ورود و خروج کامل

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/the-perfect-entry-and-exit/

قضاوت در این مورد دشوار است زیرا ما همیشه نمی‌توانیم بدانیم که یک خبر یا رویداد بزرگ چه زمانی در شرف انتشار است.

بگذارید همه چیز حل شود، و سپس احساس راحتی کنید که دوباره وارد شوید.

بازار در نوسان کامل است، ساعات پربیننده سه شنبه تا پنج شنبه.

در اواسط هفته با فارکس معامله کنید

بازار معمولاً 24 ساعت پس از شروع هفته جدید روی تمام سیلندرها شلیک می کند.

زمان ورود به یک تجارت – نتیجه گیری

اگر ما معامله‌گران قیمت هستیم، مهارت و مهارت ما در بازار ناشی از خواندن سیگنال‌های تولید شده توسط بازار در مدت زمان طولانی توسط نمودارهای روزانه انباشته شده است. این معامله حاشیه، غیرمتمرکز وقتی می‌خواهیم از طریق اخبار تجارت کنیم، وجود ندارد.

اخبار رویدادهای تصادفی را ایجاد می کند که خرد متعارف نمودارهای روزانه ترجیحی و ارزیابی های دوره طولانی را کاهش می دهد.

هنگام معامله در نوسان این پتانسیل را دارد که پول زیادی به دست آورد، همچنین این پتانسیل را دارد که عمیقاً علیه شما حرکت کند. وقتی یک رویداد نتیجه تصادفی دارد، نمی‌توانیم قضاوت کنیم که آیا معاملات انجام شده در طول آن به نفع ما خواهد بود یا علیه ما.

در حالی که تصمیم گیری در مورد زمان ورود به معامله در نهایت به شما بستگی دارد و بر اساس منحصر به فرد خود برنامه ریزی می شود شخصیت و مجموعه مهارت، به طور مداوم زمان های بهتری برای سرمایه گذاری وجود دارد. با این حال، این زمان های پرطرفدار همیشه با آنچه متناسب با برنامه معاملاتی شما است، منطبق نیست.

در دوره های آرام یا ساکت

در طول این مدت، بازار در حال بررسی است که با توجه مجدد سرمایه گذاران به معاملات، به کدام سمت خواهد رفت.

چه زمانی وارد معامله شویم؟ بهترین زمان برای معامله در پی یک بازار نوسان زمانی است که جلسه در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرقی بسته می شود.

اما اگر چه بازار انعطاف زیادی در زمان معاملات ارائه می دهد، همیشه ورود یا خروج از بازار ایده خوبی نیست. برخی رویدادها، روزهای هفته یا تغییراتی در وضعیت روانی شما می‌توانند در هر لحظه نشانه‌های قرمز جدی را بر دوام بازار ایجاد کنند.

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

از آنجایی که مردم از تعطیلات آخر هفته خود به هفته معاملاتی جدید خارج می شوند، بازار معمولاً نشان دهنده سرعت کندی است که مردم با آن وارد هفته کاری می شوند.

آرم 5ers

بسیاری از معامله گران باز کردن یک معامله در پایان هفته را بسیار سخت می دانند، فقط به مدت 48 ساعت می نشینند و بدون اینکه کنترلی روی آن داشته باشند، مشاهده کنند که معامله به هر سمتی می رود.

اگر آنها با برنامه معاملاتی شما تضاد دارند، برای تغییر برنامه خود عجله نکنید، بلکه در نظر داشته باشید که برنامه خود را مجدداً انجام دهید تا برخی از دوره های اولیه آزمایش شده با زمان را بگنجانید.

وقتی مغز شما روی تمام سیلندرها کار نمی کند، با فارکس معامله نکنید

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، امضا کنید برای خبرنامه ما

آموزش خود و یادگیری اینکه چه زمانی بهتر است برای خودتان معامله کنید، یکی از اجزای کلیدی تبدیل شدن به یک معامله گر موفق است. در حالی که افکار مطرح شده در بالا کلی هستند، این شما هستید که تعیین کنید چه زمان هایی برای شخصیت تجاری و راه اندازی منحصر به فرد شما بهترین زمان است. چیزی که برای بعضی ها جواب می دهد برای بعضی دیگر جواب نمی دهد، و ایجاد روال مناسب نیاز به زمان و تلاش زیادی دارد.

هیچ قانون طلایی وجود ندارد که بگوید شما باید هر روز معامله کنید. همیشه بهتر است برخی از اقدامات را از دست بدهید تا معاملات بد انجام دهید زیرا مغز شما کمی مه آلود است و نمی توانید به درستی عمل کنید. اگر روی یک خط باخت، فقط کمی استراحت کنید

مانند روز دوشنبه، در روز جمعه نیز از شرایط معاملات آگاه باشید. تمایل به کاهش نقدینگی در پایان هفته وجود دارد و معاملات روز جمعه این خطر را دارد که در سمت اشتباه شکاف دوشنبه قرار بگیریم.

بازار فارکس گسترده است و فرصت های خوبی را برای هر کسی که دارای یک مشکل است ارائه می دهد استراتژی و برنامه تجاری محکم. اینکه کجا و چه زمانی کار می کنید به شما بستگی دارد و با یک رویکرد منظم، موفقیت در بازار قابل دستیابی است.

زمان ورود به معامله – سه بهترین (و بدترین) زمان برای معامله در فارکس

به غیر از افزایش یا کاهش نرخ برنامه ریزی شده، پیش بینی رویدادهای نوسان غیرممکن است. این بدان معناست که راحت‌تر است که به شما بگوییم بعد از چنین رویدادی معامله نکنید، اما سخت‌تر است که بگویید قبلاً معامله نکنید.

این یکی ممکن است در واقع از طرف دیگر به بهترین شکل مورد بررسی قرار گیرد – وقتی که هستید معامله نکنید حالت ذهنی کاملا کاربردی نیست

برای اینکه عادت به کار خود را از دست ندهید، سعی کنید درک کنید که چرا وضعیت ذهنی شما اینگونه است. علت یا علل بلوک خود را مشخص کنید و برای کاهش آن به عقب کار کنید.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج