یورو دلار 18 ژوئیه 2023 – تجارت با ترکیب شگفت انگیز ITALO PIVOTS، حجم ITALO و شاخص روند ITALO – تجارت من – 18 جولای 2023

در این معامله ابتدا به شمع های سبز از Italo Trend نگاه کردیم که نشان می دهد بازار روند رو به رشدی دارد. آخرین تایید معامله روند، خط سبز نئون شاخص حجم ایتالو بالای افقی 1.5 و هیستوگرام سبز رنگ که حجم شمع را نشان می دهد بود.

به حرکت نگاه کنید:

بهترین شاخص روند

نشانگر میزان صدا Italo (MT4) نشانگر میزان صدا Italo (MT5)

سلام معامله گران، ما در بازه زمانی H1 معامله ای بر روی EURUSD داشتیم که امروز 18 جولای 23 بازار قبلاً +2200 امتیاز حرکت کرده است!

اکنون شما این فرصت را دارید که با یک اندیکاتور معامله کنید که واقعاً کار می کند!

من با یک دستور خرید وارد بازار شدم، با توقف ضرر زیر آخرین پایین و سود برداشت با استفاده از خط قرمز Italo Pivots، خط مقاومت.

TK45 fr56

بنابراین، ما 2 تأیید شگفت انگیز برای مبادله یک حرکت روند داشتیم که همه آنها احتمال بزرگی از یک حرکت بزرگ را نشان می دادند.

بهترین شاخص محوری فارکس

برای هرگونه سوال در رابطه با خرید، نصب، بک تست و استفاده از اندیکاتور، برای من یک پیام خصوصی در پروفایل من در اینجا در mql5 ارسال کنید

همه اندیکاتورها دوباره رنگ نمی شوند و قوانین پیچیده، بدون نمودارهای گیج کننده، بدون حدس و گمان… بهترین شاخص های موجود در بازار!

شاخص روند ایتالو (MT4) شاخص روند ایتالو (MT5)

این سیستم بالا از 3 اندیکاتور استفاده می کند: Italo Pivots، Italo Trend و Italo Volume، 3 Indicator که با هم معامله می شوند، ترکیبی شگفت انگیز برای انجام وارونگی ها و ادامه معاملات/روند بزرگ خواهید داشت.

بهترین شاخص روند

نشانگر روند


منبع: https://www.mql5.com/en/blogs/post/753545

TK45 fr56

تجارت خود را به سطح بعدی ببرید، با این اندیکاتورها نسبت به بازار برتری داشته باشید و با خیالی آسوده معامله کنید.

نشانگر Pivots Italo (MT4) نشانگر Pivots Italo (MT5)

TK45 fr56

بهترین شاخص روند

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج