7 گام طراحی اتاق فرار خودت اتاق فرار طراحی کن | allescape

حتما برای شرکت در مجموعه های بازی فرار از قبل به صورت اینترنتی بلیطتان تجربه اتاق فرار را رزرو کنید. گروه «تایم‌فور‌فان – t4f»، با بهره‌گیری از تیم مجرب و کارآزموده به نقد، بررسی سرگرمی‌های نو و تولید محتوا برای معرفی و شناساندن آن‌ها به مخاطبان خود می‌پردازد. طوفان شدت گرفته و سیستم فاضلاب شهری توانایی عبور این حجم از آب را ندارد. آب در حال واردشدن به ساختمان‌هاست و شما نیز در طبقه منفی ۶ گیر افتاده‌اید.

  • شما باید همه جا را با دقت بگردید و مراقب باشید تا چیزی از نظرتان مخفی نماند.
  • البته این رو به یاد داشته باشید که اگه با نکات انحرافی زیاد باعث بشید معما خیلی مبهم و دشوار بشه، تمام لذت بازی رو از تیم می‌گیرید.
  • شما به عنوان شخصی که وظیفۀ ساخت اتاق فرار رو دارید، باید خلاقانه عمل کنید و هزارتویی جذاب از درها، معابر، اتاق‌ها و فضاهای عجیب به وجود بیارید تا بازیکن احساس تنوع خوبی نسبت به اتاق‌ها داشته باشه.
7 گام طراحی اتاق فرار خودت اتاق فرار طراحی کن | allescape

حالا بریم سر اصل قضیه، یعنی طراحی اتاق فرار که در اینجا به طور موجز و خلاصه مراحلشو براتون میگم، البته قبل از هر کاری توجه داشته باشین که انجام این مراحل خیلی قطعی نیست و می تونه بر اساس سلیقه و نیازمندی های شما تغییر کنه. سناریو و ایده‌ی پشت اتاق فرار باید به شکلی باشد که باعث شود اقدامات شما از ابتدای ورود به اتاق به نتیجه‌ی مدنظرتان بینجامد. همه دوست دارند تبدیل به قهرمان اتاق فرار شوند و سخت‌ترین معما‌های آن را حل کنند.

انتخاب کمپرسور بر اساس ابزارهای بادی

تا پازل ها و معماها بیش تر به سمت و سویی متمایل باشد که افراد فارغ از سن،. اگر برد الکترونیکی محصول شما توسط سیدا طراحی و تولید شده باشد, باید بهترین باشد. هدف مجموعه سیدا توانمند سازی صنایع برای ارتقاء سطح تکنولوژی محصولات خود و رقابتی برتر در بازارهای داخلی و خارجی می باشد. در داستان‌ها بیان‌شده که در یک جزیره گنجینه‌ای باارزش وجود دارد که شما را به ثروتمندترین فرد کره‌ زمین تبدیل می‌کند. در واقع شما در سال ۱۷۰۰ میلادی‌اید و باید با استفاده از این کشتی خود را به جزیره برسانید. این مکان شبیه به محل زندگی یک شخص است و شما باید طی ۶۰ دقیقه کارهایی انجام دهید که این جهانگرد از سفر خود بازنماند.

۳·ژانر اتاق فرار، جنایی

هدف اصلی این بازی این است که شما باید کشتی‌هایی که در آن‌ها گنج وجود دارد، پیدا کنید. این اتاق همان طور که گفته شد پر از معماهای سخت و دشوار است که کمتر کسی می‌تواند در مدت‌زمان تعیین‌شده از این اتاق با دست پر خارج شود. به همین دلیل زمان تعیین‌شده برای این بازی از یک ساعت به یک ساعت‌ونیم افزایش پیدا کرده است. فضای اتاق فرار تابوت به‌صورت دلهره‌آور و خاص طراحی شده و یکی از دشوارترین بازی‌های این مجموعه است. وقتی بازی شروع می‌شود، تیم شما باید برای پیداکردن سرنخ‌ها، اتاق را زیرورو کند. اگر بتوانید همه سرنخ‌ها را به ترتیب پیدا کرده و در کنار یکدیگر قرار دهید، درنهایت معما را حل خواهید کرد.

در کسب‌وکار شما، به‌وفور احساس شادی و خرسندی ایجاد می‌شود. وقتی شما می‌توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، وقتی در یک شراکت مناسب قرار می‌گیرید، شما احساس بسیار خوب و روحیه بهتری پیدا می‌کنید و شاید حتی ادامه دادن کار را به رفتن به خانه و استراحت کردن ترجیح دهید. شما می‌توانید شریک کاری خود را به شام دعوت کنید و در کنار فضای کاری احساس رضایت بیشتر داشته باشید. در این زمان شما بسیار خشنود خواهید شد اگر در این شرایط از تمامی ایده‌ها و نظرات شخصی شریک خودتان در یک فضای این‌چنینی مطلع گردید.

شماره 17: حین طراحی اتاق بین نقاط ورود و خروج تفاوت ایجاد کنید

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج