TradingView And The5ers – Stop Strategy Jumping

پرش استراتژی را متوقف کنید

در این ویدئو، من چالشی را برای همه معامله گرانی که ممکن است در این موقعیت قرار بگیرند، ارائه می کنم تا بنشینند و استراتژی های فعلی یا قبلی خود را به طور کامل آزمایش کنند و آنها را در سطح عمیق تری درک کنند – دیگر نه پریدن به اطراف، نه دیگر نگاه کردن. به سمت بیرون بیایید شروع به نگاه به درون کنیم. بیایید ببینیم داده‌هایی که به ما تحویل داده‌ایم و چه کاری می‌توانیم برای بهبود آن داده‌ها انجام دهیم.

👉 برای بررسی ما اینجا را کلیک کنید برنامه های تامین مالی

👉 اگر می خواهید دعوت نامه ای برای وبینارهای زنده، ایده های معاملاتی، استراتژی معاملاتی و مقالات فارکس با کیفیت بالا دریافت کنید، امضا کنید برای خبرنامه ما

این ویدیو توسط TradingView برای باز کردن ایمیل هفتگی آنها انتخاب شده است. این پرش استراتژی توقف و نحوه اجتناب از آن را توضیح می دهد.

17 مه 2023 | 5:34 صبح
وبلاگ پیشرفته فارکس

TradingView و The5ers - Stop Strategy Jumping

TradingView و The5ers

وبلاگ پیشرفته فارکس

ما را دنبال کنید: 👉یوتیوب 👉 لینکدین 👉 اینستاگرام 👉 توییتر 👉 TradingView

توصیه می کنم بشینید و این را گوش کنید. فکر کنید که آیا این به شما مربوط می شود یا اینکه آیا خود را در این موقعیت پیدا کرده اید یا حتی اگر این موقعیت را پشت سر گذاشته اید یا خیر، و تجربه خود را در مورد نحوه گذراندن آن به اشتراک بگذارید.

17 مه 2023 | 5:34 صبح | وبلاگ پیشرفته فارکس

بسیاری از معامله گران با استراتژی خود دست و پنجه نرم می کنند و از جنبه های تجارت پرش می کنند، و به همین دلیل است که بسیاری از مربیان خارج از کشور از آنها پول زیادی به دست می آورند. زمان توقف فرا رسیده است.

این ویدئو توسط تحلیلگر ارشد ما جوردون یکی از بزرگترین چالش هایی را که هر معامله گر خرده فروشی در سفر خود برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق فارکس با آن مواجه است، توضیح می دهد.

ویدیوی جردون درباره توقف استراتژی جامپینگ را تماشا کنید
منبع: https://the5ers.com/stop-strategy-jumping/

اگر می‌خواهید ویدیوهای بیشتری از جوردون را تماشا کنید یا به اتاق معاملات زنده بپیوندید، او را دنبال کنید TradeDelicious

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج