پخش روز FX: AUD/JPY بازگشت به پشتیبانی مثلث سابق

اگر نمی‌خواهید فروش بالقوه دیگری را تا پایین‌ترین سطح 90.24 از دست بدهید، افزایش در این سطوح می‌تواند یک استراتژی خوب برای امتحان باشد. حرکت نزولی پایدار حتی ممکن است AUD/JPY را به مناطق پشتیبانی بعدی در S2 (89.97) و سپس S3 (89.18) برساند.

AUD/JPY 1 ساعته فارکس نمودار بر اساس تلویزیون

با این حال، به نظر می‌رسد که فیب 38.2 درصد در حال حاضر به عنوان یک سقف باقی می‌ماند، زیرا با S1 شکسته (90.78) از مجموعه نقاط محوری امروزی مطابقت دارد.

Stochastic در حال حاضر در منطقه ای است که بیش از حد خرید شده است تا نشان دهد که خریداران خسته شده اند و ممکن است مایل باشند به زودی به فروشندگان اجازه دهند که مسئولیت را در دست بگیرند.

فقط فراموش نکنید که به لطف داده‌های PMI خوش‌بینانه شرکت چینی Caixin، Aussie در جلسه معاملاتی آسیا کمی تقویت شد. با این حال، بازگشت ریسک گریزی می تواند باعث افزایش دوباره ین امن شود.

استفاده از ابزار اصلاح فیبوناچی در آخرین موج پایین نشان می دهد که سطوح 50٪ تا 61.8٪ درست در اطراف پایین مثلث سابق قرار دارند.

این همچنین با مقاومت دینامیکی در میانگین متحرک مطابقت دارد، با 100 SMA زیر 200 SMA برای انعکاس لرزه های نزولی.

چند روز پیش داشتیم به این موضوع نگاه می کردیم شکست احتمالی مثلث در AUD/JPY، و به نظر می رسد فروشندگان برتر بودند.

اگر این حرکت بزرگ را از دست دادید و همچنان در AUD نزولی هستید، ممکن است این شانس را داشته باشید که با قیمت بهتری در اطراف این سطوح وارد شوید.

AUD/JPY نمودار 1 ساعته فارکس

این محتوا صرفاً برای مقاصد اطلاعاتی است و به عنوان مشاوره سرمایه گذاری محسوب نمی شود. معامله در هر بازار مالی مستلزم ریسک است. لطفاً افشای ریسک ما را بخوانید تا مطمئن شوید که خطرات مربوط به آن را درک کرده اید.


منبع: https://www.babypips.com/trading/fx-play-of-the-day-audjpy-pullback-triangle-support-2023-06-01

این جفت ارز اخیراً از پایین مثلث خود سقوط کرد و اکنون در وسط یک اصلاح است.

این را نیز در نظر داشته باشید AUD/JPY به طور متوسط ​​99.3 پیپ در روز حرکت می کند، بنابراین هنگام تنظیم ورودی و خروجی این رقم را در نظر بگیرید!

آیا AUD/JPY می تواند از این ناحیه مقاومتی خارج شود؟

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج