هشدار بانک های وال استریت درباره رکود اقتصادی


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-forecast-wallstreet-banks-warn-of-a-recession/

آمار کانادا گزارش داد که مازاد تجاری این کشور با سایر نقاط جهان در ماه اکتبر به 1.21 میلیارد دلار کانادا رسید که کمی بیشتر از پیش بینی تحلیلگران مبنی بر بیش از 1.20 میلیارد دلار کانادا بود.

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

از آنجایی که بخش قابل توجهی از تجارت کانادا به دلار آمریکا انجام می شود، ارزش های تبدیل شده زمانی افزایش می یابد که ارزش دلار کانادا نسبت به دلار آمریکا کاهش یابد. طبق آمار Statscan، واردات کانادا 2.2 درصد و صادرات در اکتبر 1.3 درصد کاهش یافته است.

پیش‌بینی USD/CAD امروز صعودی است. برخی از بانک‌های بزرگ ایالات متحده در مورد رکود اقتصادی در روز چهارشنبه هشدار دادند که تقاضا برای دارایی‌های پرریسک‌تر را کاهش می‌دهد و دلار را بالاتر می‌برد.

پیش بینی USD/CAD

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بررسی پلتفرم تجارت بریتانیا هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

نمودار بالا قیمت را در یک روند صعودی قوی بسیار بالاتر از 30-SMA نشان می دهد. RSI همچنین از قدرت صعودی حمایت می‌کند زیرا در منطقه بیش از حد خرید معامله می‌شود. بولز زمانی که قیمت به بالای سطح 30-SMA و 1.3500 رسید، کنترل را در دست گرفت و تا رسیدن به سطح مقاومت بعدی در 1.3600 متوقف نشد.

بر اساس ارقام روز سه شنبه، واردات و صادرات کانادا در ماه اکتبر با افزایش واردات ناشی از کاهش دلار کانادا افزایش یافت.

سرمایه گذاران به جلسه تصمیم گیری نرخ بانک مرکزی کانادا در اواخر امروز توجه خواهند کرد. اکثریت اندکی از اقتصاددانان انتظار دارند در این نشست نرخ بهره 50 واحد در ثانیه افزایش یابد.

پیش بینی فنی USD/CAD: رالی گاو نر بالای 1.3600 ادامه دارد

قبل از شکستن قیمت در سطح 1.3600، توقف کوتاهی در سطح 1.3600 وجود داشت. در حال حاضر قیمت در سطح 1.3675 متوقف شده است. خرس‌ها ممکن است در این مرحله برای یک اصلاح حرکت کنند زیرا قیمت قبل از ادامه روند صعودی بیش از حد خرید شده است.

به گفته استفان براون، اقتصاددان ارشد کانادا در کپیتال اکونومیکس، سطح تقریبا ثابت حجم صادرات در ماه اکتبر، علیرغم افزایش قابل توجه صادرات کشاورزی بیشتر، نشان می دهد که صنعت شروع به مبارزه با کاهش تقاضای خارجی کرده است.

رویدادهای کلیدی USD/CAD امروز

بانکداران برجسته JPMorgan Chase & Co.، Bank of America و Goldman Sachs در آخر هفته اظهار داشتند که بانک‌ها خود را برای رو به وخامت اقتصاد در سال آینده آماده می‌کنند زیرا تورم و نرخ‌های بهره بالا تقاضای مصرف‌کننده را کاهش می‌دهند.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

طبق آمار Statscan، افزایش صادرات دارو، شمش طلا و سکه به ایالات متحده صادرات را 1.5 درصد افزایش داد. صادرات 0.1 درصد افزایش یافت.

  • بانک های پیشرو ایالات متحده در حال آماده شدن برای رو به وخامت اقتصاد در سال آینده هستند.
  • واردات و صادرات کانادا در ماه اکتبر افزایش یافت.
  • سرمایه گذاران منتظر تصمیم بانک مرکزی کانادا برای نرخ هستند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج