چرخه سفت شدن RBA به پایان می رسد

شکستن زیر این حمایت باعث کاهش قیمت به حمایت بعدی در 0.6402 خواهد شد. با این حال، اگر قیمت در هفته آینده به بالای 22-SMA بشکند، می‌توانیم شاهد تغییری در احساسات باشیم که احتمالاً منجر به شکستن بالاتر از مقاومت 0.6775 خواهد شد.

مقامات فدرال رزرو در حالی که این هفته برای بحث درباره سیاست گرد هم آمدند، روز جمعه گفتند که شواهد کمی مبنی بر بدتر شدن استرس مالی وجود دارد. این به آنها امکان داد تا با افزایش نرخ بهره به تلاش برای کاهش تورم ادامه دهند.

پیش بینی فنی هفتگی AUD/USD

داده های تورم هفته آینده ایالات متحده احتمالاً بر حرکت سیاست بعدی فدرال رزرو تأثیر خواهد گذاشت. سرمایه گذاران همچنین به گزارش تولید ناخالص داخلی توجه خواهند کرد که انتظار می رود رشد کندتری در فعالیت اقتصادی ایالات متحده در سه ماهه چهارم نشان دهد.

پیش بینی فنی هفتگی AUD/USD: قیمت با توجه به مقاومت 22-SMA

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/aud-usd-weekly-forecast-rbas-tightening-cycle-to-end/

آیا علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد ربات های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

با این حال، بازارها شرط می‌بندند که کمپین 10 ماهه تشدید RBA عمدتاً به دلیل فشارهای موجود در صنعت بانکداری جهانی انجام شده است. این به نزولی این جفت نزدیک به هفته کمک کرد.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

روز دوشنبه، کریستوفر کنت، دستیار رئیس بانک مرکزی استرالیا (RBA)، اظهار داشت که شرایط مالی یکی از چندین متغیری است که هیئت مدیره در نشست سیاست گذاری بعدی خود در آوریل در نظر گرفته است.

پیش بینی فنی هفتگی AUD/USD

پیش بینی هفتگی AUD/USD اندکی نزولی است زیرا بازارها انتظار افزایش نرخ دیگری از RBA را ندارند.

فراز و نشیب AUD/USD

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران STP هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر

ثاقب اقبال

قیمت برای آزمایش مجدد 22-SMA کاهش یافت و مقاومت قوی پیدا کرد. این نشانه دیگری از قوی بودن روند نزولی است. قیمت نسبت به SMA کاهش می یابد و احتمالاً پشتیبانی 0.6606 را در هفته آینده از بین خواهد برد.

فدرال رزرو روز چهارشنبه برای نهمین بار متوالی نرخ بهره را افزایش داد، این بار یک چهارم درصد.

  • بازارها شرط می‌بندند که کمپین 10 ماهه انقباضی RBA تا حد زیادی انجام شده است.
  • فدرال رزرو برای نهمین بار متوالی نرخ بهره را افزایش داد.
  • کاهش مطالبات بیکاری در ایالات متحده نشان دهنده بازار کار فشرده است.

نمودار روزانه AUD/USD را در یک روند نزولی نشان می‌دهد، با قیمت زیر 22-SMA و RSI زیر 50. حرکت نزولی پشتیبانی را در سطح 0.6606 یافت، جایی که گاوها برای یک اصلاحی بازگشتند.

از نظر آماری، کاهش مطالبات بیکاری در ایالات متحده نشانه دیگری از بازار کار فشرده بود. در حالی که سفارشات اصلی کالاهای بادوام کاهش یافت، داده های بخش مسکن به طور کلی مثبت بود.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای AUD/USD

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج