FOMC Minutes: The Path Ahead

با این حال، بازار مخالف است. تنها 37 درصد از معامله گران انتظار دو افزایش نرخ را در سال جاری دارند. به نظر می رسد اجماع بر این است که جلسه ژوئیه افزایش نرخ بهره خواهد داشت و سپس فدرال رزرو انجام می شود. اما، بازار تاکنون در مورد فدرال رزرو اشتباه کرده است. پیش از این، بازار انتظار داشت که فدرال رزرو در سطح 5.0 درصد یا قبل از آن ترک کند و نرخ ها اکنون بالاتر از آن است. سوال این است که آیا دقایق FOMC نیروی کافی برای متقاعد کردن معامله گران به این باور دارند که افزایش نرخ دوم وجود دارد یا خیر.

زمان بسیار مهم است

از سوی دیگر، اگر اعضای FOMC نشان دهند که نگران شاخص‌های اقتصادی هستند و ممکن است برای ارزیابی مجدد وضعیت آماده باشند، این امر می‌تواند باعث شود که اکثریت انتظار یک افزایش نرخ را داشته باشند و دلار را تضعیف کند.

تجارت اخبار مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

تا کنون، داده های ایالات متحده در وضعیت خوبی قرار ندارد، اما به طور کامل سناریویی را ارائه نکرده است که باعث کاهش نرخ بهره شود. بنابراین، اگر اعضای FOMC به اندازه کافی از چشم انداز اطمینان داشته باشند، ممکن است برای بازار کافی باشد که شرط های خود را مجدداً ارزیابی کند و دلار را تقویت کند.

به نظر می رسد مسئله مربوط به “پرش” فرضی در مقابل مکث تا حد زیادی حل شده است. تردیدهای اولیه در مورد آن وجود داشت، زیرا جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، این نکته را مطرح کرد که عدم اقدام در جلسه را «پرش» نامید. به یاد می آوریم که موضوع اصلی پیرامون آن بحث خاص این بود که آیا این مفهوم وجود دارد که اکنون در نشست ژوئن افزایش نرخ وجود خواهد داشت یا خیر.

فوتر وبلاگ برنامه موبایل EN

آنچه بازار می گوید

دلیل اصلی قطع ارتباط، چشم انداز متفاوت اقتصاد است. فدرال رزرو انتظار فرود “نرم” (یعنی یک رکود خفیف) را دارد که به آنها اجازه می دهد تا نرخ ها را بالا نگه دارند تا تورم را کاهش دهند. بازار از فرود «سخت» (یعنی یک بحران مالی) جلوگیری می کند که فدرال رزرو را مجبور به کاهش نرخ بهره می کند.

موضوع این است که اکنون بیش از یک سال است که بازارها رکود را پیش بینی می کنند و زمان در حال اتمام است. تنها چهار تصمیم دیگر برای نرخ برای بقیه سال وجود دارد. از آنجایی که بازار به طور گسترده با افزایش نرخ بهره در ماه ژوئیه و توقف در سپتامبر موافقت می کند، تنها در جلسه دسامبر باقی می ماند که یک بحران مالی به اندازه کافی شدید باشد که فدرال رزرو را متزلزل کند.

واکنش بالقوه

سرمایه گذاران به دنبال برخی توضیحات خارج از صورتجلسه آخرین جلسه FOMC هستند. بازار و فدرال رزرو در مورد آینده افزایش نرخ ها اختلاف نظر دارند. مهمتر از آن در مورد نحوه رفتار دلار، اختلاف نظرهای قابل توجهی در مورد آنچه در نشست سپتامبر اتفاق می افتد وجود دارد. آنچه اعضای FOMC در جلسه گذشته گفتند می تواند این وضعیت را روشن کند و یا دلار را بالا ببرد یا آن را پایین بیاورد.

باز کردن حساب زنده


منبع: https://www.orbex.com/blog/en/2023/07/fomc-minutes-the-path-ahead

اکنون بیش از 80 درصد معامله گران انتظار افزایش نرخ در جلسه بعدی را دارند. این پس از آن صورت گرفت که پاول در مقابل کنگره شهادت داد و در مجمع بانک مرکزی اروپا در سینترا اظهار داشت که احتمال افزایش نرخ بهره در سال جاری وجود دارد. که با ماتریس به اصطلاح “نقاط نقطه” مطابقت دارد که خلاصه ای از پیش بینی های اعضای FOMC است. آنها نیز در سال جاری شاهد دو افزایش نرخ هستند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج