12 درس تجارت قاتل که در سال 2018 ارسال کردم » یاد بگیرید که در بازار تجارت کنید

مقاله را اینجا بخوانید

12. 10 درس برتری که در 18 سال تجارت آموخته ام

تجارت ساحلیهدف از این درس این بود که به شما نشان دهد اگر فقط بتوانم چند استراتژی را انتخاب کنم، چه استراتژی های معاملاتی را انتخاب می کنم. حقیقتاً، تنها چیزی که واقعاً به آن نیاز دارید، تعداد انگشت شماری استراتژی معاملاتی برای ورود به بازار در یک نقطه با احتمال بالا است. این مقاله دو هدف را دنبال کرد: توضیح برخی از استراتژی‌های معاملاتی مورد علاقه من در مورد قیمت، اما همچنین بحث در مورد این واقعیت که یک استراتژی معاملاتی بیش از یک “نوار سیگنال” را شامل می‌شود. چیزهایی مانند مدیریت پول و بازه‌های زمانی معاملاتی به اندازه سیگنال ورود مهم هستند و همچنین بخش‌هایی از «استراتژی معاملاتی» کلی شما هستند:

مقاله را اینجا بخوانید

7. اگر یک بار استراتژی معاملاتی را 10000 بار تمرین کنید چه اتفاقی می افتد.

بهترین پست های معاملاتی فارکس در سال 2018سال 2019 اکنون رسماً در حال انجام است و امیدواریم که بهترین استفاده را از آن ببرید و به تمام آن تصمیمات تجاری سال نو 2019 که در اول ژانویه گرفتید، پایبند باشید. قبل از اینکه وارد سال جدید شویم، می‌خواهم مطمئن شوم که هیچ یک از بهترین پست‌های ما در سال 2018 را از دست ندهید.

معامله گر طرز فکربخش بزرگی از دوره تجارت حرفه ای من به موضوعات روانشناسی معامله گر، طرز فکر و خودکنترلی اختصاص داده شده است، زیرا ایجاد یک ذهنیت معاملاتی برنده واقعاً یکی از مهم ترین مؤلفه های تجارت موفق است و بسیاری معتقدند که این بهترین است. مهم. این درس را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه ذهنیت یک معامله گر برنده را توسعه دهید:

صندوق تامینی بورس وال استریتممکن است برخی از شما این را دوست نداشته باشید یا حتی ممکن است با آن موافق نباشید، اما در تمام سال‌های گمانه‌زنی‌های تجاری و بازار مالی من، هنوز این موضوع را نادرست ندیده‌ام: برای موفقیت باید «تا زمانی که به نتیجه نرسیده‌اید آن را جعل کنید». . کلیشه ای به نظر می رسد، بله، اما این لعنتی درست است، و دلیل آن این است: برای اینکه در هر زمینه ای موفق شوید، ابتدا باید باور داشته باشید که می توانید آن را انجام دهید و سپس باید شروع به پیروی از این باور از نظر مذهبی کنید تا برنامه ای طراحی کنید. OF ATTACK و آن برنامه را یک روز در یک زمان دنبال کنید. یک باور یا رویایی مانند “تجربه سودآور شدن” هیچ چیز نیست، اگر آن را به مراحل عملی تقسیم نکنید، این چیزی است که موفقیت از آن ساخته شده است و همه چیز با “انگار رفتار کردن” و باور با اطمینان 100٪ شروع می شود. قرار است به آن برسید، در واقع باید طوری رفتار کنید که انگار قبلاً به آن دست یافته اید….

مقاله را اینجا بخوانید

3. مراقب جعبه تجارت پاندورا باشید

بنابراین، برای اینکه در اینجا در Learn To Trade The Market به شما سرعت بخشیدن به نکات برجسته سال 2018 را بدهید، اجازه دهید با افتخار فهرستی از 12 پست قاتل سال گذشته را ارائه کنم که ممکن است از دست داده باشید:

1. برای کسب درآمد زیاد، به پول فکر نکنید

جعبه پاندورااین پست برای هشدار به معامله گران در مورد “اثر گلوله برفی” اشتباهات معاملاتی یا جعبه پاندورا نوشته شده است که به راحتی در دنیای تجارت به حرکت در می آید.

مقاله را اینجا بخوانید

4. اگر فقط 4 معامله در ماه انجام دهید چه؟

مقاله را اینجا بخوانید

5. آنچه که ای کاش در مورد تجارت 18 سال پیش می دانستم

مقاله را اینجا بخوانید

11. چگونه مانند یک مدیر صندوق تامینی معامله کنیم

دانش تجارت e1539679984991این درس نگاهی عمیق به برخی از مهم‌ترین درس‌هایی است که از زمان شروع معامله در بازارها در حدود 18 سال پیش آموخته‌ام. اگر این پست را با دقت بخوانید، سال‌ها بینش تجاری را جذب خواهید کرد که یادگیری آن برای من زمان و هزینه زیادی دارد.

مقاله را اینجا بخوانید

8. 6 نوع استراتژی معاملاتی شمعدانی میله دنباله دار

مقاله را اینجا بخوانید

9. چگونه ذهنیت یک معامله گر برنده را توسعه دهیم

1 فریم های زمانی نمودار کندل استیک 4 ساعتهاگر وبلاگ من را برای مدت طولانی دنبال می کنید، می دانید که من طرفدار چارچوب زمانی نمودار روزانه هستم و چندین مقاله در این زمینه نوشته ام. با این حال، من از فریم‌های زمانی 1 ساعته و 4 ساعته نیز استفاده می‌کنم، همانطور که در دوره معاملاتی من مورد بحث قرار گرفت، و من به شما نگاهی اجمالی به نحوه استفاده از آنها در این درس در این مورد می‌دهم:

10 حکمت برتراین پست دقیقاً همان چیزی است که در عنوان می گوید: فهرستی از 10 درس مهمی که در طول 18 سال حضورم در بازارها آموخته ام. همانطور که قبلاً بیان کردم، شما بهترین ابزار آموزشی ممکن را در اینجا در مقابل چشمان خود دارید. بینشی که با شما به اشتراک می گذارم چه در دوره من شرکت کنید تا بیشتر بیاموزید و چه به سادگی تمام درس های رایگان من را بخوانید، هدف من این است که به معامله گران آموخته هایم را آموزش دهم، به طوری که امیدوارم بتوانم به آنها کمک کنم تا مانند من زمان و پول خود را از دست ندهند:

رد پا

برای یک معامله گر، معنایش این است که اگر روی چیزهای کمتری تمرکز کنید و واقعاً در آنها مهارت داشته باشید، در بازار «کشنده‌تر» هستید. در مقابل، کاری که اکثر معامله‌گران انجام می‌دهند این است که سعی می‌کنند «همه چیز» را که می‌خوانند یا درباره آن می‌شنوند، یاد بگیرند، شاخص‌های معاملاتی، متخصصان، انجمن‌ها، و غیره. این مقاله توضیح می‌دهد که چقدر احمقانه است و چرا باید روی یک استراتژی در یک زمان تمرکز کنید…

مقاله را اینجا بخوانید

6. تحلیل اقدام قیمت ردپای پول را آشکار می کند

منحنی یادگیری خود را با خواندن پست هایی مانند این که سال ها تلاش و خطا را در یک درس آموزشی ترکیب می کند، به طور قابل توجهی کوتاه می کنید:

استراحت عالی 2019 و تجارت خوبی داشته باشید! – نایل

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

دوره بازرگانی حرفه ای نیل فولر
کارگزار ترجیحی 2020 v1


منبع: https://www.learntotradethemarket.com/blog/12-killer-trading-lessons-2018

نقل قول بروس لی 10000 بار ضربهبروس لی گفت: “من از مردی که یک بار 10000 ضربه را تمرین کرده است نمی ترسم، بلکه از مردی می ترسم که یک ضربه را 10000 بار تمرین کرده است.”

سال گذشته چه از نظر حرفه ای و چه از نظر شخصی برای من سال شگفت انگیزی بود و هر سال که در مورد تمام موضوعات معاملاتی که در ذهنم می چرخد ​​می نویسم، این روند به من کمک می کند تا به عنوان یک معامله گر پیشرفت کنم و رشد کنم و می خواهم این دانش را با شما به اشتراک بگذارم. تا حد امکان

در یکی از دقیق‌ترین پست‌هایم در مورد قدرت پرایس اکشن، دقیقاً متوجه شدم که چگونه پرایس اکشن مانند داستانی در نمودار است که اگر آموزش مناسب را دریافت کنید و در صفحه نمایش قرار دهید، می‌توانید خواندن آن را یاد بگیرید. شما یاد خواهید گرفت که بفهمید کدام یک از میله های قیمت مهم هستند و کدام یک احتمالاً مهم نیستند و همچنین نحوه تفسیر معنی آنها را در صورت دریافت آموزش معاملاتی مناسب برای قیمت اکشن، که اصول اولیه آن در این درس مورد بحث قرار گرفته است، یاد خواهید گرفت.

کاری که باید انجام دهید این است که بیش از حد روی فرآیند واقعی، جزئیات معامله متمرکز شوید و یاد بگیرید که آن بخش از آن را دوست داشته باشید. اگر به نقطه ای برسید که واقعاً از منظم بودن و صبور بودن و همچنین پیگیری عملکرد خود و پایبندی به یک برنامه معاملاتی لذت ببرید، پول و سود بیشتر و بیشتر جذب شما می شود.

مقاله را اینجا بخوانید

2. سه استراتژی تجاری که من به جزیره بیابانی خواهم برد

من از جمع‌آوری این فهرست از بهترین پست‌های تجاری که در سال 2018 نوشتم بسیار لذت بردم. با این حال، یک چیز وجود دارد که واقعاً مایلم بدانم که به من کمک می‌کند در این سال به ارائه محتوای مفید برای شما بچه‌ها ادامه دهم. در نظرات زیر، به من بگویید پست مورد علاقه شما از وبلاگ من در سال 2018 چه بوده است؟ یا، چه موضوعی است که دوست دارید امسال در مورد آن درس بنویسم؟

مقاله را اینجا بخوانید

به من بگویید در سال 2019 در مورد چه موضوع معاملاتی می خواهید بنویسم؟ پیشنهاد خود را در نظرات زیر ارسال کنید…

پینبارهادم روی میله های شمعدانی که گاهی اوقات “سایه” یا “فتیله” نیز نامیده می شود بسیار بسیار مهم است. آنقدر که من یک درس کامل را به آنها اختصاص دادم که می توانید در لینک زیر بخوانید. با این حال، “همه” نوارهای دنباله دار با بقیه برابر نیستند، بنابراین باید تفاوت ها و نحوه مبادله آنها را یاد بگیرید، این چیزی است که این درس در مورد آن است:

بزرگ‌ترین دلیلی که اکثر معامله‌گران خرده‌فروشی پول خود را در بازار از دست می‌دهند، خرید و فروش بیش از حد است. من در این درس به شما نشان می‌دهم که چگونه با انجام فقط 4 معامله در ماه می‌توانید بازدهی بسیار بسیار خوبی داشته باشید، حتی اگر 50٪ از معاملات را از دست بدهید، بنابراین این فقط 2 معامله برنده در ماه است! در حال حاضر، من حاضرم شرط ببندم که اکثر شما بیش از 4 بار در ماه معامله می کنید و احتمالاً سودی هم ندارید. بنابراین، تمام آن استرس و تفکر بیش از حد را کنار بگذارید و استراتژی موجود در این مقاله را دنبال کنید تا موفقیت معاملات خود را سریع دنبال کنید:

هنگامی که یک معامله گر شروع به تجارت بیش از حد مکرر یا ریسک بیش از حد می کند، یا اشتباهات دیگری مرتکب می شود، معمولاً یک “واکنش زنجیره ای” از اشتباهات معاملاتی را ایجاد می کند که به سرعت هر پیشرفتی را که انجام داده است پاک می کند و می تواند به همان سرعت از بین برود. حساب معاملاتی آنها من در این درس به شما نکات و «ترفندهایی» می‌دهم تا از این دام تجاری بزرگ جلوگیری کنید:

رونداولین پست در لیست ما مقاله ای بود که من نوشتم تا سعی کنم به معامله گران بفهمانم که تمرکز بیش از حد روی بخش “پول” و “پاداش / سود” تجارت، واقعاً دلیل اصلی شکست اکثر مردم در کسب درآمد است.

مقاله را اینجا بخوانید

10. نحوه استفاده از فریم های زمانی نمودار 1 و 4 ساعته برای تأیید سیگنال های نمودار روزانه

کلید موفقیتدر این درس، من با مثال هایی درباره قدرت یک رویکرد معاملاتی فرکانس پایین بحث می کنم و به شما نشان می دهم.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج