ین در بالاترین سطح 7 ماهه با امیدهای تغییر سیاست BoJ

با نگاهی به نمودار 4 ساعته، USD/JPY را در یک حرکت نزولی قوی مشاهده می کنیم که بسیار کمتر از 30-SMA معامله می شود. RSI به منطقه اشباع فروش رفته است که نشان دهنده حداکثر حرکت نزولی است. این به گاوهای نر اجازه داده است تا برای یک اصلاحی بازگردند.

آیا شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیگنال های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

با بازگشت گاوها، قیمت در حال حاضر در حال آزمایش مجدد سطح کلید اخیراً شکسته شده در 130.00 است. با این حال، اگر خرس ها قبل از ادامه روند کاهشی همچنان قوی باشند، قیمت ممکن است تثبیت شود.

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

پیش‌بینی USD/JPY امروز نزولی است زیرا ین رشد ماه گذشته را افزایش می‌دهد. روز سه‌شنبه، به دلیل گمانه‌زنی‌های فزاینده مبنی بر اینکه بانک ژاپن سیاست پولی فوق‌العاده آسان خود را کنار می‌گذارد، ین در برابر دلار به بالاترین حد هفت ماهه خود رسید.

  • تغییر سیاست BOJ در ماه گذشته باعث افزایش کلی ین شد.
  • BOJ در حال بررسی پیش بینی های تورم خود برای سال های مالی 2023 و 2024 است.
  • تحلیلگران مراقب هرگونه تغییر در توافقنامه سیاستی 2013 بین BOJ و دولت هستند.

تغییر سیاست BOJ در ماه گذشته باعث افزایش کلی ین شد. BOJ در حال بررسی تجدید نظر در پیش بینی های تورم خود برای سال های مالی 2023 و 2024 است. پیش‌بینی USD/JPY امروز نزولی است زیرا ین رشد ماه گذشته را افزایش می‌دهد. روز سه‌شنبه، به دلیل گمانه‌زنی‌های فزاینده مبنی بر اینکه بانک ژاپن سیاست پولی فوق‌العاده آسان خود را کنار می‌گذارد، ین در برابر دلار به بالاترین حد هفت ماهه خود رسید. -آیا علاقه مند هستید در مورد سیگنال های فارکس بیشتر بدانید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید – طبق یک شنبه…


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-jpy-forecast-yen-at-7-month-high-on-boj-policy-shift-hopes/امروز هیچ خبر مهمی منتشر نخواهد شد، بنابراین سرمایه گذاران به هضم داستان نیکی ادامه خواهند داد.

پیش بینی فنی USD/JPY: حرکت نزولی قوی زیر 130.00

تحلیلگران مراقب هرگونه تغییر در توافقنامه سیاستی 2013 بین BOJ و دولت هستند، زیرا آنها به دنبال هرگونه نشانه ای از تغییر در سیاست پولی پس از پایان دوره 10 ساله کورودا در آوریل هستند.

رویدادهای کلیدی USD/JPY امروز

BOJ جدیدترین چشم انداز رشد و قیمت سه ماهه را پس از نشست سیاستگذاری آتی خود در 17 تا 18 ژانویه ارائه خواهد کرد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس کم پراکنده هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال