Cboe شبکه فهرست بندی جهانی جدیدی را برای شرکت ها و ETF ها معرفی می کند

مکان‌های معاملاتی سهام Cboe در ایالات متحده و کانادا، مجموعاً 60 میلیارد دلار ارزش فرضی روزانه (ADNV) را اداره می‌کنند که حدود 20 درصد از کل سهم بازار معاملات سهام در آمریکای شمالی را نشان می‌دهد. علاوه بر این، بر اساس داده‌های Cboe، بورس اوراق بهادار اروپایی Cboe تقریباً 8 میلیارد یورو در ADVN دارد که 25 درصد از سهم بازار سهام اروپا را تشکیل می‌دهد.

به طور مشابه، در استرالیا، Cboe Global Markets گفت که دومین صرافی بزرگ را با ADVN بیش از 1.5 میلیارد دلار استرالیا، که تقریباً 19٪ از معاملات روزانه بازار سهام استرالیا را تشکیل می دهد، اداره می کند.

به خواندن ادامه دهید

در همین حال، بزرگان مالی گزارش داد که تقاضای معاملات نهادی فارکس در ماه می بهبود یافت و حجم معاملات نقطه ای به میزان قابل توجهی از پایین ترین سطح آوریل افزایش یافت. در طول این دوره، بازار FX Cboe 940 میلیارد دلار در کل معاملات نقدی انجام داد که در مقایسه با ماه قبل 18 درصد افزایش داشته است.


منبع: https://www.financemagnates.com//institutional-forex/cboe-introduces-new-global-listing-network-for-companies-and-etfs/

Abaxx Technologies، شرکتی که بر ابزارهای تقویت ارتباطات و تجارت در بورس کالا تمرکز دارد، اولین شرکتی است که به فهرست جهانی Cboe پیوست. Abaxx در Cboe Canada فهرست شده است، و Cboe گفت، با “intralisting”، این شرکت در پلت فرم ایالات متحده Cboe نیز فهرست خواهد شد.