چرا ضرر کردن سخت ترین کار در تجارت است؟

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView
منبع: https://the5ers.com/why-taking-a-loss-is-the-most-difficult-thing-to-do/

حرفه تجارت اغلب با آن مقایسه می شود ورزشکاران در ورزش های رقابتی زیرا هر دو مهارت عملکرد هستند. علاوه بر شباهت‌های زیادی که بین تجارت و ورزش حرفه‌ای وجود دارد، یک تفاوت کلیدی وجود دارد که تسلط بر تجارت را بسیار سخت‌تر می‌کند. این قسمت بازنده است.

یاد بگیرید که ضررهای تجاری را بپذیرید، از آنها درس بگیرید و به جلو حرکت کنید.

کنایه از ضد شهود بودن

تا کی؟ چه مدت بیرون؟ پاسخ فقط در عاقبت است. انتخاب زمان برای تسلیم شدن می‌تواند یک چرخش مثبت روی همه چیز ایجاد کند، زیرا وقت گذاشتن برای پذیرش از دست دادن تقریباً شما را آماده می‌کند. ذهنی زیرا می دانید که از گوشه و کنار چه چیزی انتظار دارید.

فدای ضررهای تجاری برای نفس خود

ضرر کردن سخت ترین کار روی زمین است

تغییر جهت الگوی فکری شما

تاکتیک هایی که برای برنده شدن در معاملات استفاده می شود

آرم 5ers

یا تصمیم به تسلیم شدن در برابر غرایز خود هر روز یا شاید چند بار در روز – که با طبیعت انسان مخالف است و به همین دلیل است که حفظ آن را بسیار دشوار می کند. ما همچنین بسیاری از معامله‌گران را می‌بینیم که اجازه می‌دهند زیان‌هایشان افزایش یابد و بخش‌های بزرگی از حساب‌هایشان خورده شود. ما به سادگی برای تسلیم شدن به عنوان بخشی از بزرگ شدن برنامه ریزی نشده ایم.

منیت ها در مسیر معامله قرار می گیرند

ما دوست نداریم اشتباه کنیم. پذیرش اینکه اشتباه می کنیم یکی از سخت ترین کارهاست. اما در معاملات، پذیرش این امر باعث صرفه جویی در هزاران دلار می شود و این در واقع بهترین کاری است که می توانید برای خود و حساب معاملاتی خود انجام دهید.

بازی شطرنج به ما می آموزد که می توانیم در جنگ برای رسیدن به برد فداکاری های تاکتیکی کنیم. ممکن است ملکه را به منظور محافظت از پادشاه یا به دام انداختن حریف برای پیروزی در بازی، واگذار کنیم. ما به عنوان معامله گران اجازه می دهیم زیان گرفتن بخشی از فداکاری های ما باشد. با این حال، ارزش از دست دادن انتزاعی تر و کمتر از آن چیزی است که شما فکر می کنید. ما این را در شطرنج می‌بینیم، جایی که بازیکن می‌داند حتی پس از اینکه تصمیم فداکاری را گرفته‌اید، کدام ابزار در دسترس خواهند بود.

غریزه انسان جنگیدن است. همه ما می خواهیم در آن باشیم برنده شدن سمت. تکامل ذهن ما را طوری ساخته است که فکر کنیم باید هر کاری که در توان داریم برای پیروزی انجام دهیم. نفس ما بخشی از این مکانیسم است.

حتی اگر معامله گران این را داشته باشند ابزار و دانش نحوه تجارت خوب، هنگامی که در یک معامله هستید، در برابر رحمت بازار آسیب پذیر می شوید و تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که داخل یا خارج شوید.

تاجر انحصاری

این تنها جنبه ای نیست که به مشکل بسیار زیاد معامله گر با ضرر کمک می کند، بلکه این خودآگاهی و خودآگاهی است که در موفقیت معاملات نقش دارد. زمانی که معامله‌گران در وضعیت ضرردهی قرار می‌گیرند، هیچ کاری نمی‌توانند در مورد آن انجام دهند. اگرچه زیان بخشی از تجارت است، اما آنها باید تفکر و نفس خود را تغییر مسیر دهند تا بیشتر روی موفقیت های خود تمرکز کنند و کمتر روی ضررهای خود تمرکز کنند. این همان چیزی است که تجارت را به روشی منحصر به فرد چالش برانگیزتر می کند.

👉 ما را از دست ندهید ایده های معاملاتی فارکس

در معاملات، هیچ حریفی وجود ندارد که بتواند در تصمیم شما برای تسلیم شدن نقش داشته باشد. شما مستقل کار می کنید و بردها و باخت ها را نیز به طور مستقل می گیرید. زمان مناسب برای تسلیم شدن معامله گران می تواند اکنون یا دیرتر باشد، در حالی که، در بازی شطرنج، بازیکن باید تصمیمات تاکتیکی خود را درست در محل بگیرد.

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

زیان بخشی از تجارت است

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

آیا این دشوارتر از دانستن این است که حریفان هر لحظه ممکن است شما را مجبور به ترک بازی کنند؟ پاسخ ممکن است… نه واقعا. برای معامله گران بسیار دشوار است زیرا آنها هنوز باید تنها به تصمیم گیری اصلی برای تسلیم تکیه کنند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج