5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج | allescape

برایمعرفی بهترین اتاق فرارهای جنوب تهران، باید سری به شهرری بزنید. هانتد هاوس یکی از جذاب‌ترین اتاق فرار در تهران و سمت جنوب آن است. هانتد هاوس در محدوده شهرری واقع شده است و با دارا بودن پرسنل جوان و پر هیجان، شرایط عالی برای شرکت در اتاق فرار ترسناک را فراهم می‌کند.

گام به گام با اتاق فرار

شما می‌توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام hauntedescape_ir از رزرو و آدرس این مجموعه مطلع شوید. بسیاری از کسانی که بازی‌های مختلف اتاق فرارها را تجربه می‌کنند، به‌دنبال یک سیر داستانی و روایی هستند. خیلی از بازیکن‌ها علاوه بر اشتیاق برای باز کردن قفل‌ها و حل کردن معماها، خود را در مسیر بازی و روایت آن هم قرار می‌دهند و به اتاق‌های فرار، صرفاً به‌عنوان یک بازی و سرگرمی نگاه نمی‌کنند.

5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج | allescape این اسکیپ روم سه اتاق فرار فعال شامل نفرین، قلمرو اجنه اسکیپ روم ترسناک تهران و ایت دارد. دفینه قواعد بازی مانند سایر اتاق فرارها دارد با این تفاوت که در محیط باز انجام می‌شود. مدت زمان بازی دفینه ۱۲۰ دقیقه، تعداد نفرات ۶ تا ۱۲ و حداقل سن ۱۸ سال است. برای کسانی که تاحالا تجربه بازی اتاق فرار رو نداشتن بهتره که از بازی هایی شروع کنن که ژانر ساده تری دارن و تنوع معماهاشون کمتر هست. ایده اتاق فرار از فیلم های سینمایی آمده است و درست مانند فیلم ها و سریال ها دارای ژانرهای گوناگونی است.

  • تمامی حقوق مادی و معنوی برای وبسایت ” اسکیپ اسکری” محفوظ می باشد.
  • اتفاقات و معماهایی هم که در حین بازی وجود دارند، جذابیتش را دوچندان می‌کنند.
  • بنابراین برای شناخت ویژگی های ژانر اسکیپ روم ترسناک در ادامه با ما همراه باشید.
  • در زمستان سال ۱۳۹۸موفق شد برای اولین بار بازی اتاق فرار را به عنوان یکی از محصولات خود در استان تهران راه‌اندازی کند.
  • نکته‌ای که باید بدانید این است که این بازی فقط برای افراد بالای 18 سال است و به هیچ عنوان افراد کمتر از این سن، حتی با داشتن رضایت‌نامه والدینشان امکان بازی کردن در آن را ندارند.

جزییات ساختارِ دکور در یک اتاق فرار رازآلود، می¬تواند نقش به‌سزایی در غرق کردن بازیکن درون بازی داشته باشد. در واقع تمام جزییات با دقت انتخاب می¬شوند تا بازیکن بتواند حتی با مشاهده¬ی دقیق اطراف خود به جنبه¬های پنهانی داستان بازی پی ببرد. سبک رازآلود می¬تواند در کنار انواع ژانرهای اتاق فرار، مانند ترسناک، سورئال، جنایی و …. قرار گیرد تا مثلا در یک اتاق فرار ترسناک، حس لذتِ کشف معما و درگیر شدن با داستانی درگیرکننده، با هیجان و آدرنالین ناشی از ترس ترکیب شود و یک تجربه¬ی کامل و به¬یاد¬ماندنی از یک اسکیپ روم خلق شود.

همان طور که در سینما فیلم ها را در انواع گوناگونی مانند اتاق فرار تاریخی، ماجراجویی، مهیج، دراماتیک و… می بینیم، اتاق های فرار هم ازاین قاعده مستثنا نیستند و به انواع یاد شده تقسیم می شوند. اما ترس در اتاق فرار درست مثل سینما محوری اصلی برای یکی از محبوب ترین ژانرهاست یعنی ژانر ترسناک. اتاق فرار شبیه سازی یک بازی در دنیای واقعی است، که برای رسیدن به پایان بازی باید به همراه تیم خودمان یک سری معما را حل کنیم. در مسیر بازی با چالش های متفاوتی مواجه خواهیم شد پس باید آمادگی کار تیمی را برای رسیدن به هدف مشترک داشته باشیم. حتما میدونید اسکیپ روم یک بازی تیمیه که نمیشه اون رو به تنهایی انجام داد!

دسته‌ها

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج