پاول دو بار دیگر نرخ را افزایش داده است

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/aud-usd-weekly-outlook-powell-flags-two-more-rate-hikes/آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس کانادا هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

پس از حرکت شدید فروشندگان، AUD/USD 22-SMA و حمایت 0.6700 را در نمودار روزانه منفجر کرد. این پس از معکوس شدن قیمت در سطح مقاومت 0.6900 رخ می دهد. در همان زمان، RSI به زیر 50 رسیده است که نشان دهنده یک تغییر احتمالی در احساسات به سمت نزولی است.

چشم انداز هفتگی AUD/USD نزولی است زیرا ارزش دلار بر اساس فدرال رزرو جنگ طلب همچنان در حال افزایش است. رئیس فدرال رزرو به دو افزایش دیگر اشاره کرده است.

فراز و نشیب AUD/USD

علاوه بر این، یک سری افزایش نرخ جهانی، سرمایه‌گذاران را به وحشت انداخت و منجر به تقلا برای امنیت دلار شد. این نگرانی وجود داشت که این افزایش ها منجر به رکود شود.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای AUD/USD

بازده دلار و خزانه داری آمریکا به دنبال اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو مبنی بر اینکه افزایش بیشتر نرخ بهره آمریکا ممکن است برای کنترل تورم ضروری باشد، افزایش یافت.

در هفته آینده، در صورت رد شدن به زیر سطوح حمایتی، قیمت بالاتر خواهد رفت. با این حال، اگر خرس ها همچنان قوی باشند، حرکت نزولی با هدف بعدی در سطح حمایت 0.6502 ادامه خواهد یافت. خرس ها باید به زیر 0.6502 بشکنند تا برای تایید روند نزولی، شروع به ایجاد سطوح پایین و بالاتر کنند.

هفته آینده، ایالات متحده و استرالیا چندین گزارش حیاتی منتشر خواهند کرد که ممکن است منجر به نوساناتی در این جفت شود. گزارش های مهم تر شامل داده های تولید ناخالص داخلی و اصلی PCE از ایالات متحده و داده های خرده فروشی از استرالیا است.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرم های تجارت اجتماعی هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

AUD/USD هفته نزولی را پشت سر گذاشت و دلار قوی تر کاتالیزور اصلی بود. استرالیا تحت تأثیر دلار بود زیرا هیچ گونه انتشار اقتصادی کلیدی از استرالیا وجود نداشت. دلار عمدتاً به دلیل اظهارات جنگ طلبانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در جریان شهادتش در کنگره افزایش یافت.

به طور قابل توجهی، داده های تولید ناخالص داخلی وجود یا عدم وجود رشد اقتصادی در ایالات متحده را آشکار می کند و اثرات نرخ های بهره بالا را بر اقتصاد ارزیابی می کند. از سوی دیگر، گزارش اصلی PCE نقش مهمی را به عنوان معیاری کلیدی ایفا می کند که توسط فدرال رزرو برای ارزیابی تورم استفاده می شود.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر