یک هفته در بازار: حالت تعطیلات (26 دسامبر – 30 دسامبر) – R Blog

هفته کریسمس و سال نو به سختی پر از آمار و رویداد خواهد بود، اما اگر دلایلی برای آن وجود داشته باشد، ممکن است بازار نوسانات شدید قیمت را نشان دهد.

USD: کریسمس آرام

USD: کریسمس آرام

ایالات متحده قبلاً تمام آمارهای مهم را ارائه کرده است و افق تا پنجشنبه آرام خواهد بود. نگاهی به گزارش هفتگی مطالبات بیکاری و PMI تولید شیکاگو بیندازید. اگر هیچ محرک احساسی در افق وجود نداشته باشد، دلار آمریکا آسیب پذیر خواهد بود.

JPY: مداخلات مهم است

JPY: مداخلات مهم است

ژاپن گزارش هایی در مورد خرده فروشی، بنیاد خانه های جدید و تولید صنعتی منتشر خواهد کرد. همچنین رئیس بانک مرکزی ژاپن نیز سخنرانی خواهد کرد. ین پس از یک سری مداخلات BoJ باید قوی باقی بماند.

یورو: امید به بانک مرکزی اروپا

یورو: امید به بانک مرکزی اروپا

بریتانیای کبیر این هفته نه آمار و نه رویدادی را به ما خواهد داد. برای پوند، مبارزه مداوم بانک انگلستان علیه تورم و عدم خطر لغو برگزیت بسیار مهم است. به رویدادهای بیرونی، ارز به صورت انتخابی واکنش نشان می دهد.


منبع: https://blog.roboforex.com/blog/2022/12/26/a-week-in-the-market-holiday-mood-26-december-30-december/

نشست اوپک پلاس قرار است در اوایل ژانویه برگزار شود. تا زمانی که رعایت محدودیت‌های فعلی دشوار است، تصمیم‌گیری نشده است که آیا شرکت‌کنندگان مستقیماً به بحث در مورد کاهش سهمیه‌های تولید بپردازند. تا زمان برگزاری این نشست، بازار تنها به ذخایر نفت تجاری آمریکا علاقه مند خواهد بود. قیمت برنت خنثی خواهد ماند.

GBP: وقت شناسی بریتانیا

GBP: وقت شناسی بریتانیا

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج