RBA به افزایش نرخ در میان CPI داغتر

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرم های تجارت کپی هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

فراز و نشیب AUD/USD

پیش‌بینی هفتگی AUD/USD کمی صعودی است زیرا احتمال افزایش مجدد نرخ بهره توسط RBA پس از افزایش CPI استرالیا افزایش یافته است.

اکنون قیمت در حال آزمایش مجدد سطح کلید اخیراً شکسته و 22-SMA است. اگر خرس‌ها کنترل را حفظ کنند، پایین‌تر می‌پرد، پشتیبانی 0.6500 را خارج می‌کند و پشتیبانی 0.6401 را دوباره آزمایش می‌کند.

روز پنجشنبه دلار بیشترین کاهش خود را در نزدیک به یک ماه گذشته تجربه کرد. این کاهش به دنبال نشانه هایی از سوی مقامات فدرال رزرو مبنی بر عدم افزایش نرخ بهره بانک مرکزی در ماه ژوئن صورت گرفت.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسکالپینگ بروکرهای فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

AUD/USD برای مدتی در یک محدوده حرکت می کرد تا اینکه سرانجام به بازار رسید. rانج از حمایت 0.6600 و مقاومت 0.6801 تشکیل شد. قیمت به زیر محدوده حمایت رسید و به خرس‌ها اجازه داد سطح حمایت 0.6500 را مجدداً آزمایش کنند.

قابل ذکر است، داده های اخیر افزایش قابل توجهی را در قیمت های مصرف کننده در آوریل نشان می دهد که فراتر از انتظارات است. این امر باعث شده است که بازارها به دنبال افزایش غیرمنتظره نرخ بهره به 3.85 درصد در اوایل ماه جاری، احتمال بیشتری برای افزایش نرخ بهره را پیش بینی کنند.

پیش بینی فنی هفتگی AUD/USD: خریداران در روند نزولی با مقاومت محوری روبرو هستند.

پیش بینی فنی هفتگی AUD/USD
نمودار روزانه AUD/USD

AUD/USD با کاهش ارزش دلار هفته را افزایش داد. علیرغم انتشار داده‌های عمدتاً خوش‌بینانه اعتماد مصرف‌کننده و اشتغال، دلار با از دست دادن جذابیت پناهگاه امن خود با باد مخالف روبرو شد. خوشبختانه، ایالات متحده از نکول بدهی اجتناب کرد و به ریسک پذیری اجازه بازگشت به بازارها را داد.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض دید زیادی از بازارها و موسسات مالی مختلف است. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/aud-usd-weekly-forecast-rba-to-hike-rates-amid-hotter-cpi/

مجلس سنای آمریکا با تصویب لایحه ای در پنجشنبه شب برای تعلیق سقف بدهی، عامل مهم حمایت از دلار را حذف کرد. با کمال تعجب، این ارز به دلیل وضعیت آن به عنوان یک دارایی امن از عدم قطعیت سود برده بود.

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر

ثاقب اقبال

با این حال، پس از آن که گزارش NFP نشان داد بازار کار ایالات متحده همچنان فشرده است، روز جمعه اندکی بهبود یافت.

رویدادهای کلیدی هفته آینده برای AUD/USD

  • ایالات متحده از نکول بدهی اجتناب کرد و به ریسک پذیری اجازه بازگشت به بازارها را داد.
  • دلار با نشانه هایی از توقف فدرال رزرو در ماه ژوئن کاهش یافت.
  • بازارها انتظار دارند هفته آینده نرخ بهره دیگری را از RBA افزایش دهد.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

در هفته آینده، سرمایه گذاران بر جلسه سیاست RBA، سخنرانی فرماندار RBA و داده های تولید ناخالص داخلی استرالیا تمرکز خواهند کرد. ایالات متحده همچنین داده های هفتگی اشتغال را منتشر خواهد کرد.

سوگیری برای AUD/USD در نمودار روزانه نزولی است. با این حال، این ممکن است تغییر کند زیرا قیمت در حال آزمایش مجدد مقاومت 22-SMA است. علاوه بر این، RSI نزدیک به علامت محوری 50 معامله می شود، جایی که احساسات می تواند تغییر کند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج