من از سال گذشته هر 2 هفته یکبار از The5ers حقوق می گرفتم

 • قدرت ذهنی/روانی شما چیست و چگونه آن را توسعه دادید؟
  من همیشه فردی مصمم بوده ام که عاشق چالش هستم. من هرگز تسلیم نمی شوم، و هر چه سخت تر باشد، بیشتر آن را می خواهم. گفتنی است، تا به امروز، من عاشق تجارت و سرمایه گذاری به طور کلی هستم. من هرگز از نگاه کردن به نمودارها یا صحبت با سایر افراد / معامله گران در مورد آن خسته نمی شوم. بنابراین می توانم بگویم که من خوش شانس هستم که تماسی پیدا کرده ام که ساعت های بی شماری برای آن وقت می گذارم و هرگز از آن خسته نمی شوم.

9 مارس 2023 | 4:50 بعد از ظهر | مصاحبه با معامله گران

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/getting-paid-from-the5ers/

دنیسلاو با او معامله کرده است The5ers برای بیش از یک سال او از برنامه های Instant Funding و Bootcamp حمایت مالی می کند.

مصاحبه با دنیسلاو را تماشا کنید

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، امضا کنید برای خبرنامه ما

برای درس‌های الهام‌بخش و مصاحبه‌های بیشتر از ما اینجا را کلیک کنید معامله گران حرفه ای با بودجه.

9 مارس 2023 | ساعت 4:50 بعد از ظهر
مصاحبه با معامله گران

من از سال گذشته هر 2 هفته یکبار از The5ers حقوق می گرفتم

من زمانی به 5ers پیوستم که متوجه شدم این یک مشارکت واقعی است!

ما با دنیسلاو در مورد طرح معاملاتی، بینش و درس‌هایی که در حین معامله در بازارها و پلتفرم خود به عنوان یک معامله‌گر سرمایه‌گذاری شده کسب کرده بود، صحبت کردیم.

حساب دنیسلاو 80 هزار دلار - از سال گذشته هر 2 هفته یکبار از The5ers پول دریافت کرده ام

 • استراتژی شما برای گذراندن موفقیت آمیز سطح اول The5ers چه بود؟
  ترفند این است که با خودتان همگام شوید. وقتی برای اولین بار تلاش برای عبور از چالش 5ers را شروع کردم، احساس کردم باید آن را در یک هفته انجام دهم، و فشار اضافی کمکی نکرد.

آرم 5ers

 • به طور خلاصه برنامه معاملاتی خود را توضیح دهید و اینکه چگونه به موفقیت شما کمک می کند.
  من چیزهای زیادی را روی چند پلتفرم معامله می کنم. روشی که من به سختی روی پلتفرم 5ers کار کرده‌ام، جایی در میانه سبک معاملاتی نوسانی و معاملات موقعیتی قرار می‌گیرد. من معاملات را از چند ساعت تا چند روز انجام می‌دهم، بسته به اینکه حرکت یا موج بعدی در بازار به نظر می‌رسد، و ساختارهای بازار، میانگین‌های متحرک، و واگرایی را برای راهنمایی در هنگام جستجوی ورودی‌ها ترکیب می‌کنم. با گذشت زمان و در حالی که تلاش می‌کردم روش معاملاتی خود را کامل کنم، به من صبر و حوصله آموخت و من در نحوه برخوردم با بازار و زمان جستجوی ورودی‌ها گزینش‌تر شدم. هر چه صبورتر می شوم، موفقیت بیشتری می بینم – برو شکل، درست است!؟
 • منابع آنلاینی را که در توسعه تجارت شما مهم بودند به اشتراک بگذارید.
  ما تجارت می کنیم امواج! – این بهترین منبع فارکس است که من با آن روبرو شده ام. آنها سیستم معاملاتی خود، یک سرویس پیش بینی و حتی یک پیش بینی هفتگی رایگان در یوتیوب دارند.
  سمینارها و اتاق‌های معاملاتی 5ers بهترین چیز بعدی بوده است، و همچنین دوره‌هایی که شما بچه‌ها در مورد تجارت عرضه و تقاضا ارسال کرده‌اید.

 • آیا می خواهید چیز دیگری را با ما به اشتراک بگذارید؟
  من معامله کرده‌ام و سعی کرده‌ام با تعداد کمی از شرکت‌های تجاری مختلف سرمایه‌گذاری کنم، و اعتقاد راسخ من است که اکثر آنها از افرادی که قرار است حمایت کنند، درآمد کسب می‌کنند، اما واقعاً علاقه‌ای به موفقیت معامله‌گر ندارند. تا زمانی که به 5ers ملحق شدم متوجه شدم که یک مشارکت واقعی در این تجارت چگونه به نظر می رسد -> بدون کارمزد، بدون BS، یا با هم پول در می آوریم یا اصلاً هیچ. با تشکر از شما برای گسترش این فرصت شگفت انگیز به همه ما!

آمار پیشرفته دنیسلاو - من از سال گذشته هر 2 هفته از The5ers حقوق می گرفتم

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج