3 استراتژی معاملاتی که من به جزیره بیابانی خواهم برد » تجارت در بازار را بیاموزید

پاداش ریسک 2

برای آموزش دقیق تر در مورد میله های پین، به آموزش تجارت پین بار من مراجعه کنید

مدیریت مالی

از مثال‌های بالا، باید مشخص شود که اگر بتوانم فقط یک سیگنال ورودی را انتخاب کنم تا برای بقیه عمرم از آن استفاده کنم، به دنبال چه چیزی بودم. همچنین باید مشخص باشد که چرا من پین ها / میله های دم را انتخاب می کنم. آنها پیام بسیار مهمی را در مورد آنچه که احتمال دارد در آینده در بازار اتفاق بیفتد را به روشی بسیار واضح و قدرتمند منتقل می کنند.

هیچ استراتژی ورود تجارت یا روش معاملاتی بدون برنامه مدیریت پول کامل نخواهد بود. مهمترین جنبه های مدیریت پول برای یک معامله گر، اندازه موقعیت و پاداش ریسک است. اینها مؤلفه های مدیریت پولی هستند که برای رویکرد “جزیره بیابانی” من نگران آنها هستم.

همانطور که در مثال بعدی می بینیم، پین بارها اغلب به ما امکان می دهند تا ورودی های موجود در روندهای قدرتمند را به راحتی تشخیص دهیم. در واقع، یک نوار پین پس از عقب نشینی در یک روند، احتمالاً تنظیم مورد علاقه من برای ورود اکشن قیمت است:

اندازه

pinbarsintrends

نظر شما در مورد این درس چیست؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

دوره بازرگانی حرفه ای نیل فولر
کارگزار ترجیحی 2020 v1


منبع: https://www.learntotradethemarket.com/forex-trading-strategies/desert-island-trading-strategies

برای مطالعه بیشتر در مورد اندازه پوزیشن، درس من در مورد اندازه پوزیشن را بررسی کنید.

استراتژی‌هایی که در بالا توضیح دادم این است که چگونه در 90 درصد مواقع در معاملات روزانه‌ام معامله می‌کنم. این مفاهیم در همه انواع بازارها، از فارکس گرفته تا معاملات آتی، سهام و هر جایی در این بین قابل انتقال هستند. آنها بیشتر برای بازه زمانی 1 ساعته و بالاتر کاربرد دارند، اما همانطور که در مورد آن بحث شد، من تایم فریم روزانه نمودار را تا حد زیادی به بقیه ترجیح می دهم. بنابراین، مهم نیست که در کجا قرار می گیرید، در یک جزیره یا یک میز معاملاتی، به یاد داشته باشید که مفاهیمی که در اینجا مورد بحث قرار گرفت و در دوره پیشرفته معاملاتی من در قیمت اکشن توضیح داده شد، امتحان خود را پس داده اند و نه تنها به شما کمک خواهند کرد. زنده ماندن… اما در همه محیط های تجاری پر رونق است.

پاداش ریسک یکی دیگر از اجزای مهم مدیریت پول است. این به یافتن ریسک معامله در مقابل پاداش بالقوه آن اشاره دارد که معمولاً 1 تا 2 یا بیشتر می خواهید (پاداش با ریسک 2 برابر). مهم است که ریسک / پاداش بالقوه هر معامله را قبل از ورود به آن در نظر بگیرید، زیرا اینکه آیا یک ریسک / پاداش خوب قابل دستیابی است ممکن است بر تصمیم شما برای انجام معامله تأثیر بگذارد یا خیر.

یک استراتژی معاملاتی بدون چیزی که به طور کامل آن را حفظ کند، به اصطلاح X-factor کامل نخواهد بود. برای من، این معامله فریم های زمانی نمودار روزانه در یک رویکرد معاملاتی فرکانس پایین است.

در مثال زیر، به سیگنال‌های ورودی نوار پین که در سطح پشتیبانی کلیدی شکل می‌گیرند، توجه کنید، چیزی که می‌خواهم واقعاً متوجه شوید این است که این نمودار روزانه بود (همانطور که همه نمودارهای دیگر در این درس و بیشتر درس‌های من هستند). اگر در جزیره‌ای بیابانی گیر افتاده بودم، می‌توانستم مدت زیادی وارد این تجارت شوم و بگذارم 1-2 هفته بماند و آن زمان را صرف کنم… در تلاش برای ساختن سرپناه و جمع‌آوری غذا… و به سود کلانی برگردم. شاید یک مثال کمی بیش از حد فرضی باشد (با پولی که در یک جزیره به سر می‌برید چه می‌کنید؟ به دزدان دریایی بپردازید تا شاید شما را نجات دهند؟!)، اما این نکته همچنان معتبر است – معاملات پایان روز به شما امکان می‌دهد تعهد زمانی خود را کاهش دهید. و کمک می کند تا پاسخ های احساسی خود را به بازار تحت کنترل درآورید تا شانس بیشتری برای موفقیت در تجارت طولانی مدت داشته باشید، این یک برد-برد است!

اگر من مجبور بودم فقط به دنبال یک الگوی عمل قیمت برای ورود به بازار باشم، این یک الگوی بسیار واضح و قدرتمند خواهد بود، چیزی که وقتی درک کنید، به سختی از دست می‌دهید…

چگونه استراتژی های معاملاتی «پایان روز» را معامله کنیم

rr

چیزی که من به دنبال آن می گردم یک نوار پین یا میله دم است، در حالت ایده آل یک نوار پین دم بلند. اینها الگوهایی با دم (یا سایه) آشکارا بلند هستند، نیازی نیست که به عنوان یک “میله پین” باشد، اگرچه اگر اینطور باشد بهتر است، اما یک نوار دم ساده که به درستی قرار گرفته باشد نیز کار خواهد کرد.

در حالی که درس امروز به یک موقعیت فرضی می پردازد که مجبور می شوید یک استراتژی تجاری را برای ادامه زندگی خود به یک جزیره بیابانی انتخاب کنید، خرد و استراتژی های مورد بحث اصلاً فرضی نیستند.

وقتی در مورد اندازه موقعیت صحبت می کنم، منظور من تعداد لات ها (در فارکس) یا حجم معاملات / تعداد قراردادها / سهام (سهام) و غیره است. ما در مورد SIZE موقعیتی صحبت می کنیم که شما در حال معامله هستید. چرا این موضوع اینقدر مهم است؟ خوب، زیرا تعیین می کند که چقدر پول در معرض خطر دارید. هرچه موقعیت بزرگتر باشد، پول بیشتری را در معرض خطر قرار می دهید. دلیل دیگر اهمیت آن این است که تنظیم صحیح اندازه موقعیت خود برای حفظ ریسک کلی 1R در هر معامله، برای موفقیت بلندمدت معاملات بسیار مهم است.

در مثال زیر توجه کنید، ریسک 1R است، جایی که R = مقدار دلاری است که در معامله در معرض خطر هستید. در این حالت، ریسک فاصله ورودی (پایین بار) تا حد ضرر (نزدیک پین بالا) است و پاداش 2R یا 2 برابر ریسک تعیین می شود. این مهم است که تلاش کنید و از آن پاداش بگیرید حداقل ریسک خود را دوبرابر کنید تا وقتی برنده ها آمدند از آنها استفاده کنید و به اندازه کافی بزرگ باشند که بازنده های شما را جبران کنند و همچنان به شما سود بدهند.

longtailedpinvreversal2

این واقعاً به اندازه طرح سه نقطه ای که در بالا توضیح دادم ساده است، بنابراین از پیچیده کردن بیش از حد آن دست بردارید.

برای من همیشه سرگرم کننده است که اغلب معامله گران مبتدی تقریباً به طور کامل نگران ورودی های تجاری خود هستند در حالی که در واقع بخش مهم تر تجارت مدیریت پول است. بسته به اینکه چقدر معاملات و پول خود را مدیریت می کنید، پول به دست می آید یا از دست می رود، نه به میزان خوبی که وارد بازار می شوید (اگرچه ورودی ها نقش مهمی دارند).

در اینجا نمونه دیگری از پین بار دم بلند است. این بار، این یک نوار پین بلند صعودی (سیگنال خرید) است که در سطح حمایت کلیدی در بازار شکل گرفته است:

اگر من در یک جزیره بیابانی سرگردان بودم و فقط می توانستم از یک روش تجاری استفاده کنم، این می شد:

  • میله های پین / میله های دم دار
  • مدیریت مالی
  • نمودارهای روزانه / رویکرد پایان روز
برای آموزش دقیق تر در مورد میله های دم دار، به آموزش تجارت نوار دم من مراجعه کنید

در درس امروز، می‌خواستم کمی خوش بگذرانم، اما همچنین می‌خواستم با شما صحبت کنم اگر بتوانم فقط یک روش معاملاتی را برای بقیه عمرم انتخاب کنم، چه چیزی را با خود همراه می‌کردم. اگر به یک جزیره بیابانی می رفتم (که اینترنت عالی داشت) اینها ابزارهای تجاری هستند که با خودم می برم…

در اینجا نحوه ورود من به بازار است…

دمپایی

بیایید نمونه هایی از آنچه را که من به طور روزانه در بازار در مورد میله های دم دار و معکوس های پین بار جستجو می کنم، بررسی کنیم:

این نوع معامله اساساً به این معنی است که ما بر روی نمودارهای روزانه متمرکز شده‌ایم و به دنبال معامله اغلب نیستیم، در عوض، ما به دنبال تنظیمات با کیفیت بالا هستیم (که تا حدودی نادر هستند). کاری که این کار انجام می دهد این است که نرخ برد بالقوه ما در هر معامله را افزایش می دهد و در نتیجه شانس بیشتری برای کسب درآمد در بلندمدت به ما می دهد. همچنین به ما این امکان را می دهد که احساسات خود را راحت تر کنترل کنیم و تا حد زیادی پتانسیل معامله بیش از حد را که معمولاً اولین چیزی است که حساب های معامله گران را از بین می برد، از بین می برد.

ابزار ریسک

بازه های زمانی روزانه و فرکانس پایین

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معاملات نمودار روزانه و معاملات پایان روز، این آموزش ها را بررسی کنید:

در اینجا نمونه ای از یک نوار پین دم بلند (سیگنال فروش) در یک بازار با روند نزولی آورده شده است:

در مثال زیر، می‌توانیم ببینیم ترسیم پاداش ریسک بالقوه معامله پین ​​بار چگونه به نظر می‌رسد. توجه داشته باشید که من ابزار متاتریدر 4 فیبوناچی را برای نشان دادن ریسک در مقابل پاداش هر تنظیم تجاری سفارشی کرده ام. من نحوه انجام این کار را در مقاله ای در مورد ابزار پاداش ریسک توضیح داده ام، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر آن را بررسی کنید. توجه داشته باشید، این سیگنال نوار پین یک برنده بالقوه 5R را تعیین می کند…

آموزش معاملات روزانه نمودار تایم فریم

نتیجه

بعد، بیایید یک نوار دنباله دار را بررسی کنیم. نواری که کاملاً «نوار پین» نیست، اما همچنان اساساً همان چیزی را به تصویر می‌کشد و دلالت دارد. تفاوت اصلی این است که بدنه (فاصله بین باز و بسته) میله نسبت به طول کل میله به اندازه یک میله پین ​​کوچک نیست:

سنجاق دم بلند

تجارت ساحلیهمه دوست دارند با سؤالات فرضی «جزیره صحرایی» سرگرم شوند. آنهایی را می‌شناسید که با دوستانتان دور هم نشسته‌اید و از یکدیگر می‌پرسید اگر فقط یک انتخاب داشتید و مجبور بودید بقیه را به جزیره‌ای خالی از سکنه/بیابانی تبعید کنید، چه چیزی با خود می‌بردید یا شاید چه کسی را با خود می‌بردید. از زندگی تو؟

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج