چند نسخه سبک امروز در اروپا عرضه می شود

0545 GMT – نرخ بیکاری مارس سوئیس
0600 GMT – تولید صنعتی فوریه آلمان
0600 GMT – قیمت خانه هالیفاکس مارس انگلستان
0730 GMT – PMI ساخت و ساز آلمان مارس
0830 GMT – PMI ساخت و ساز مارس انگلستان
1130 GMT – کاهش مشاغل مارس چلنجر ایالات متحده، اخراج

چیز زیادی برای منحرف کردن حال و هوای بازار در اروپا وجود نخواهد داشت، زیرا تنها چند نسخه اقتصادی سبک در دستور کار قرار دارد.

EUR/USD اکنون در زیر سطح مهم 1.1000 باقی می ماند تا به زیر 1.0900 برسد، در حالی که GBP/USD از 1.2500 به سمت منطقه مقاومت شکسته در حدود 1.2443-46 در حال حاضر عقب نشینی می کند. آنتی‌پودیان‌ها امروز در میان ریسک‌پذیری ملایم‌تر، با کاهش قیمت‌های آتی ایالات متحده و همچنین پیش از معاملات اروپا، تا حدودی با مشکل مواجه هستند.

ما در حال حرکت به سمت یک بحث در چشم انداز اقتصادی بین الف نشست آرام و الف فرود سخت دوباره، و این راه اندازی می کند ریسک پذیر در مقابل ریسک کردن وضعیت بازی در بازارها دلار تا حدودی کند باقی می ماند زیرا باید همه اینها را متعادل کند، اما فعلاً در سطوح کلیدی باقی مانده است.

بازار اوراق قرضه همچنان نقطه کلیدی برای تماشای این هفته است، با بازدهی 10 ساله خزانه داری که پس از انبوهی از داده های ضعیف ایالات متحده در طول هفته، کاهش احتمالی را احساس می کند. در حال حاضر، به نظر می رسد که معامله گران هنوز تا حدودی در مورد رویداد ریسک کلیدی این هفته، یعنی لیست حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده هنوز در آینده نزدیک هستند.

این همه برای جلسه پیش رو است. برای شما بهترین روزهای آینده را آرزو می کنم و در تجارت خود موفق باشید! در آنجا امن بمانید


منبع: https://www.forexlive.com/news/a-couple-of-light-releases-coming-up-in-europe-today-20230406/

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج