NinjaTrader برنده بهترین کارگزار معاملات آتی | NinjaTrader

NinjaTrader بیش از 500000 معامله گر در سراسر جهان را با یک پلتفرم معاملاتی قدرتمند و آسان برای استفاده، کارگزاری معاملات آتی تخفیف و پشتیبانی در سطح جهانی قدرت می دهد. NinjaTrader همیشه رایگان است تا از طریق یک شبیه ساز معاملاتی همهجانبه برای نمودارهای پیشرفته و تست بک تست استراتژی استفاده کنید.


منبع: https://ninjatrader.com/blog/ninjatrader-wins-two-benzinga-awards-best-brokerage-for-trading-futures-for-third-year-most-transformative-ma/علاوه بر این، برنده شدن جایزه متحول‌کننده‌ترین M&A بر تعهد ما به ایجاد انقلابی در صنعت معاملات آتی از طریق M&A متفکرانه، از جمله خرید اخیر Tradovate LLC تاکید می‌کند. این شناخت به ما اجازه می‌دهد تا به شناسایی و اجرای تلاش‌های توسعه استراتژیک و کاهش موانع ورود به معاملات آتی جهانی ادامه دهیم.

برنده شدن این جایزه اعتباری برای ما برای ادامه ایجاد یک جامعه معاملات آتی آگاه و مطمئن است. موردی که NinjaTrader به اندازه پلتفرم کارگزاری و معاملاتی خود به آن اعتماد دارد.

NinjaTrader برنده جایزه متحول کننده ترین M&A شد

NinjaTrader که برای سومین سال متوالی جایزه “بهترین کارگزاری برای معاملات آتی” را دریافت کرد، مفتخر است که به ماموریت خود در دسترسی بیشتر به معاملات آتی و پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای راه حل های نوآورانه در جامعه تجاری ادامه می دهد.

مشاهده بیانیه مطبوعاتی کامل

ما مفتخریم که در جوایز جهانی فین تک بنزینگا در 8 دسامبر 2022 به رسمیت شناخته شدیم. در طی مراسم، دو نفر به NinjaTrader اهدا شد جوایز جهانی فین تک بنزینگا 2022 جایزه: بهترین کارگزاری برای معاملات آتی و متحول‌ترین M&A.

NinjaTrader جایزه بهترین کارگزار برای معاملات آتی را دریافت کرد

با تشکر از انجمن NinjaTrader برای حمایت شما!

با NinjaTrader شروع کنید

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج