3 نکته برای کمک به شما در تجارت موقعیت های بزرگتر

ریسک 1% در حساب 10000 دلاری مانند ریسک 100 دلاری است. از سوی دیگر، ریسک کردن 1% روی یک حساب 100000 دلاری معادل ریسک کردن 1000 دلار است. با ریسک کردن همان درصد در یک حساب بزرگتر، اساساً معاملات بزرگتری انجام می دهید.

اگر فکر می‌کنید و احساس می‌کنید که آماده‌اید اما حسابتان هنوز قرمز است، ابتدا روی سبز کردن آن تمرکز کنید. به هر حال اکانت های دمو و کوچک برای این کار هستند.

به جای مقادیر دلاری، روی درصدها تمرکز کنید.

شما نمی خواهید بیشتر از چیزی که بجوید گاز بگیرید، درست است؟

اتخاذ یک رویکرد تدریجی برای افزایش اندازه موقعیت فارکس، کلیدی برای راحت شدن با ریسک بزرگتر است.

در حالی که می تواند بردهای بزرگ تری به شما بدهد، افزایش ریسک می تواند به همین راحتی ضرر شما را بزرگتر کند و کل حساب شما را از بین ببرد.

فرقی نمی‌کند با حساب‌های آزمایشی خود سر و کار داشته باشیم یا با چند دلار در حساب‌های زنده خود بازی کنیم، هرگز دور از ذهن نبوده است که حساب‌های ما در آینده آن را بزرگ کنند.

اگر حتی به طور مداوم با معاملات کوچک سود ندارید، حتی به افزایش ریسک خود فکر نکنید.

همانطور که فقط چند روز پس از گذراندن اولین درس بوکس خود برای مبارزه با قهرمانان نخبه جهان عجله ندارید، نباید در افزایش حجم معاملات خود عجله کنید.

من یک راز تجاری کوچک را به شما معرفی می کنم که به شما کمک می کند تا با اندازه های معاملاتی بزرگتر سازگار شوید:

اگر آهسته و پیوسته پیش بروید و به جای مقادیر دلاری، روی درصدها تمرکز کنید، باید بتوانید بدون مشکل به معاملات موقعیت های معاملاتی بزرگتر تبدیل شوید. اما مهمتر از همه، اگر هنوز به طور مداوم در معاملات کوچک سودآور نیستید، اشتباه افزایش ریسک خود را مرتکب نشوید.


منبع: https://www.babypips.com/trading/3-tips-help-larger-positions-2023-02-15

تا زمانی که عملکرد شما معاملات بزرگتر را توجیه کند، به معامله در موقعیت های کوچک ادامه دهید. پس از همه، شما نمی خواهید ضررهای خود را با اندازه موقعیت های بزرگتر ترکیب کنید.

2. آن را آهسته و پیوسته بگیرید

برای جلوگیری از خطرات معاملات بزرگ، من سه نکته ساده را به اشتراک می‌گذارم که شما را در افزایش ریسک راهنمایی می‌کند:

1. مطمئن شوید که در سبز هستید

بنابراین به جای انجام یک جهش بزرگ، به دنبال افزایش های کوچک و ثابت بروید. احتمال کمتری دارد که تأثیر نامطلوبی بر طرز فکر معاملاتی شما داشته باشد و به شما این امکان را می‌دهد که با ریسک‌های بزرگ‌تر راحت‌تر سازگار شوید.

3. به جای مقادیر دلاری، روی درصدها تمرکز کنید

از دست دادن 1% در حساب 100000 دلاری با از دست دادن 1% در حساب 10000 دلاری تفاوت چندانی نخواهد داشت. اما وقتی آن را در قالب دلار خام قرار می دهید (1000 دلار در مقابل 100 دلار)، درک آن بسیار سخت تر است.

ریسک بیشتر قطعاً مزایای خود را دارد. اما هشدار دهید…

متأسفانه، بسیاری از معامله‌گران در برداشتن گام بعدی و معامله در موقعیت‌های بزرگ‌تر مشکل دارند.

اگر نمی‌توانید با موفقیت در معاملات فارکس پوزیشن‌های کوچک معامله کنید، چه چیزی باعث می‌شود فکر کنید که شانس معامله با موقعیت‌های بزرگ‌تر را خواهید داشت؟

برای برخی ریسک از بین بردن سودهای کوچکی که در چند ماه گذشته برای آن سخت تلاش کرده‌اند دشوار است، در حالی که برخی نمی‌توانند ریسک کردن موقعیت‌های بزرگ‌تر را تحمل کنند.

اگر با میزان ریسکی که می‌پذیرید کاملاً راحت نیستید، به احتمال زیاد در موجودی حسابتان نشان داده می‌شود.

همچنین وقتی روی درصدها تمرکز می کنید، سود و زیان را در چشم انداز مناسب قرار دهید.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج