IPO معدن طلای ایالات متحده: طلای آلاسکا – وبلاگ R

پذیره نویسان عرضه اولیه سهام Gold Mining ایالات متحده عبارتند از HC Wainwright & Co.، LLC، BMO Capital Markets Corp.، Laurentian Bank Securities Inc.، و Sprott Capital Partners LP. ناشر، که سهام آن به نام USGO داده شد، قصد دارد 2 میلیون سهم عادی را با قیمت متوسط ​​پیشنهادی 10 دلار برای هر واحد بفروشد. درآمد ناخالص حاصل از فروش سهام بدون احتساب اختیار معامله توسط پذیره نویسان بالغ بر 20 میلیون تومان خواهد بود. ارزش بازار شرکت می تواند به 141 میلیون دلار برسد.

از سپتامبر 2022، تیم اسمیت به عنوان مدیر عامل شرکت Gold Mining ایالات متحده منصوب شده است و سمت قبلی او معاون اکتشاف رئیس در یک شرکت مادر بوده است. قبل از آن، او سمت مدیر منطقه ای شرکت نیومونت (NYSE: NEM) را برعهده داشت.

نقشه سپرده ویسلر
را ویسلر نقشه سپرده گذاری

مساحت این مجموعه 217.5 متر مربع است و شامل 377 شرکت معدنی مختلف است. یک بندر داخلی در قلمرو کانسار ویسلر وجود دارد که توزیع و حمل و نقل محصول را بسیار آسان می کند. بخش اکتشاف و تولید فلزات غیرآهنی در این منطقه به خوبی توسعه یافته است و به همین دلیل صادرکننده در یافتن و آموزش پرسنل مشکلی ندارد. در بلندمدت، مدیریت شرکت Gold Mining ایالات متحده قصد دارد ردپای خود را افزایش دهد، اما همه اینها به موفقیت مالی Whistler بستگی دارد.

ساختار شرکتی US Gold Mining Inc.
ساختار شرکتی US Gold Mining Inc.

تا 30 نوامبر 2022، سرمایه‌گذاری‌های جمع‌آوری‌شده توسط US Gold Mining Inc به 3.8 میلیون دلار رسید. سرمایه گذار اصلی شرکت Gold Mining است.

چشم انداز بازار هدف معدن طلای ایالات متحده چیست؟

US GoldMining Inc در سال 2015 با دفتر مرکزی آن در ونکوور کانادا تاسیس شد. این یکی از شرکت‌های تابعه GoldMining Inc. (NYSE: GLDG)، یک شرکت کانادایی است که در توسعه ذخایر طلا و مس در آمریکای شمالی و جنوبی فعالیت می‌کند.

US GoldMining Inc هیچ درآمدی ایجاد نمی کند، بنابراین تجزیه و تحلیل آن با استفاده از مضرب کلاسیک پیچیده است. موفقیت این IPO و عملکرد سهام ناشر بستگی به این دارد که تا چه مدت قیمت ها در بازار فلزات گرانبها بالا باقی بماند.

مواد تهیه شده توسط

بازار هدف ناشر نسبتا محافظه کارانه است و نرخ رشد بالایی را نشان نمی دهد. تقاضا تحت تأثیر عوامل فصلی و پارامترهای سیاست پولی کشورهای توسعه یافته است. بر اساس گزارش شورای توسعه منابع برای سال 2018، 192 معدن در آلاسکا با تولید کلی 60690 اونس طلا برای یک سال وجود داشت. بزرگترین خریداران این فلز گرانبها کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه هستند.

از سال 2012 وارد بازار شده است. دارای تحصیلات عالی در رشته های مالی و اقتصادی. شروع به تجارت در بازار ارز فارکس کرد، سپس به بازار سهام علاقه مند شد و اکنون در تجزیه و تحلیل IPO ها و سرمایه گذاری های پرتفوی تخصص دارد.


منبع: https://blog.roboforex.com/blog/2023/04/20/u-s-goldmining-ipo-alaska-gold/

نقاط قوت:

 • بازار هدف امیدوار کننده
 • حمایت از شرکت مادر بزرگ
 • مدیریت با تجربه
 • محیط بازار مطلوب
 • موقعیت خوب کسب و کار
 • مدل کسب و کار محافظه کارانه و آزمایش شده با زمان

در زمان نگارش این مقاله، US Gold Mining Inc هیچ درآمدی ایجاد نمی کند. این با افزایش بار بدهی اداره می شود. طبق داده‌های 12 ماهه منتهی به 30 نوامبر 2022، این شرکت 1.74 میلیون دلار ضرر خالص داشته است. تا تاریخ 30 نوامبر 2022، شرکت 51.5 هزار دلار در حساب خود داشت در حالی که کل بدهی ها به 1.5 میلیون دلار رسید.

عملکرد مالی شرکت Gold Mining ایالات متحده
عملکرد مالی از شرکت معدن طلای ایالات متحده

نقاط قوت و ضعف معدن طلای ایالات متحده چیست؟

US Gold Mining Inc در حال توسعه ذخایر Whistler واقع در آلاسکا، ایالات متحده است. این پروژه هم اکنون در مرحله اکتشاف است و به همین دلیل هنوز حجم ذخایر معدنی به طور دقیق مشخص نیست. بر اساس برآوردهای اولیه، ذخایر معادل 118.2 میلیون تن منابع معدنی است. انتظار می رود که این شرکت برای استخراج طلا، مس و نقره در کانسار ویستلر استخراج کند.

ارزیابی ذخایر سپرده ویسلر
ویسلر ارزیابی ذخایر سپرده

نقاط ضعف:

 • رقابت بالا
 • افزایش بار بدهی
 • بدون درآمد

آنچه در مورد عرضه اولیه سهام Gold Mining ایالات متحده می دانیم

US Gold Mining Inc که در توسعه یک ذخیره طلا در ایالات متحده نقش دارد، در نظر دارد در 21 آوریل یک IPO در NASDAQ داشته باشد. امروز در مورد ویژگی های مدل کسب و کار شرکت، جزئیات IPO آن، چشم انداز بازار هدف، رقبای اصلی، وضعیت مالی و نقاط قوت و ضعف آن صحبت خواهیم کرد.

در مورد استخراج طلای ایالات متحده چه می دانیم؟

در مورد استخراج طلای ایالات متحده چه می دانیم؟

رقبای اصلی:

 • Donlin Gold LLC
 • شرکت طلای Kinross
 • Contango HOURS, Inc.
 • NovaGold Resources Inc.
 • شرکت گرافیت وان

عملکرد مالی شرکت Gold Mining ایالات متحده چیست؟

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج