کاهش تورم کانادا برای وزن کردن

بانک مرکزی کانادا برای مبارزه با تورم بسیار بالاتر از هدف 2 درصدی خود، نرخ ها را با سرعتی بی سابقه 400 واحد پایه تنها در 9 ماه افزایش داد و به 4.25 درصد رساند. این سطح قبلاً در ژانویه 2008 رسیده بود.

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

با کاهش تورم کانادا در ماه نوامبر، پیش‌بینی هفتگی USD/CAD کمی صعودی است. با این حال، کاهش کمتر از حد انتظار بود.

فراز و نشیب USD/CAD

آیا شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیگنال های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس کم پراکنده هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

دلار در برابر اکثر ارزهای اصلی روز جمعه در معاملات متلاطم و ضعیف کاهش یافت زیرا داده ها نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده در حال کند شدن است و از پیش بینی ها در مورد افزایش تدریجی نرخ بهره فدرال رزرو حمایت می کند و دلار کانادا را تقویت می کند.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای USD/CAD

پیش بینی هفتگی USD/CAD

بر اساس آمار منتشر شده در روز جمعه، اقتصاد کانادا در ماه اکتبر 0.1 درصد رشد کرد و پیش بینی می شود در ماه نوامبر با نرخ مشابهی رشد کند، که نشان می دهد اثرات کامل هفت افزایش متوالی نرخ بهره در سال جاری هنوز دیده نشده است.


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-weekly-forecast-canadas-eased-inflation-to-weigh/

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال