پس از توییک BoJ به پایین ترین حد 4 ماهه رسید

  • بانک مرکزی ژاپن اعلام کرد که سیاست کنترل منحنی بازده خود را بازبینی خواهد کرد.
  • BoJ تعدیل غیرمنتظره ای را در باند معاملاتی برای بازده اوراق قرضه دولتی 10 ساله انجام داد.
  • سرمایه گذاران منتظر کنفرانس مطبوعاتی هاروهیکو کورودا، فرماندار BOJ در اواخر روز هستند.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران معاملات روزانه هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

دلار به 132.68 ین کاهش یافت که آخرین بار در اواسط آگوست مشاهده شد و 3.1 درصد کاهش داشت.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

شاخص دلار آمریکا با افت 0.21 درصدی به 104.42 رسید و به نقطه میانی محدوده معاملاتی خود در ماه جاری، از 103.44 به 105.90 بازگشت. این شاخص ارزش دلار را با ین و پنج همتای مهم دیگر مانند یورو و پوند مقایسه می کند.

اکنون، همه نگاه‌ها به کنفرانس مطبوعاتی هاروهیکو کورودا، فرماندار BOJ خواهد بود تا سرنخ‌های بیشتری در مورد تغییر جهت از سیاست فوق‌العاده آسان داشته باشند. اکثر ناظران BOJ پیش‌بینی می‌کردند تا پایان ماه مارس که دوره 10 ساله او به پایان می‌رسد، هیچ تغییری ایجاد نشود.

بانک مرکزی ژاپن اعلام کرد که سیاست کنترل منحنی بازده خود را بازبینی خواهد کرد. BoJ تعدیل غیرمنتظره ای را در باند معاملاتی برای بازده اوراق قرضه دولتی 10 ساله انجام داد. سرمایه گذاران منتظر کنفرانس مطبوعاتی هاروهیکو کورودا، فرماندار BOJ در اواخر روز هستند. تحلیل قیمت USD/JPY به شدت نزولی می شود زیرا بانک مرکزی ژاپن بازار را با تغییر سیاست شگفت زده می کند. روز سه‌شنبه، بانک مرکزی ژاپن اعلام کرد که سیاست کنترل منحنی بازدهی خود را بازبینی می‌کند و تعدیل غیرمنتظره‌ای را در باند معاملاتی بازده اوراق قرضه دولتی 10 ساله انجام داد و ین را به بالاترین حد چهار ماهه در برابر…


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-jpy-price-analysis-hits-4-month-low-after-boj-tweak/

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال