کاهش تورم کانادا برای وزن کردن

  • اقتصاد کانادا در ماه اکتبر 0.1 درصد رشد کرد.
  • نرخ تورم سالانه کانادا در ماه نوامبر به 6.8 درصد کاهش یافت.
  • ارقام نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده در حال کند شدن است و از پیش بینی های تدریجی تر فدرال رزرو حمایت می کند.

با توجه به تعطیلات کریسمس، در هفته آینده هیچ گونه انتشار اقتصادی کلیدی وجود نخواهد داشت.

پیش‌بینی فنی هفتگی USD/CAD: گاوها در یک تثبیت فشرده پیشرو هستند

USD/CAD در محدوده تنگ با حمایت 1.3537 و مقاومت 1.3700 معامله می شود. قیمت نیز بالاتر از 22-SMA معامله می شود، با RSI که از حرکت صعودی بالای 50 حمایت می کند. از آنجایی که گاوها کنترل را در دست دارند، احتمال زیادی وجود دارد که قیمت بالاتر از مقاومت محدوده شکسته شود.

طبق آمار کانادا، رشد ماه اکتبر کندتر از رشد 0.2 درصدی سپتامبر بود، که یک تجدید نظر به سمت افزایش 0.1 درصدی بود که قبلا منتشر شده بود. رشد در ماه اکتبر با میانگین پیش بینی تحلیلگران مطابقت داشت.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در اوایل این هفته، نرخ تورم سالانه کانادا در ماه نوامبر به 6.8 درصد کاهش یافت. با این حال، به دلیل فشارهای قیمت گذاری گسترده، کمی بالاتر از حد انتظار بود که امکان افزایش نرخ دیگر در ژانویه را باز کرد.

دلار در برابر اکثر ارزهای اصلی روز جمعه در معاملات متلاطم و ضعیف کاهش یافت زیرا داده ها نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده در حال کند شدن است و از پیش بینی ها در مورد افزایش تدریجی نرخ بهره فدرال رزرو حمایت می کند و دلار کانادا را تقویت می کند.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای USD/CAD


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-weekly-forecast-canadas-eased-inflation-to-weigh/

با کاهش تورم کانادا در ماه نوامبر، پیش‌بینی هفتگی USD/CAD کمی صعودی است. با این حال، کاهش کمتر از حد انتظار بود.

فراز و نشیب USD/CAD

بانک مرکزی کانادا برای مبارزه با تورم بسیار بالاتر از هدف 2 درصدی خود، نرخ ها را با سرعتی بی سابقه 400 واحد پایه تنها در 9 ماه افزایش داد و به 4.25 درصد رساند. این سطح قبلاً در ژانویه 2008 رسیده بود.

بر اساس آمار منتشر شده در روز جمعه، اقتصاد کانادا در ماه اکتبر 0.1 درصد رشد کرد و پیش بینی می شود در ماه نوامبر با نرخ مشابهی رشد کند، که نشان می دهد اثرات کامل هفت افزایش متوالی نرخ بهره در سال جاری هنوز دیده نشده است.

پیش بینی هفتگی USD/CAD

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس کم پراکنده هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

آیا شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیگنال های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال