یافتن اعتماد در استراتژی معاملاتی خود

ترس از به کارگیری یک استراتژی تجاری جدید

مانند بسیاری از جنبه های زندگی ما، اعتماد به نفس کلیدی است. اعتماد کامل می تواند عاملی تعیین کننده برای ورود قوی و اجرایی به بازار باشد برنامه شما وفادارانه یا از دست دادن علامت خود و شکست در انجام راهی که می دانید می توانید و باید.

می توانید از اینجا دانلود کنید طرح معاملات آنلاین

ترس می تواند فلج کننده باشد. علیرغم اینکه همه چیز مرتب و آماده است، یک حمله ترس به خوبی می تواند به طور بالقوه همه چیز را خراب کند. ما می توانیم تمرین کنیم، آماده کنیم، تمرین کنیم و فکر کنیم که آماده هستیم. اما وقتی لحظه ای فرا می رسد که ماشه را بر روی اقدام ما بکشیم، همه آن می تواند فوراً خراب شود.

حتی با وجود سیستم معاملاتی که معامله‌گر می‌داند به نفع آنهاست، برخی از معامله‌گران جوان نمی‌توانند وارد بازار زنده شوند. این ترسناک و ترسناک است تا زمانی که به دست آورید.

چگونه بر شک و ترس غلبه کنید تا به حداکثر پتانسیل خود برسید

به استراتژی معاملاتی خود اطمینان داشته باشید

بسیاری از معامله‌گران جدید ساعت‌ها، روزها، هفته‌ها یا حتی ماه‌ها را صرف ایجاد استراتژی معاملاتی مناسب برای مطابقت با آنها می‌کنند شخصیت و سبک اما چه اتفاقی می‌افتد زمانی که یک معامله‌گر تماماً آماده حرکت است، اما وقتی زمان پرش در بازار فرا می‌رسد، آنها نمی‌توانند ماشه را بکشند؟

همه چیز درباره مراحل کودک است

آرم 5ers

در مقاله امروز، ما به شما کمک می‌کنیم تا با مقابله با دو ترس اصلی که باعث طلسم معامله‌گران بی‌تجربه می‌شوند، به استراتژی معاملاتی خود اطمینان پیدا کنید:

  1. از دست دادن یا داشتن اعتماد پایین به یک استراتژی تجاری تازه شکل گرفته
  2. ترس از دست دادن

او یک مثال است: فرض کنید در حساب آزمایشی، شما با 300000 دلار معامله می کنید. به جای اینکه عجله کنید و آن مبلغ را در یک حساب کاربری زنده معامله کنید، حساب کاربری کوچک زنده را فقط با 300 دلار شروع کنید، یا می توانید برنامه Bootcamp را فقط با هزینه امتحان کنید. 95 یورو. این مقدار بسیار ناچیز است، اما همچنان که برنده می شوید، اعتماد به نفس خود را افزایش خواهید داد.

اگر به طور مداوم آن را در یک حساب آزمایشی میخکوب کنید، دلیلی وجود ندارد که همان استراتژی نتایج مشابهی در یک حساب کاربری زنده نداشته باشد.
منبع: https://the5ers.com/finding-the-confidence-in-your-trading-plan/

گام بعدی در راه افزایش اعتماد به نفس، اجرای یک حساب آزمایشی با استراتژی خوب خود است. نتایج ثابت در یک حساب آزمایشی یک راه موثر برای ایجاد اعتماد به نفس است.

اگر از یک پایه محکم ساخته نشود، اعتماد به نفس می تواند شکننده باشد و در اولین نشانه مشکل از بین برود. به همین دلیل است که برداشتن گام‌های کودک برای ساختن خود کاملاً اشکالی ندارد. همانطور که نوشتیم، با یک تستر فارکس شروع کنید، به یک حساب آزمایشی و سپس یک حساب کاربری زنده کوچک بروید.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج