من از سال گذشته هر 2 هفته یکبار از The5ers حقوق می گرفتم

برای درس‌های الهام‌بخش و مصاحبه‌های بیشتر از ما اینجا را کلیک کنید معامله گران حرفه ای با بودجه.

 • قدرت ذهنی/روانی شما چیست و چگونه آن را توسعه دادید؟
  من همیشه فردی مصمم بوده ام که عاشق چالش هستم. من هرگز تسلیم نمی شوم، و هر چه سخت تر باشد، بیشتر آن را می خواهم. گفتنی است، تا به امروز، من عاشق تجارت و سرمایه گذاری به طور کلی هستم. من هرگز از نگاه کردن به نمودارها یا صحبت با سایر افراد / معامله گران در مورد آن خسته نمی شوم. بنابراین می توانم بگویم که من خوش شانس هستم که تماسی پیدا کرده ام که ساعت های بی شماری برای آن وقت می گذارم و هرگز از آن خسته نمی شوم.

مصاحبه با معامله گران

 • چگونه مدیریت ریسک را با شخصیت تجاری خود تنظیم کردید؟
  من در چندین چالش شکست خوردم و حساب‌های مختلف را در طول سال‌ها از بین بردم (اکثراً حساب‌های آزمایشی، خوشبختانه، اما نه تنها)، و بزرگترین ناامیدی من زمانی است که به حد خود یا آن حد ضرر بدنام 4٪ طبق قوانین تجارت 5ers رسیدم. فقط برای اینکه ببینم بازار می چرخد ​​و معاملات من بلافاصله بعد از آن آشکار می شود. بنابراین من در حال تطبیق و تلاش برای مدیریت اندازه موقعیت خود با توجه به سرمایه‌ای که به من تعلق می‌گیرد، بوده‌ام و یاد می‌گیرم که به یک موقعیت مقیاس دهم و بر اساس آن آن را اضافه/کاهش کنم تا در معرض قرار گرفتن کلی خود کنترل کنم.
 • چقدر طول می کشد تا یک معامله گر ثابت شوید و چه جنبه هایی را تغییر دادید که به شما کمک کرد تا یک معامله گر ثابت شوید؟
  من الان حدود 4 سال است که مشغول سرگرمی هستم، اما واقعاً از حدود 2 سال پیش شروع به تلاش زیادی کردم. کووید رفت و آمد را برای من حذف کرد و زمان زیادی را برای من آزاد کرد. همچنین، تقریباً در همان دورانی که پسرم به دنیا آمد، من چند ماه مرخصی گرفتم و مرخصی والدین گرفتم، بنابراین این فرصت را داشتم که واقعاً روی تجارت تمرکز کنم.

Denislav D، 38 ساله، از ایالات متحده آمریکا.

دنیسلاو 80 هزار دلار حساب

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/getting-paid-from-the5ers/

9 مارس 2023 | ساعت 4:50 بعد از ظهر
مصاحبه با معامله گران

من از سال گذشته هر 2 هفته یکبار از The5ers حقوق می گرفتم

من زمانی به 5ers پیوستم که متوجه شدم این یک مشارکت واقعی است!

 • لطفاً چالشی را که در حرفه تجاری خود با آن روبرو بودید و نحوه غلبه بر آن را با ما در میان بگذارید.
  از همان لحظه ای که در گوگل در معاملات روز جستجو کردم، فکر می کردم تا آخر هفته پولدار می شوم! بزرگترین چالشی که من تا به امروز با آن روبرو هستم این است که سعی کنم در سطح سطحی باشم و حریص نباشم، چه در هنگام ورود و چه هنگام خروج از معامله.
 • یک لحظه کلیدی در حرفه تجارت خود را توصیف کنید.
  اولین باری که چکی برای معامله با پول شخص دیگری دریافت کردم. هیچ احساسی مانند آن وجود ندارد، و این لحظه ای است که شما متوجه می شوید – من واقعاً می توانم این کار را انجام دهم!
 • کمی از خودت برایمان بگو.
  سلام به همه، من فقط یک پسر 30 ساله هستم که زمان زیادی را جلوی کامپیوترش می گذراند، معمولاً بازی های ویدیویی انجام می دهد یا اخیراً به نمودارها خیره می شود. من متاهل هستم، 2 فرزند کوچک دارم – یک دختر 4 ساله و یک پسر 2 ساله، و یک مشاور مالی در ایالات متحده هستم. من در برنامه ریزی مالی شخصی و مدیریت ثروت تخصص دارم.
 • چه مدت است که معامله می کنید؟
  من حدود 4 سال است که معاملات را روشن و خاموش می کنم. برای اولین بار یادگیری در مورد ابزارهای مالی مختلف را زمانی که برای امتحانات مشاور مالی آماده می کردم (سری 7 و سری 66 اینجا در ایالات متحده) شروع کردم. هرچه بیشتر در مورد امور مالی یاد می‌گرفتم، بیشتر می‌خواستم یاد بگیرم، و قبل از اینکه متوجه شوید، به نکات و ابزارهای مختلف معاملات روزانه، شرکت‌های تجاری و پلتفرم‌ها نگاه می‌کردم. من از این همه سیر نشدم… هنوز هم نمی توانم!
 • به طور خلاصه برنامه معاملاتی خود را توضیح دهید و اینکه چگونه به موفقیت شما کمک می کند.
  من چیزهای زیادی را روی چند پلتفرم معامله می کنم. روشی که من به سختی روی پلتفرم 5ers کار کرده‌ام، جایی در میانه سبک معاملاتی نوسانی و معاملات موقعیتی قرار می‌گیرد. من معاملات را از چند ساعت تا چند روز انجام می‌دهم، بسته به اینکه حرکت یا موج بعدی در بازار به نظر می‌رسد، و ساختارهای بازار، میانگین‌های متحرک، و واگرایی را برای راهنمایی در هنگام جستجوی ورودی‌ها ترکیب می‌کنم. با گذشت زمان و در حالی که تلاش می‌کردم روش معاملاتی خود را کامل کنم، به من صبر و حوصله آموخت و من در نحوه برخوردم با بازار و زمان جستجوی ورودی‌ها گزینش‌تر شدم. هر چه صبورتر می شوم، موفقیت بیشتری می بینم – برو شکل، درست است!؟

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

ما با دنیسلاو در مورد طرح معاملاتی، بینش و درس‌هایی که در حین معامله در بازارها و پلتفرم خود به عنوان یک معامله‌گر سرمایه‌گذاری شده کسب کرده بود، صحبت کردیم.

دنیسلاو با او معامله کرده است The5ers برای بیش از یک سال او از برنامه های Instant Funding و Bootcamp حمایت مالی می کند.

مصاحبه با دنیسلاو را تماشا کنید

آرم 5ers

 • چه چیزی را به کسی که تازه با ما شروع کرده توصیه می کنید؟
  کم شروع کنید، وقت خود را صرف کنید و از همه منابعی که از طریق انجمن شگفت انگیز 5er به آنها دسترسی داریم استفاده کنید – اختلافات، تبادل ایده ها، سمینارها. این همه چیزی است که یک فرد برای توسعه به عنوان یک معامله گر نیاز دارد و ما فقط باید به آن زمان بدهیم و تمرین کنیم.

 • استراتژی شما برای گذراندن موفقیت آمیز سطح اول The5ers چه بود؟
  ترفند این است که با خودتان همگام شوید. وقتی برای اولین بار تلاش برای عبور از چالش 5ers را شروع کردم، احساس کردم باید آن را در یک هفته انجام دهم، و فشار اضافی کمکی نکرد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج