ین به عنوان یک پناهگاه امن، از دلار پیشی گرفته است

گزارش ضعیف اعتماد مصرف‌کننده و کاهش داده‌های تولیدی فدرال رزرو باعث افزایش جذابیت دارایی‌های امن شد.

پیش بینی USD/JPY امروز نزولی است. روز سه شنبه، ارزهای امن، دلار و ین، با افزایش ریسک گریزی افزایش یافتند. نگرانی های فزاینده ای در مورد صنعت بانکداری و اقتصاد جهانی وجود دارد.

آیا شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیگنال های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

RSI همچنین از سوگیری نزولی پشتیبانی می کند که به مراتب به زیر 50 رسیده است. برای اینکه خرس ها برگشت را تأیید کنند، قیمت باید به زیر سطح مقاومت 133.50 بشکند و به پایین ترین سطح برسد. شکست به زیر 133.50 باعث می شود که قیمت به حمایت بعدی در 132.25 سقوط کند.

با وجود اینکه کازو اوئدا، رئیس بانک BOJ نشان داد که برای تغییر سیاست عجله ندارد، ین تقویت شد و مانند یک پناهگاه کلاسیک رفتار کرد که USD/JPY را کاهش داد.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-jpy-forecast-yen-outshines-dollar-as-a-safe-haven/

خرس USD/JPY در آستانه تایید تغییر روند در نمودار 4 ساعته است. قیمت به زیر سطح حمایت خط روند سقوط کرده است که اولین نشانه از تغییر در احساسات است. علامت دوم این است که قیمت به 30-SMA به عنوان مقاومت احترام گذاشته و به بالاترین حد خود رسیده است.

بر اساس داده ها، اعتماد مصرف کننده در ایالات متحده در ماه آوریل به پایین ترین حد در 9 ماه گذشته رسیده است. هیئت کنفرانس اعلام کرد که شاخص اعتماد مصرف کننده از 104.0 اصلاح شده در ماه مارس به 101.3 کاهش یافته است. این پایین ترین نقطه از جولای 2022 بود.

شاخص تولید ریچموند فدرال ایالات متحده نیز در ماه آوریل کاهش یافت. به 10- کاهش یافت و چهارمین ماه متوالی انقباض را رقم زد.

UBS از کاهش 52 درصدی سود سه ماهه خبر داد. با این حال، خبر کاهش سپرده‌ها در بانک فرست ریپابلیک هشداری بود مبنی بر اینکه ریسک‌های ثبات به طور کامل فروکش نکرده‌اند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج