GBP/USD اصلاح قیمت در روند صعودی در میان دلار ضعیف

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.

Olimpiu Tuns فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی است و یک تحلیلگر / معامله گر / مربی با تجربه بازار با 10 سال تجربه در بازارهای مالی است که در فارکس، کالاها، شاخص ها، ارزهای دیجیتال و سهام تخصص دارد. او به‌عنوان تحلیلگر بازار برای سه شرکت کارگزاری بزرگ، به‌عنوان معامله‌گر پروپوزال، و به‌عنوان مشارکت‌کننده/خلق محتوا برای پورتال‌های خبری و پلت‌فرم‌های آموزشی کار کرد.

مشاهده همه پست های Olimpiu Tuns


منبع: https://www.forexcrunch.com/gbp-usd-price-correcting-within-uptrend-amid-weak-usd/

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس کم پراکنده هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

اوایل امروز، GBP از شاخص خرده فروشی بریتانیا ضربه خورد که افت 1.0 درصدی را در مقابل 0.5 درصدی افت مورد انتظار گزارش کرد. از Gfk Consumer Confidence، این شاخص در 45- امتیاز در مقایسه با 41- امتیاز پیش بینی شده قرار گرفت.

قبلاً می‌دانید که داده‌های خرده‌فروشی ایالات متحده، PPI، PPI اصلی، نرخ بهره‌برداری از ظرفیت و تولید صنعتی در روز چهارشنبه بدتر از حد انتظار بودند. پوند انگلیس در کوتاه مدت اندکی افت کرد زیرا شاخص قیمت مصرف کننده بریتانیا رشد 10.5 درصدی را در دسامبر در مقابل رشد 10.7 درصدی دوره گزارش قبلی گزارش داد.

سناریوی صعودی تنها در صورتی می‌تواند باطل شود که نرخ کاهش یابد و در زیر خط میانه (ml) و از طریق خط روند صعودی تثبیت شود. یک رشد بزرگتر می تواند توسط یک بالاترین بالاتر جدید فعال شود.

فروش خانه های موجود در ایالات متحده می تواند از 4.09 میلیون به 3.95 میلیون کاهش یابد. فکر می‌کنم شاخص‌های خرده‌فروشی کانادا و خرده‌فروشی اصلی می‌توانند بر دلار آمریکا تأثیر بگذارند.

تحلیل فنی قیمت GBP/USD: آزمایش مجدد منطقه پشتیبانی

قیمت پوند/دلار آمریکا
قیمت پوند/دلار آمریکا

دیروز، ایالات متحده داده های متفاوتی را گزارش کرد. مجوزهای ساختمانی بدتر از حد انتظار بودند، در حالی که شروع مسکن، ادعای بیکاری و شاخص تولید فیلی فدرال رزرو بهتر از حد انتظار بود.

حرکت جانبی فعلی می تواند نشان دهنده یک الگوی ادامه صعودی باشد. قیمت سعی می کند انرژی صعودی را جمع کند و خریداران بیشتری را قبل از اینکه حداقل به سمت 1.2443 (سطح تاریخی) جهش کند، جذب کند. خط میانه بالایی (UML) چنگال صعودی نیز نشان دهنده یک مانع و هدف است.

از نظر فنی، تا زمانی که بالای خط روند صعودی و خط میانه (ml) باقی بماند، سوگیری صعودی است، بنابراین رشد بیشتر طبیعی است. سطح تاریخی 1.2344 به عنوان یک سطح حمایت ثابت در نظر گرفته می شود.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

قیمت GBP/USD اندکی کاهش یافت و اکنون در 1.2362 در مقابل بالاترین قیمت دیروز 1.2397 معامله می شود. با وجود افت موقتی که ایالات متحده اخیراً اطلاعات اقتصادی ضعیفی را گزارش کرده است، این سوگیری صعودی است.

آیا شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیگنال های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-