10 تا از بهترین سایت های دکوراسیون داخلی دنیا

شرکت های فعال در زمینه طراحی داخلی در بابل باهم رقابت زیادی برای بدست آوردن مشتری و سهم بازار طراحی دکوراسیون دارند. انتخاب رنگ و طرح مناسب برای دیوار در طراحی دکوراسیون داخلی امر بسیار مهمی به شمار میرود که بهتر است در نهایت سلیقه و دقت انتخاب شود. نکته دیگر در طراحی داخلی فضای اداری این هست که به مبلمان خویش اعتنا ویژه داشته باشید و عملکرد نمایید مبلمانی را به جهت دفتر کار خود انتخاب کنید که متناسب کلیدی موضوع شما باشد، علاوه بر تولید راحتی کافی، جنبه قانونی بودن خود را هم محافظت کنید. وسایل تجاری او علاوه بر صفحات آینه ای، شامل اینها بود: کتاب هایی با جلد سفید، کارد و چنگال با دسته های چینی سفید، میزهای کنسول با پایه های پلاستیکی، یا پایه های دلفینی، تختخواب سفری حاشیه دار و دارای رومبلی، فرش های خزدار، صندلی ناهارخوری پوشیده-شده با چرم سفید، و لامپ های حبابی شیشه ای چندلایه، و تاج دار. امروزه افراد به طراحی قسمت های مختلف منزل خود اهمیت زیادی می دهند طراحی داخلی ساختمان اگر به شیوه ای اصولی انجام شود می توانید شاهد زیباترین فضای داخلی در منزل خود باشید.

وقتی که از خرید وسایل صحبت می کنیم، بعضی ها فکر می کنند به اولین جایی باید مراجعه کنند فروشگاه مبلمان می باشد. می توان گفت در صورتی که این طراحی به شکل اصولی انجام نشود، ممکن است یک فضای بزرگ، کوچک به نظر برسد و یا زیباترین وسایل به طور کلی از دید پنهان بماند. به طور کلی در طراحی داخلی هتل به دو بخش راحتی و کاربردی لابی باید توجه بسیاری شود. طرح و رنگ کفپوش و کابینت ها و چیدمان صحیح وسایل موجود در آشپزخانه از مهمترین نکاتی هستند که برای ایجاد فضایی مدرن هنگام انجام طراحی داخلی منازل باید مورد استفاده قرار گیرند. پالت رنگی در واقع مجموعهای از رنگهاست که از دید بصری دارای هارمونی جذابی هستند.در انتخاب رنگ علاوه بر سلیقه شخصی، باید به نکاتی مانند ابعاد فضاها و کاربری هر فضا توجه کنید. فرآیند طراحی شامل تحقیق و برنامهریزی علاوه بر یکپارچهسازی دانش طراحی به منظور ارضای نیازهای مشتری است. برای طراحان داخلی، دستیابی به تجربه ی ژرف در خصوص رنگ ها، درک اثرات آنها بر روان افراد و درک معانی هر رنگ در شرایط و مکان های مختلف به منظور ایجاد ترکیبات مناسب برای تمامی مکان ها، ضروری است.

در یک بازسازی کلی، قسمتی از تیغه ها و همه کابینت ها تغییر کرد و کابینت های مدرن دارای یک جزیره با رنگ روشن جایگزین شد. این مجموعه فعالیت حرفه ای خود را در زمینه معماری، معماری داخلی و بازسازی از سال ۱۳۹۴ آغاز نموده است. این تصاویر به صورت دسته بندی شده بر اساس فضا قابل مشاهده است. به عنوان مثال بسیاری از شرکتها دکوراسیون داخلی دفاتر کار خود را بر اساس رنگ سازمانی طراحی میکنند. از دیگر المانهای مهم در طراحی دکوراسیون پذیرایی، نورپردازی آن است. یکی از تأثیرات مهم او بر این حرفه ی جدید، “دکوراسیون منازل” بود، این یک کتابچه ی راهنمای طراحی داخلی به قلم ادیت وارتون همراه با معنار اوگدن کادمن در سال 1897 در آمریکا بود.

اقلیم گرم و خشک( مناطق کویری ایران) : این اقلیم دارای شب های سرد و روزهای گرم می باشد. او به توسعه های دوره های هنری برای زنان در تعدادی از شهرهای بزرگ آمریکا کمک کرد و یک نماد ملی در طراحی خانه شناخته می شد. اما امروز دیگر او به دنبال یک فروشنده لوازم و مبلمان هنری می فرستد تا او تمام اتاق های خانه را ببیند و ذهن هنری خود را برای اینگونه مسائل به خدمت بگیرد”. از این موارد، درک جزئیات مربوط به طراحی داخلی سکونتگاه های مختلف در سراسر دودمان های مختلف مصر، همچون تغییرات تهویه، ایوان ها، ستون ها، ایوان مسقف، پنجره ها و درب ها، امکان پذیر است. یک تراس رو به دریا، سقف کوتاه، پنجره های سراسری و آفتابگیر و عدم استفاده از پرده از دیگر ویژگی های این سبک دکوراسیون است. پس این متخصص طراحی داخلی است که رنگ های مناسب را برای یک مکان انتخاب می کند، آن هم به شیوه ای که افراد بخواهند در آن مکان بمانند و در آن احساس آرامش کنند.

لکه های زرد رنگ پراکنده در سراسر فضای داخلی جلوه زیبایی به آن بخشیده است. تنها برای پیشگیری از یکنواخت شدن فضا، رنگ زرد را در غالب مبلمان و اکسسوری به فضا اضافه نمودیم. برای هارمونی بیشتر از رنگ زرد در روی تخت و تابلو نیز استفاده کردیم و یک میز آرایش با دکور آن در فضا اضافه کردیم. بطور خلاصه، طراحان داخلی می توانند کار دکور را انجام دهند اما دکوراتورها، نمی توانند طراحی کنند. ما تصمیم گرفتیم از یک دکور چوبی ساده در پشت و بالای تخت ها استفاده کنیم و رنگ آبی هم برای ایجاد هارمونی در فضا استفاده شد. برای ایجاد محل های بیشتری برای نشستن، پشت پنجره را تبدیل به یک نیمکت نمودیم.

پیشنهاد ما فضایی با سبک مدرن و مبلمان راحت بود که رنگهای سرد در کنار چوب و رنگ طلایی به تعادل می رسند. این خانه 70 متری در عظیمیه کرج طوری طراحی داخلی و چیدمان شده بود که فضا را بسیار شلوغ و محدود نشان می داد. یک نکته مهم در این زمینه، شفافیت مالی است. توانایی، درستکاری، و روزآمدی شرکت طرف قرارداد شما مهم است چون به عنوان شریک شما به رصد دو سوم این کوه یخ اشتغال دارد که از دیدگاه افراد عادی و صاحبان کسب و کارها پنهان است. بیانیه مفهوم با نقاشی های شماتیک همراه است – طرح های سریع و تجسم گرافیکی این ایده های اصلی – به تصویر کشیدن مکان ، جهت گیری ، تخصیص فضا ، الگوهای گردش خون ، روابط مکانی و فعالیت از دیدگاه های مختلف ، طرح های رنگی و سایر جزئیات مهم پیشنهادی طرح.

در این آپارتمان فضای آشپزخانه بسیار بسته و دلگیر بود و به درخواست کارفرما قسمتی از دیواره کابینتی برداشته و آشپزخانه اوپن شد. درخواست کارفرما در کار بازسازی آپارتمان جردن، اضافه شدن تعداد مبلمان برای نشستن افراد بیشتری بود. در یک جمله می خواهیم بگوییم که در طراحی داخلی ، مهمترین بخش ، بودجه گذاری است که باید با تبادل نظر بین طراح و کارفرما انجام پذیرد. ما می خواهیم طراح دکوراسیون داخلی در تهران محیطی زیبا برایمان خلق نمایبد. سئو موجب بهینه شدن سایت شما میشود اینگونه اعتبار سایت دکوراسیون خود را بالا ببرید و درصدر نتایج گوگل جای بگیرید. نکته 1: طراحان داخلی پیشنهاد می کنند که یک یا دو عنصر را با رعایت تعادل متقارن و باقی عناصر را به روش تعادل نامتقارن در طراحی داخلی منزلتان به کار ببرید. با قرار دادن مقالات در حوزهی “طراحی” بازدید وب سایت خود را بالا ببرید به عنوان مثال کاربرانی که با هدف “شروع کارهای طراحی دکوراسیون” شروع به جستجو در اینترنت میکنند سایت شما را مشاهده کرده و سپس به سایت مراجعه خواهند کرد در واقع با قرار دادن مقالات امکان ارتباط شما با کاربران در زمینه های متفاوت فراهم خواهد شد که این امر موجب گسترده شدن ارتباطات میشود.

رفتن به مکان جدید برای اکثر افراد جذاب می باشد اما چیدمان دکوراسیون منزل یکی از دغدغه های اصلی افراد در زمان نقل مکان می باشدکه به منظور طراحی داخلی منزل باید یک سری از نکات آن را بدانید تا در منزل احساس آرامش و شادی داشته باشید، به همین حاطر در ادامه مطلب جدیدترین نمونه های طراحی دکوراسیون منزل را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا با ایده گرفتن از آن ها بتوانید منزل را تان به زیبایی طراحی کنید و به یک محیط زیبا و دل انگیز تبدیل کنید، بنابراین اگر به دنبال ایده شیک و خاص جهت دیزاین داخل منازل تان هستید پیشنهاد می کنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید. طی قرون هفده و هجده و در اوایل قرن نوزدهم، چیدمان داخلی، یکی از دغدغه های اداره کنندگان خانه ها، یا سازنگان مبلمان یا صنعتگرانی بود که سبک هنری را برای فضای داخلی خانه توصیه می کردند.

او ایده های خود را در کتاب پرفروش خانه ای با سلیقه ی عالی در سال 1913 تشریح کرد. با وجود این کتاب خانه ارباب رجوع می توانند تا زمانی که کارشان در شرکت روبه راه می شود کتاب بخوانند و احساس خستگی نکنند. چراکه این شرکت هیچ زمینه و تجربه ای در زمینه پروژه های اداری ندارد. همانمطور که گفتیم استفاده از انرژی های طبیعی از شاخصه های اصلی یک طراحی مدرن بوده و به طور مثال پنجره های بلند می توانند بیشترین میزان نورگیری و در عین حال زیبایی را برای ساختمان به همراه داشته باشند. ما ترکیب بندی کلی فضا و رنگ دیوار و کف، همه مبلمان، اکسسوری و تجهیزات را به طور کامل و با سبک مدرن تغییر دادیم. او سبک ویکتوریایی که با آن بزرگ شده بود را پس زد و طرح پرجنب وجوش تری همراه با مبلمان راحت تر در منزل، انتخاب کرد. طراحی های او، روشن و همراه با رنگ-های زیبا و مبلمان چین گرایی، در تضاد با سبک ویکتوریایی بود که اثاثیه و پارچه های سنگین قرمز، چوب تیره و کاغذ دیواری های شدیداً یکسان را ترجیح می داد.

این یک حرفه ی هنری نیست و بر پژوهش در حوزه های بسیاری جهت فراهم نمودن درکی درست از نحوه اثرگذاری محیط بر افراد استوار است. در سال 1876، کار آنها (پیشنهاداتی برای دکوراسیون خانه در رنگ آمیزی، کارهای چوبی و مبلمان) ایده هایشان در طراحی داخلی هنری برای مخاطبان بسیاری در طبقات متوسط گسترش داد. طراحان دکوراسیون داخلی ساختمان، آشپزخانه را قلب تپنده در هر خانه ای دانسته اند. او در دوران ویکتوریا به دنیا آمد، یعنی دورانی که رنگ های تیره و فضاهای کوچک، مشخصه های آن هستند، او در عوض، اتاق هایی پرنور و اثاثیه ای با سایه-های متعدد از رنگ سفید و صفحات آینه ای را طراحی کرد.

زمانی که حرف از دکوراسیون داخلی به میان است بسیاری از افراد میخواهند هر چقدر وسیله دارند در منزل استفاده کنند در صورتی که هر چیزی باید به میزان و هماهنگ باشد و همین امر نشان دهنده دکوراسیون داخلی است. در طراحی دکوراسیون شرکت خصوصی میشود هزاران ایده داد و مشتری را به عالم خیال برد اما در عمل، پیادهسازی این ایدهها عملی است؟ همچنین برای زیبایی و نمود بیشتر از آثار هنری در طراحی رستوران کلاسیک استفاده میشود. موجب میشود شما سازمانی با بهرهوری بالاتر داشته باشید. در این مطلب با انواع ایده های کاربردی و مدرن برای طراحی داخلی منازل آشنا شدید که امیدواریم این دیزاین ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها طراحی متفاوتی را در منزل خود داشته باشید. در زمان های گذشته به دکوراسیون سرویس بهداشتی اهمیتی داده نمی شد ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در طراحی داخلی منزل، این قسمت از منازل نیز از اهمیت زیادی برخوردار شده است. بسته به نوع کار اداره لازم است در طراحی فضای اداری نظم وجود داشته باشد و در عین حال اگر کار اداره به شکلی است که ارباب رجوع به آن مراجعه می کنند باید طراحی و دکوراسیون داخلی فضای اداری حس اعتماد و آرامش را به آن ها منتقل کنند.

نگرش به دکوراسیون به عنوان یک تخصص هنری متمایز غیرمرتبط با سازندگان و خرده فروشان، با پیدایش مؤسسه ی دکوراسیون بریتانیا در سال 1989، نیروی تازه ای به خود گرفت؛ جان دیبلی کریک به عنوان رئیس آن، حدود 200 دکوراسیون را در سراسر کشور به نمایش گذاشت. دکوراسیون داخلی هر فضای اداری، نشاندهنده فرهنگ سازمانی، نوع فعالیت، برند و سایر ویژگیهای آنهاست. همچنین فضای تلوزیون روی دیوار کانونی قرار گرفت که با چوب های افقی تزیین شد. برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب می توانید از انواع سبک های مدرن و یا کلاسیک استفاده کنید که انتخاب هر یک از این دکوراسیون ها به طرح وسایل موجود در اتاق خواب تان بستگی دارد. جدیدترین دکوراسیون داخلی مغازه. یکی دیگر از راه های در طراحی دکوراسیون داخلی استفده از جدیدترین عکس های خود است که آنها را به گیره های کاغذ بزنید و با پونس از شرکت طراحی داخلی دیوار آویزان کنید. سبک روستیک در اصل از متریال های ارگانیک و طبیعی در فضای داخلی خود استفاده میکند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج