واگرایی سیاست ها بر ین فشار می آورد

سرمایه گذاران مجموعه ای از داده ها را از ایالات متحده دریافت خواهند کرد، از جمله گزارش تولید ISM، صورتجلسات جلسه FOMC و داده های شغلی ماهانه. تمرکز روی صورتجلسه فدرال رزرو و گزارش مشاغل خواهد بود. صورتجلسه نشان می دهد که چه چیزی در آخرین تصمیم سیاستی رخ داده است و سرنخ هایی در مورد آینده ارائه می دهد.

چشم انداز هفتگی USD/JPY صعودی است زیرا واگرایی سیاست پولی احتمالاً ین را تحت فشار فروش قوی نگه می دارد.

فراز و نشیب USD/JPY


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-jpy-weekly-outlook-policy-divergence-weighing-on-the-yen/

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

علاوه بر این، پاول این هفته فرصت سخنرانی داشت. او عزم فدرال رزرو برای کاهش تورم با افزایش حداقل دو بار در سال جاری را تکرار کرد.

از سوی دیگر، BOJ همچنان مغرور است و واگرایی سیاست بین ایالات متحده و ژاپن را افزایش می دهد. این به ضعف ین در هفته گذشته کمک کرد.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای USD/JPY

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران تجارت هوش مصنوعی هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

در حال حاضر، خرس ها از سطح کلیدی 145.01 خارج شده اند. یک عقب نشینی احتمالاً 22-SMA را قبل از بازگشت گاوها دوباره آزمایش می کند. قابل ذکر است که قیمت در روند صعودی به 22-SMA احترام گذاشته است. هر بار که SMA را مجدداً آزمایش کرده است، بالاتر رفته است. بنابراین، گاوها احتمالا سطح مقاومت 145.01 را مجدداً آزمایش خواهند کرد.

USD/JPY هفته صعودی را پشت سر گذاشت که ارزش دلار قوی تر شد. پس از انتشار چندین گزارش اقتصادی خوش بینانه از سوی ایالات متحده، دلار تقویت شد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج