5 سوالی که باید قبل از افتتاح حساب معاملاتی زنده بپرسید

سبک های معاملاتی و سیستم های فارکس زیادی وجود دارد.

آیا کاملاً مطمئن هستید که مورد مناسب خود را پیدا کرده اید؟

به محض اینکه دیدید که اولین زنجیره باخت طولانی با پول واقعی است، تصمیمات احساسی ممکن است بر تصمیمات منطقی غلبه کند و منجر به معاملات بد فارکس یکی پس از دیگری شود.

و این مهم ترین سوال را برای ما پیش می آورد:

5. آیا یک برنامه و فرآیند معاملاتی ایجاد کرده اید که برای شما کار می کند؟

در اینجا یک چک لیست کوچک خوب از تجربه تجارت وجود دارد که در آن پاسخ شما به هر سوال باید یک “بله” صریح، قاطع و قاطع باشد.

1. آیا به مدت شش ماه یا بیشتر به صورت منظم معامله کرده اید؟

اگر بیشتر به سمت «نه» یا «فکر می‌کنم» ضعیف متمایل هستید، ممکن است بخواهید در مورد لایو تجدید نظر کنید. اگر در حال حاضر با یک حساب فارکس زنده معامله می‌کنید اما بعد از چند ضرر در اینجا احساس گرما می‌کنید. و در آنجا، شاید باید یک قدم به عقب بردارید و دوباره ارزیابی کنید. از این گذشته، تا زمانی که احساس آمادگی نکنید، شرم آور نیست که در معاملات دمو بمانید.

اگر در طول معاملات آزمایشی سودآور نبوده اید، احتمالاً نباید به صورت زنده معامله کنید. تجارت زنده حیوانی کاملاً متفاوت است.

این وجود دارد تا به ما کمک کند تا بدون ریسک کردن به معامله‌گرانی تبدیل شویم که می‌خواهیم باشیم. این برای کمک به تمرین نظم و انضباط مناسب و قوانین سختگیرانه مدیریت ریسک وجود دارد.

. این سوال بسیار مهمی است بازار فارکس همیشه در حال تغییر است، به این معنی که سیستمی که برای شما در حالت نمایشی کار می کند ممکن است شش ماه بعد به خوبی کار نکند.

این چیزی است که بسیاری از معامله گران فارکس صرفاً به این دلیل که زمان و/یا نظم و انضباط لازم برای نگهداری یک مجله را ندارند، نادیده می گیرند. من تضمین می‌کنم که اگر برای ثبت و بررسی معاملات در حالت نمایشی وقت بگذارید، تجارت زنده شما بسیار سود خواهد برد.

آزمایش فارکسمهمتر از همه، معاملات آزمایشی به ارائه تجربه مورد نیاز در محیط های مختلف بازار برای هر معامله گر کمک می کند تا جایگاه معاملاتی خود را پیدا کند.

شما باید در هر دو رگه خوب و بد به یک سیستم بچسبید. مهم است که همه گزینه های خود را درک کنید و روشی را که بیشتر با آن راحت هستید، قبل از پخش زنده پیدا کنید.

3. آیا معاملات برنده شما در طولانی مدت بیشتر از معاملات بازنده شما است؟

مطمئن شوید که حداقل اسکالپینگ، معاملات روزانه، معاملات مکانیکی و غیره را امتحان کرده اید.

بدون برنامه و فرآیند محکم معاملات فارکس، حساب شما از همان ابتدا محکوم به شکست است.

شما به برنامه معاملاتی خود نیاز دارید که شما را تحت کنترل داشته باشد و از انجام معاملات تصادفی جلوگیری کند.

به هر حال، می‌خواهم بشنوم که چه مدت در دمو هستید و چگونه می‌دانستید که برای تجارت زنده فارکس آماده هستید. در به اشتراک گذاشتن تجربه خود دریغ نکنید!


منبع: https://www.babypips.com/trading/are-you-ready-to-open-a-live-forex-account-2023-01-09

معاملات نسخه ی نمایشی بخشی از فرآیند تبدیل شدن به یک معامله گر سودآور فارکس است.

قبل از اینکه کارگزار خود را برای یک حساب کاربری زنده وارد کنید، مطمئن شوید که به طور مداوم در نسخه آزمایشی پیپ می‌سازید.

4. آیا فرآیندی برای ثبت و بررسی معاملات خود برای بهبود عملکرد دارید؟

اما چگونه می دانید که چه زمانی آماده هستید که چرخ های آموزشی را رها کنید و با پول واقعی شروع به معامله کنید؟

داشتن تجربه کافی برای سنجش زمان تغییر پویایی بازار برای کمک به بقای حساب شما بسیار مهم است.

2. آیا تا به حال سبک های مختلف تجارت را تجربه کرده اید؟

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج