نحوه معامله سهام ویزا پس از عملکرد سه ماهه دومنتایج ارائه دهندگان پرداخت جهانی مانند ویزا به طور گسترده توسط سرمایه گذاران و تحلیلگران در سراسر جهان مشاهده می شود. از آنجایی که اکثر مصرف کنندگان از ویزا یا مسترکارت استفاده می کنند، نتایج این شرکت ها می تواند شاخص هایی در مورد سلامت اقتصاد و هزینه های مصرف کننده ارائه دهد.

Visa به تازگی نتایج سه ماهه دوم مالی را برای سال 2023 گزارش کرده است. درباره گزارش درآمد و آنچه که تحلیلگران برای سهام زیر پیش بینی می کنند بیشتر بدانید.موجودی: ویزا
نماد برای حساب Invest.MT5: V
تاریخ ایده: 2 مه 2023
خط زمانی: 1-6 ماهگی
سطح ورودی: 236.00 دلار
سطح هدف: 300.00 دلار
اندازه موقعیت برای حساب Invest.MT5: حداکثر 5%
خطر: بالا

 • حساب Invest.MT5 به شما امکان می دهد سهام و سهام واقعی را از 15 تا از بزرگترین بورس های جهان خریداری کنید.

تمام معاملات ریسک بالایی دارند و شما می توانید بیش از ریسکی که در یک معامله دارید ضرر کنید. هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید زیرا برخی معاملات ضرر می کنند و برخی معاملات برنده می شوند. برای درک سطوح تحمل ریسک خود یا تمرین بر روی یک حساب آزمایشی ابتدا دانش خود را قبل از سرمایه گذاری بسازید.

بررسی عملکرد ویزا Q2 2023

در اینجا برخی از نکات کلیدی از آخرین مالی است گزارش سود سه ماهه دوم از ویزا:

 • سود هر سهم 2.09 دلار در مقابل 1.99 دلار مورد انتظار است
 • درآمد 7.985 میلیارد دلار در مقابل 7.799 میلیارد دلار مورد انتظار
 • رشد سود هر سهم 3 ساله 14 درصد و رشد فروش 10 درصد
 • درآمد معاملات بین‌المللی با 24 درصد افزایش به 2.75 میلیارد دلار رسید که بالاتر از 2.73 میلیارد دلار بود
 • درآمد پردازش داده ها با افزایش 10 درصدی به 3.82 میلیارد دلار رسید

از اکتبر 2020، ویزا نتایجی را گزارش کرده است که انتظارات بالا و پایین را شکست داده است. این نگرانی وجود داشت که تورم بالاتر و بحران بانکی بر شرکت های مالی تأثیر بگذارد. با این حال، از آنجایی که ویزا صرفاً یک شرکت پردازش پرداخت است، نسبت به بانک‌های سنتی حساسیت کمتری نسبت به ریسک نرخ بهره دارند.

افزایش سفرهای بین‌المللی پس از همه‌گیری، به افزایش پرداخت‌های دیجیتال در سراسر جهان کمک کرده است، همانطور که در افزایش درآمد تراکنش‌های بین‌المللی ویزا توضیح داده شده است. در ظاهر، به نظر می رسد که ویزا عملکرد خوبی دارد.

با این حال، یک نکته قابل توجه این است که سفرهای پس از همه گیری در حال عادی شدن هستند. در حالی که ویزا از این رشد سود برده است، ممکن است به اوج خود نیز رسیده باشد. عملکرد بهتر در انتظارات بالا و پایین نیز خوب به نظر می رسد، اما همچنین شروع به کاهش می کند.

بزرگترین خطر برای ویزا، افزایش مداوم تورم و کاهش هزینه های مصرف کننده است. این به این دلیل است که ویزا زمانی که افراد از کارت بدهی یا اعتباری خود استفاده می کنند، پول دریافت می کند. اگر مصرف کنندگان شروع به سفت کردن کیف پول خود کنند، بر درآمد ویزا و قیمت سهام تأثیر می گذارد.

بنابراین، ردیابی داده های اقتصاد کلان جهانی به اندازه تجزیه و تحلیل اصول شرکت هنگام تحقیق در مورد قیمت سهام ویزا مهم خواهد بود.

پیش بینی سهام ویزا – تحلیلگران چه می گویند؟

بر اساس نظرسنجی تحلیلگرانی که توسط TipRanks برای پیش بینی سهام ویزا در 3 ماه گذشته انجام شده است، در حال حاضر 17 رتبه خرید، 1 نگهداری و 0 رتبه فروش در سهام وجود دارد. بالاترین سطح قیمت برای پیش بینی سهام ویزا 300.00 دلار و کمترین هدف قیمت 240.00 دلار است.

میانگین قیمت هدف برای پیش بینی سهام ویزا 272.83 دلار است.

منبع: TipRanks، 2 مه 2023

یک ایده تجارت مثال برای را ویزا قیمت سهام

یک ایده تجاری مثال برای قیمت سهم ویزا می تواند به شرح زیر باشد:

 • سهام را در فاصله زمانی بالاتر از 236.00 دلار بخرید تا نوسانات فعلی امکان پذیر باشد.
 • هدف درست زیر بالاترین قیمت هدف تحلیلگر 300.00 دلار است.
 • ریسک خود را با حداکثر 5 درصد از کل حساب خود کوچک نگه دارید.
 • خط زمانی = 1 تا 6 ماه
 • در صورت خرید 10 سهم ویزا:

  • در صورت رسیدن به هدف = 640.00 دلار سود بالقوه (300.00 دلار – 236.00 دلار * 10 سهم).

به یاد داشته باشید که بازارها بالا و پایین می‌روند و بعید است قیمت سهم در یک خط مستقیم بالا رود. در واقع، حتی ممکن است قبل از افزایش قیمت، بسیار پایین‌تر هم برود، به خصوص با توجه به عملکرد بهتر سهام در سال جاری.

مطمئن شوید که مدیریت ریسک خوبی دارید و همیشه می دانید که در یک معامله چقدر می توانید ضرر کنید و ریسک های مربوط به آن و همچنین هزینه ها.

با حساب Admirals Invest.MT5 می توانید سهام ایالات متحده را با کمیسیون از 0.02 دلار به ازای هر سهم خریداری و بفروشید. این به این معنی است که خرید 10 سهم در سهام ویزا به کمیسیونی معادل 0.20 دلار (0.02 دلار * 10 سهم) برای انجام معامله هر طرف منجر می شود.

حداقل کارمزد تراکنش 1 دلاری وجود دارد. بنابراین، ایده تجارت مثال بالا در مجموع فقط 1 دلار کمیسیون به دست می آورد!

نحوه خرید ویزا سهام در 4 مرحله

با Admirals می توانید سهام شرکت هایی مانند Visa را خریداری کنید با کارمزد کم فقط 0.02 دلار به ازای هر سهم و حداقل کمیسیون پایین فقط 1 دلار در سهام ایالات متحده.

 1. برای دسترسی به اتاق معامله‌گران، یک حساب کاربری با Admirals باز کنید.
 2. برای باز کردن پلتفرم وب روی یکی از حساب‌های زنده یا آزمایشی خود بر روی Trade کلیک کنید.
 3. سهام خود را در پایین پنجره Market Watch جستجو کنید و نماد را روی نمودار بکشید.
 4. از ویژگی تجارت با یک کلیک استفاده کنید، یا برای وارد کردن اندازه معامله، توقف ضرر و رسیدن به سطح سود، راست کلیک کرده و یک بلیط معاملاتی را باز کنید.
منبع: Admirals MetaTrader 5. Visa. هفتگی. تاریخ: 3 ژوئن 2018 تا 2 مه 2023، ثبت شده در 2 مه 2023. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده یا عملکرد آینده نیست.

برای معامله سهام ویزا امروز روی بنر زیر کلیک کنید! ▼ ▼ ▼

میبینی قیمت سهام ویزا حرکت متفاوت؟

به یاد داشته باشید که تمام ایده های تحلیلی و معاملاتی بر اساس دیدگاه و تجربه شخصی نویسنده است.

اگر فکر می کنید احتمال بیشتری وجود دارد که قیمت سهم ویزا کاهش یابد، می توانید از یک حساب معاملاتی CFD (Contracts for Difference) که Admirals نیز ارائه می کند، معامله کوتاه کنید.

حساب Trade.MT5 و Trade.MT4 به شما این امکان را می دهد که با استفاده از CFD در مورد جهت قیمت سهام و سهام حدس بزنید.

این بدان معناست که شما می‌توانید با خرید و فروش کوتاه و بلند مدت از افزایش و کاهش قیمت سهام سود ببرید. در این مقاله نحوه معامله با CFD ها بیشتر بدانید.

اطلاعات در مورد مواد تحلیلی:

داده های داده شده اطلاعات بیشتری را در مورد کلیه تحلیل ها، برآوردها، پیش بینی ها، پیش بینی ها، بررسی های بازار، چشم انداز هفتگی یا سایر ارزیابی ها یا اطلاعات مشابه (از این پس “تحلیل”) منتشر شده در وب سایت های شرکت های سرمایه گذاری Admirals که تحت علامت تجاری Admirals (از این پس ” دریاسالارها”) قبل از هر گونه تصمیم سرمایه گذاری لطفاً به موارد زیر توجه کافی داشته باشید:

 • این یک ارتباط بازاریابی است. محتوا فقط برای مقاصد اطلاع رسانی منتشر شده است و به هیچ وجه به عنوان توصیه یا توصیه سرمایه گذاری تلقی نمی شود. مطابق با الزامات قانونی طراحی شده برای ارتقای استقلال تحقیقات سرمایه گذاری تهیه نشده است، و مشمول هیچ گونه منع معامله قبل از انتشار تحقیقات سرمایه گذاری نیست.
 • هر تصمیم سرمایه‌گذاری توسط هر مشتری به تنهایی انجام می‌شود، در حالی که Admirals هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از چنین تصمیمی، خواه بر اساس محتوا یا نه، ندارد.
 • با توجه به حفاظت از منافع مشتریان خود و عینیت تجزیه و تحلیل، Admirals رویه های داخلی مربوطه را برای پیشگیری و مدیریت تضاد منافع ایجاد کرده است.
 • تجزیه و تحلیل توسط یک تحلیلگر مستقل، Jitanchandra Solanki (تحلیلگر)، (از این پس “نویسنده”) بر اساس برآوردهای شخصی آنها تهیه شده است.

 • در حالی که تمام تلاش منطقی برای اطمینان از قابل اعتماد بودن همه منابع محتوا و ارائه تمام اطلاعات، تا حد امکان، به صورت قابل فهم، به موقع، دقیق و کامل انجام می شود، Admirals صحت یا کامل بودن هیچ اطلاعاتی را تضمین نمی کند. موجود در تجزیه و تحلیل
 • هر نوع عملکرد گذشته یا مدل‌سازی شده ابزارهای مالی که در محتوا ذکر شده است نباید به عنوان قول، تضمین یا ضمنی صریح یا ضمنی توسط Admirals برای عملکرد آینده تلقی شود. ارزش ابزار مالی ممکن است افزایش یا کاهش یابد و حفظ ارزش دارایی تضمین نمی شود.
 • محصولات اهرمی (از جمله قراردادهای مابه التفاوت) ماهیت سفته بازی دارند و ممکن است منجر به زیان یا سود شوند. قبل از شروع معامله، لطفاً مطمئن شوید که خطرات موجود را کاملاً درک کرده اید.


منبع: https://admiralmarkets.com/analytics/traders-blog/trading-idea-visa-q2-2023

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج