پخش روز FX: آیا AUD/CHF از یک منطقه مقاومت کلیدی عقب نشینی می کند؟

لو، فرماندار RBA قرار است اواخر امروز سخنرانی کند و استرالیا داده های تولید ناخالص داخلی خود را در معاملات جلسه بعدی آسیایی چاپ خواهد کرد.

بنابراین بانک مرکزی استرالیا (RBA) نرخ بهره خود را افزایش داد.

AUD/CHF 15 دقیقه فارکس نمودار بر اساس تلویزیون

AUD/CHF، به ویژه، از محدوده خود نزدیک به 0.6000 جهش کرد تا به 0.6040 معامله شود.

اما AUD در افزایش سود خود با مشکل مواجه است. یکی از دلایل احتمالی این است که گاوهای نر استرالیایی از اواسط آوریل از مقاومت 0.6050 عبور نکرده اند.

آیا این منجر به AUD/CHF خواهد شد که پس از یک نوسان شدید، عقب نشینی داشته باشد؟

AUD/CHF 15 دقیقه فارکس

به طور تصادفی، اوج های امروز نیز با S2 (0.6040) از نقاط محوری استاندارد امروز در بازه زمانی 15 دقیقه ای مطابقت دارند.

موفق باشید و حتما تماشا کنید نوسانات متوسط ​​روزانه AUD/CHF بنابراین می دانید که اهداف ورودی و خروجی خود را کجا قرار دهید!

از آنجایی که حداقل معامله گران زیادی وجود داشتند که قیمت RBA را ثابت نگه می دارد، افزایش نرخ “غافلگیرانه” باعث افزایش AUD در برابر همتایان خود شد.

این منطقه نه تنها با محدوده این هفته مطابقت دارد، بلکه نزدیک به 100 و 200 SMA، پشتیبانی از خط روند و سطح Pivot Point نزدیک به 0.6000 است.

نگاهی دقیق تر به نمودار 15 دقیقه ای نشان می دهد که منطقه 0.6000 – 0.6010 منطقه بسیار شلوغی است که می تواند دور جدیدی از خریداران را به خود جذب کند.

فقط نمودار 4 ساعته زیر را بررسی کنید!

نمودار 4 ساعته فارکس AUD/CHF

این محتوا صرفاً برای مقاصد اطلاعاتی است و به عنوان مشاوره سرمایه گذاری محسوب نمی شود. معامله در هر بازار مالی مستلزم ریسک است. لطفاً افشای ریسک ما را بخوانید تا مطمئن شوید که خطرات مربوط به آن را درک کرده اید.


منبع: https://www.babypips.com/trading/fx-play-of-the-day-audchf-trend-pullback-2023-06-06

خریداران AUD/CHF می‌توانند مقاومت 0.6040 – 0.6050 را هدف قرار دهند، در حالی که استاپ‌ها را درست در زیر خط روند پشتیبانی قرار می‌دهند.

AUD/CHF 4 ساعته فارکس نمودار بر اساس تلویزیون

اگر این رویدادها تصمیم جنگ طلبانه RBA را تقویت کند، AUD/CHF می تواند اوج های ماهانه جدیدی را ببیند.

عقب نشینی به 0.6000 – 0.6010 می تواند در صورتی که AUD/CHF روند صعودی خود را در ژوئن ادامه دهد، AUD را برای ورود خوب تعیین می کند.

در حالی که فرماندار لو و تیمش دریافتند که تورم از اوج خود گذشته است، آنها احساس کردند که 7 درصد هنوز خیلی بالاست. آنها نرخ بهره RBA را 25 واحد پایه دیگر به 4.10 درصد افزایش دادند و تکرار کردند که “برای کمک به بازگرداندن تورم به اهداف RBA، ممکن است به تشدید بیشتر سیاست پولی نیاز باشد.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج