هفته پیش رو – در پایان

نمودار USDCHF

نمودار US500

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد EURUSD با Orbex آزمایش کنید

دلار آمریکا بخشی از ضررها را جبران می کند زیرا کمپین عادی سازی نرخ بهره فدرال رزرو هنوز به پایان نرسیده است. اظهارات قاطعانه پراکنده مقامات مبنی بر اینکه بانک مرکزی باید در سیاست های پولی سخت تر پیش برود، دلار را امیدوار نگه داشته است. شاهین‌هایی مانند نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس، استدلال کرده‌اند که ممکن است نرخ‌ها باید به ۶ درصد برود تا تورم به هدف ۲ درصد برگردد. در حالی که دامنه هنوز قابل بحث است، سوگیری آشکار برای نرخ های بالاتر می تواند به بهبود ارزش دلار کمک کند زیرا ممکن است بازار هنگام قیمت گذاری در محور سیاست، بیش از حد فروش داشته باشد. 0.9100 نزدیکترین مقاومت است و 0.8820 کف برای شناور نگه داشتن جفت.

UKOIL در آستانه نشست اوپک تثبیت می شود

در حالی که بازار در انتظار حرکت بعدی تولیدکنندگان در نشست آینده اوپک پلاس است، قیمت نفت خام برنت ثابت است. هشدار وزیر انرژی عربستان سعودی نسبت به فروش کوتاه مدت به عنوان اشاره ای به کاهش بیشتر تولید در نشست 4 ژوئن تلقی شد که باعث افزایش پیشنهادها در این روند شد. در سمت تقاضا، مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده ممکن است یک مانع موقت باشد و یک توافق بالقوه به زودی خوش بینی بسیار مورد نیاز را در بازار نسبتاً رکود القا می کند. با این حال، از نظر اساسی، داده های انعطاف پذیر ایالات متحده ترس از رکود اقتصادی عمیق تر را کاهش می دهد. 80.50 اولین مقاومت به لیفت و سطح روانی است 70.00 یک پشتیبانی کلیدی است.

S&P 500 به دلیل ترکیب عدم قطعیت ها عقب نشینی می کند

S&P 500 پیشرفت خود را متوقف می کند زیرا آسمان به دلیل ترکیبی از عدم قطعیت های اقتصادی و ژئوپلیتیکی ابری باقی می ماند. انتظارات افزایش نرخ نسبتاً بالاست و صداهایی نشان می‌دهند که توقف ممکن است به معنای پایان کمپین کوهنوردی نباشد و بازار روی یک سوم احتمال افزایش ۲۵ واحد پایه در ماه ژوئن شرط‌بندی کرده است. در همین حال، از آنجایی که مهلت سقف بدهی اول ژوئن برای نگه داشتن سرمایه‌گذاران کافی نبود، روابط تجاری آمریکا و چین لایه‌ای دیگر از عدم قطعیت را به قیمت دارایی‌های ریسک اضافه کرد و بهانه‌ای را برای خرس‌ها فراهم کرد تا دوباره رشد را بفروشند. 4050 نزدیکترین پشتیبان و 4310 مقاومت پیش رو

جدول کشورها

مسترکلاس 90*728 [EN]

یورو دلار عقب نشینی می کند زیرا بانک مرکزی اروپا ممکن است کند شود

نمودار UKOIL

باز کردن حساب زنده

منبع: https://www.orbex.com/blog/en/2023/05/the-week-ahead-closing-in

یورو پایین تر می رود زیرا بانک مرکزی اروپا ممکن است در رویکرد نهایی سفر انقباضی خود باشد. برخی از سیاستگذاران به نرخ پایانی تا پایان تابستان پس از افزایش شدید 375 واحدی در ده ماه گذشته اشاره کرده اند. با انعکاس واکنش بازار به چرخش فدرال رزرو آمریکا، تمرکز شرکت کنندگان بر روی مدت زمان افزایش نرخ بهره تغییر کرده است. داده‌های تورم آتی ممکن است گذر تمامی این افزایش‌ها را نشان دهد و تعادل را تغییر دهد. در همین حال، کاهش واگرایی بین بانک های مرکزی گفته شده می تواند اشتیاق به ارز واحد را کاهش دهد. جفت به سمت در حرکت است 1.0540 و 1.1080 یک مقاومت تازه است.

USDCHF به اظهارات جنگ طلبانه فدرال رزرو بازگشت


نمودار EURUSD

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج