هشدار بانک های وال استریت درباره رکود اقتصادی

آمار کانادا گزارش داد که مازاد تجاری این کشور با سایر نقاط جهان در ماه اکتبر به 1.21 میلیارد دلار کانادا رسید که کمی بیشتر از پیش بینی تحلیلگران مبنی بر بیش از 1.20 میلیارد دلار کانادا بود.

بر اساس ارقام روز سه شنبه، واردات و صادرات کانادا در ماه اکتبر با افزایش واردات ناشی از کاهش دلار کانادا افزایش یافت.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-forecast-wallstreet-banks-warn-of-a-recession/

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید توکن های NFT هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

سرمایه گذاران به جلسه تصمیم گیری نرخ بانک مرکزی کانادا در اواخر امروز توجه خواهند کرد. اکثریت اندکی از اقتصاددانان انتظار دارند در این نشست نرخ بهره 50 واحد در ثانیه افزایش یابد.

پیش بینی فنی USD/CAD: رالی گاو نر بالای 1.3600 ادامه دارد

از آنجایی که بخش قابل توجهی از تجارت کانادا به دلار آمریکا انجام می شود، ارزش های تبدیل شده زمانی افزایش می یابد که ارزش دلار کانادا نسبت به دلار آمریکا کاهش یابد. طبق آمار Statscan، واردات کانادا 2.2 درصد و صادرات در اکتبر 1.3 درصد کاهش یافته است.

به گفته استفان براون، اقتصاددان ارشد کانادا در کپیتال اکونومیکس، سطح تقریبا ثابت حجم صادرات در ماه اکتبر، علیرغم افزایش قابل توجه صادرات کشاورزی بیشتر، نشان می دهد که صنعت شروع به مبارزه با کاهش تقاضای خارجی کرده است.

رویدادهای کلیدی USD/CAD امروز

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بررسی پلتفرم تجارت بریتانیا هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

پیش‌بینی USD/CAD امروز صعودی است. برخی از بانک‌های بزرگ ایالات متحده در مورد رکود اقتصادی در روز چهارشنبه هشدار دادند که تقاضا برای دارایی‌های پرریسک‌تر را کاهش می‌دهد و دلار را بالاتر می‌برد.

طبق آمار Statscan، افزایش صادرات دارو، شمش طلا و سکه به ایالات متحده صادرات را 1.5 درصد افزایش داد. صادرات 0.1 درصد افزایش یافت.

ثاقب اقبال

  • بانک های پیشرو ایالات متحده در حال آماده شدن برای رو به وخامت اقتصاد در سال آینده هستند.
  • واردات و صادرات کانادا در ماه اکتبر افزایش یافت.
  • سرمایه گذاران منتظر تصمیم بانک مرکزی کانادا برای نرخ هستند.

پیش بینی USD/CAD

نمودار بالا قیمت را در یک روند صعودی قوی بسیار بالاتر از 30-SMA نشان می دهد. RSI همچنین از قدرت صعودی حمایت می‌کند زیرا در منطقه بیش از حد خرید معامله می‌شود. بولز زمانی که قیمت به بالای سطح 30-SMA و 1.3500 رسید، کنترل را در دست گرفت و تا رسیدن به سطح مقاومت بعدی در 1.3600 متوقف نشد.

بانکداران برجسته JPMorgan Chase & Co.، Bank of America و Goldman Sachs در آخر هفته اظهار داشتند که بانک‌ها خود را برای رو به وخامت اقتصاد در سال آینده آماده می‌کنند زیرا تورم و نرخ‌های بهره بالا تقاضای مصرف‌کننده را کاهش می‌دهند.

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

قبل از شکستن قیمت در سطح 1.3600، توقف کوتاهی در سطح 1.3600 وجود داشت. در حال حاضر قیمت در سطح 1.3675 متوقف شده است. خرس‌ها ممکن است در این مرحله برای یک اصلاح حرکت کنند زیرا قیمت قبل از ادامه روند صعودی بیش از حد خرید شده است.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج