یورو پس از نشست سیاست بانک مرکزی اروپا، سود خود را معکوس کرد

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

فدرال رزرو بازارها را از احتمال کاهش نرخ بهره در سال جاری دور کرده است. با این حال، بازارها همچنان آنها را قیمت گذاری می کنند. احتمال فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره در ژوئن کمی بالاتر از 10 درصد است.

بعداً در روز، بانک مرکزی اروپا تصمیم خود را درباره نرخ اعلام خواهد کرد. اگرچه احتمال افزایش 50 واحد بر ثانیه وجود دارد، اما موقعیت یابی در بازار برای افزایش 25 واحد بر ثانیه است.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس تایلند هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

چشم انداز امروز یورو/دلار آمریکا اندکی صعودی است. دلار در روز پنجشنبه پس از اینکه فدرال رزرو پیشنهاد کرد ممکن است چرخه انقباض تهاجمی خود را متوقف کند، ضعیف بود. با این حال، یورو پس از افزایش 0.57 درصدی در روز چهارشنبه، برخی از افزایش ها را کاهش داد.

علاوه بر این، معامله گران از نزدیک بیانیه بانک مرکزی اروپا و کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور کریستین لاگارد را برای سرنخ هایی در مورد روند آینده نرخ های بهره زیر نظر خواهند داشت. در حال حاضر بازارها بر این باورند که بانک مرکزی اروپا هنوز افزایش نرخ بهره را به پایان نرسانده است.

رویدادهای کلیدی EUR/USD امروز

همانطور که انتظار می رفت، فدرال رزرو نرخ بهره را تا محدوده 5.00٪ -5.25٪ افزایش داد. با این حال، این کار را بدون استفاده از زبانی در بیانیه سیاست خود انجام داد که می‌گفت افزایش نرخ‌های اضافی را «پیش‌بینی می‌کند».

آیا شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس اسلامی هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

شکاف اختلاف نرخ بین ایالات متحده و اروپا در حال بسته شدن است زیرا قیمت بازار در بانک مرکزی اروپا بیشتر از فدرال رزرو افزایش می یابد. این اخیرا به ارزهای اروپایی کمک کرده است.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.


منبع: https://www.forexcrunch.com/eur-usd-outlook-euro-reverses-gains-after-ecb-policy-meeting/افزایش نرخ بهره روز چهارشنبه توسط فدرال رزرو ممکن است آخرین افزایش در یک رشته تاریخی افزایش باشد. فصل جدیدی را در مدیریت بهبود اقتصادی پس از همه گیری آغاز کرد.

اگر گاوها نتوانند بالاتر از 1.1050 معامله کنند، ممکن است قیمت بیشتر سقوط کند و به زیر 30-SMA بشکند. شکستن زیر SMA به معنای تغییر در احساسات و آزمایش مجدد سطح حمایت 1.0949 است.

  • فدرال رزرو پیشنهاد کرد که ممکن است چرخه انقباض تهاجمی خود را متوقف کند.
  • شکاف اختلاف نرخ بین ایالات متحده و اروپا در حال بسته شدن است.
  • احتمال اینکه فدرال رزرو شروع به کاهش نرخ بهره در ژوئن کند در حال حاضر کمی بیشتر از 10 درصد است.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج