پیش از انتشار آمار تورم در ایالات متحده، قیمت طلا به بالای 2000 دلار رسید

داده های تورم ایالات متحده فردا نشان دهنده مهم ترین رویداد هفته است. انتظار می رود شاخص قیمت مصرف کننده m/m در ماه آوریل رشد 0.4 درصدی را در مقابل رشد 0.1 درصدی در مارس گزارش کند، در حالی که CPI اصلی ممکن است رشد 0.3 درصدی را ثبت کند.

عوامل فنی می توانند بازارها را امروز هدایت کنند، زیرا رویدادهای تاثیرگذاری بالایی نداریم. ایالات متحده تنها شاخص NFIB Small Business Index و IBD/TIPP Economic Optimism را منتشر خواهد کرد.

با این حال، واکنش آن پس از رسیدن به خط روند نزولی باید مشخص شود. شکست معتبر یک نوسان گسترده تر را فعال می کند. خط میانه بالایی (UML) به عنوان یک هدف اصلی دیده می شود. شکست های کاذب از طریق خط روند نزولی ممکن است فروش جدیدی را به سمت خط میانه (ML) اعلام کند.

قیمت طلا در زمان نگارش این مقاله 2025 دلار معامله می شود. با این حال، به نظر می رسد متلاطم با یک سوگیری خفیف صعودی.

  • حذف خط روند نزولی ممکن است رشد بیشتری را اعلام کند.
  • تورم آمریکا فردا باید تعیین کننده باشد.
  • شکست های کاذب از طریق خط روند نزولی سناریوی صعودی را باطل می کند.

دیروز، موجودی نهایی عمده فروشی رشد 0.0 درصدی را در مقایسه با رشد 0.1 درصدی برآورد شده گزارش کرد.

این فلز گرانبها پس از فروش انبوه خود، حتی با وجود افزایش ارزش دلار در برابر رقبای خود، دوباره رشد کرد. قیمت طلا در روز جمعه به کمتر از 1999 دلار سقوط کرد زیرا NFP ایالات متحده، میانگین درآمد ساعتی و نرخ بیکاری بهتر از حد انتظار رسید.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران تجارت هوش مصنوعی هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

اکنون، تقریباً در آستانه رسیدن به خط روند نزولی است که نشان دهنده یک مقاومت پویا است. این نرخ نقطه محوری هفتگی 2020 را آزمایش و دوباره آزمایش کرد. XAU/USD اگر بالاتر از آن بماند، می تواند رشد خود را افزایش دهد.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر


منبع: https://www.forexcrunch.com/gold-price-consolidating-above-2000-ahead-of-us-inflation-data/

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج