که بروم و آن را بردارم. در ضمن من هیچ کاری نمی کنم. حتی افرادی که در بازار ضرر می کنند می گویند: “من فقط پولم را از دست دادم، حالا باید کاری کنم تا آن را برگردانم.” نه، شما این کار را نمی کنید. باید آنجا بنشینی تا چیزی پیدا کنی. – جیم راجرز

معامله گران برتری که من با آنها کار کرده ام، کار خود را با مطالعه گسترده بازارها آغاز کردند. آنها مدل هایی از نحوه تجارت را توسعه و اصلاح کردند. آن‌ها کارهایی را که می‌خواستند انجام دهند، به طور ذهنی تمرین می‌کردند تا زمانی که به این باور رسیدند که برنده خواهند شد. در این مرحله، آنها هم اعتماد به نفس و هم تعهد لازم برای موفقیت را داشتند. – دکتر ون کی تارپ

روی عملکرد، روی «بازی» معاملاتی واقعی و خوب بودن در آن تمرکز کنید، نه روی پول.

اگر شما هر گونه سوال، لطفا با من در اینجا تماس بگیرید.

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

دوره بازرگانی حرفه ای نیل فولر
کارگزار ترجیحی 2020 v1


منبع: https://www.learntotradethemarket.com/forex-articles/how-millionaire-traders-think-act

معامله گران میلیونر چگونه عمل می کنندمن از شما می خواهم که چشمان خود را ببندید و تصور کنید که در حال حاضر در جایی هستید که می خواهید در معاملات خود باشید. شما به مدت یک سال در بازارها پول ثابتی به دست می آورید، برنامه ای دارید که برای رسیدن به اینجا دنبال کرده اید و با ریسک در هر معامله راحت هستید. شما هیچ مشکلی با باخت ندارید زیرا می دانید که تا زمانی که به برنامه پایبند باشید، بردها در نهایت آنها را جبران می کنند و خیلی بیشتر. حالا، هر بار که می‌نشینید و به نمودارها نگاه می‌کنید، قبل از اینکه کامپیوتر را روشن کنید، همین تمرین یا مشابه آن را انجام دهید. هر زمان.

میلیونرها بر اساس ذهنیت فراوانی کار می کنند. آنها برای پول درآوردن احساس ناامیدی ندارند و نه فقط به این دلیل که میلیونر هستند. به این دلیل است که آنها فرصت‌های بی‌پایانی را در بازار و جاهای دیگر کسب‌وکار می‌بینند، بنابراین احساس نمی‌کنند که برای انجام کارهای بعدی عجله دارند. در عوض، آن‌ها احساس می‌کنند که باید صبورانه منتظر بمانند تا مشخص‌ترین راه‌اندازی تجارت یا شاید فرصت با ریسک پایین‌تر از راه برسد.

دلیل اصلی شکست اکثر مردم در معاملات این است که مردم معمولاً دوست ندارند به طور مداوم هر کاری را انجام دهند که تا حدودی “خسته کننده” یا “ناراحت کننده” است. حتی وقتی صحبت از موارد مهمی مانند سلامتی و تناسب اندام به میان می‌آید، اغلب مردم می‌دانند چه کاری باید انجام دهند، اما آگاهانه آن را انجام نمی‌دهند، حتی زمانی که از عواقب آن آگاه هستند.

می بینید، غیرممکن است که برای عملکرد معاملاتی خود ارزش قائل شوید و همچنین برای فرآیندها و عادت های مناسبی که به شما امکان می دهد شاهد بهبود عملکرد معاملاتی خود باشید، ارزش قائل نباشید. اما، هنگامی که فقط ارزش گذاری پول را شروع می کنید، به راحتی می توانید فراموش کنید که فقط “پول درآوردن” نیست، بلکه به آرامی در طول زمان پول درآوردن است. زیرا تلاش برای کسب “پول سریع” همیشه منجر به از دست دادن پول می شود.

در نهایت، آنچه را که بیشتر درباره آن فکر می کنیم، انجام می دهیم، چه آن افکار مثبت یا منفی، آسیب رسان یا مفید برای اهدافمان باشند. از این رو، همه اینها، موفقیت در معاملات و غیره در ذهن شما شروع می شود، به عنوان افکار. می دانم که کلیشه ای به نظر می رسد، اما این درست است که “افکار تبدیل به چیز می شوند”، بنابراین هنگام فکر کردن در مورد معامله، بسیار مراقب باشید که روی چه چیزی تمرکز می کنید. از خود بپرسید، آیا به «نشانه‌های دلار»، پول و همه چیزهایی که با آن می‌خرید فکر می‌کنید؟ یا، آیا به عملکرد معاملاتی خود، به افزایش مداوم منحنی ارزش سهام در طول زمان و تبدیل شدن به یک انسان آرام تر و خودکنترل فکر می کنید؟ اجرای عادات تجاری مثبت و استراتژی های معاملاتی موثر را شروع کنید. ذهن خود را با انتظارات مثبت و در عین حال واقع بینانه در مورد آنچه در بازار ممکن است پر کنید و در سفر خود یابی و بهبود تجارت IS حرکت کنید و هرگز به گذشته نگاه نکنید.

“من همیشه به از دست دادن پول فکر می کنم به جای پول درآوردن. روی پول درآوردن تمرکز نکنید، روی محافظت از آنچه دارید تمرکز کنید. پل تودور جونز

نتیجه

نکته جانبی: معامله گر “با اعتماد به نفس” بودن به این معنی نیست که باید یک معامله گر “خودرو” باشید و تفاوت زیادی وجود دارد. یک معامله گر خودسر ریسک های احمقانه ای را می پذیرد، و بسیاری از آنها. یک معامله گر مطمئن با دیدن سیگنال خود به برنامه خود پایبند است و استراتژی های معاملاتی خود را اجرا می کند، دریغ نمی کند اما احمق و بی دقت هم نیست. امیدوارم تفاوت را ببینید.

من درس‌های زیادی در مورد روان‌شناسی و رفتار معامله‌گران و اهمیت داشتن طرز فکر معاملاتی مناسب نوشته‌ام. مقاله من در مورد روانشناسی معاملات فارکس را بررسی کنید، برای یادگیری بیشتر

معامله گران میلیونر چگونه عمل می کنند؟

زمانی است که این «پیامدها» «دور» یا «خیلی دور» به نظر می‌رسند، ما شروع به کاهش تعهد خود به رشته مورد نیاز برای موفقیت می‌کنیم. بنابراین، شما باید این پیامدها را در ذهن خود نگه دارید، به طوری که برای انجام کارهایی که باید انجام دهید تا به آنچه می خواهید، ارزش بیشتری قائل شوید.

بنابراین، معامله گران میلیونر چه ارزشی دارند؟

  • آنها برای فراوانی و فرصت ارزش قائل هستند

“معامله کردن که انگار ناامید هستید” چیست؟

یکی از کارهایی که باید فوراً انجام دهید این است که با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به توانایی های معاملاتی خود فکر کنید و عمل کنید. درست مانند زندگی و تجارت، بازیکنان با اعتماد به نفس معمولاً کسانی هستند که در صدر قرار می گیرند، در معاملات نیز همین گونه است. من نمی گویم که شما باید یک “خارج کننده” باشید، اما اگر می خواهید تجارت پولی به دست آورید، حداقل باید به خود و توانایی خود اعتماد داشته باشید. ترس، ناامنی و تردید ویژگی های جذابی در روابط، تجارت یا تجارت نیستند. آنها افراد یا پول را جذب نمی کنند، بنابراین سریعاً بیاموزید که چگونه آنها را رها کنید.

در اینجا یکی از مظنه های مورد علاقه من است که به معامله نکردن مثل اینکه “ناامید” هستید، مربوط می شود:

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج