هفته پیش رو – آرامش ناآرام

در حالی که سرمایه گذاران در زمان عدم اطمینان به شرط بندی های مطمئن می پردازند، شمش افزایش می یابد. علیرغم بازده تاریخی نقدینگی با افزایش نرخ های بهره جهانی، فلز با بازده صفر در مسیر رسیدن به بالاترین سطح تاریخ است. افزایش تقاضای پناهگاه امن به این معنی است که طلا معیار نهایی احتیاط در بازار است. پس از تلاطم بانکی اخیر، هیچ کس نمی داند در پشت صحنه چه چیزی در حال دمیدن است و هزینه های استقراض بالاتر چه چیز دیگری ممکن است از بین برود. به نظر می‌رسد که «بهتر از متاسف بودن در امان باشید» شعاری است که فعالان بازار با آن زندگی می‌کنند و این فلز گرانبها ممکن است همچنان از سواری آن لذت ببرد. قیمت به سمت اوج مارس 2022 یعنی 2070 با پشتیبانی 1920 می رود.

SPX 500 با کاهش آشفتگی بهبود می یابد

دلار استرالیا به سمت پایین‌تر می‌رود زیرا کاهش مصرف، از توقف نرخ حمایت می‌کند. داده‌ها نشان می‌دهد که خانوارها با کاهش شدید خرده‌فروشی در فوریه کمتر از انتظارات، سیاست‌های پولی سخت‌تر را احساس می‌کنند. از آنجایی که قرار است تاثیر کامل نرخ‌های بهره بالاتر در چند ماه آینده اعمال شود، تعدیل بیشتری در هزینه‌های مصرف‌کننده انتظار می‌رود. این به RBA اجازه می دهد تا توقف در افزایش نرخ را توجیه کند. عدم اطمینان در سیستم مالی جهانی می تواند عامل دیگری باشد که ممکن است بانک مرکزی را وادار کند در نشست آوریل خود باقی بماند. 0.6770 مقاومت تازه و 0.6500 نزدیکترین حمایت است.

NZDUSD جلوتر از جلسه RBNZ کنار می رود

جینگ رن تجربه گسترده ای در تجارت ارز و کالا دارد. او کار خود را با فروش و تجارت فلزات در Societe Generale در لندن آغاز کرد. او به عنوان یک تحلیلگر ارشد در صنعت FX کار کرد و در آنجا استراتژی های تجاری و مدیریت ریسک خود را توسعه داد و اصلاح کرد. او با داشتن درک کاملی از پویایی بازار، خدمات تحقیقاتی و مدیریت دارایی خود را پایه گذاری کرد و با Orbex همکاری می کند تا به موقع نظرات بازار را در مورد بازارهای مالی جهانی ارائه دهد.منبع: https://www.orbex.com/blog/en/2023/03/the-week-ahead-uneasy-calm


رمضان پاورقی EN

AUDUSD به عنوان RBA می لغزد تا سفت شدن را متوقف کند

S&P 500 با شروع به بازیابی اعتماد سرمایه گذاران، ضررهای خود را پس می گیرد. پس از اینکه First Citizens BancShares سپرده‌ها و وام‌های بانک سیلیکون ولی را جمع‌آوری کرد، احساسات بازار نشانه‌های تثبیت بیشتری را مشاهده کرد و از فرار بانکی و سرایت احتمالی در سراسر صنعت جلوگیری کرد. مداخلات سریع فدرال رزرو و خزانه داری یادآور این است که مقامات به عنوان آخرین راه حل وام دهنده باقی می مانند و حسی از تجارت معمول را به بازار القا می کنند زیرا به نظر می رسد نوسانات به محدوده طبیعی خود بازگشته است. سهام مالی در حال نقاهت و ریسک اشتها ممکن است به شاخص کمک کند تا جایگاه از دست رفته را بازیابی کند. 3800 یک تکیه گاه محکم و 4180 یک مقاومت کلیدی است.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد AUD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن حساب زنده