USD پیش از NFP ایالات متحده به بالاترین سطح یک ماهه رسید

بر اساس آمار منتشر شده توسط اداره آمار کانادا در روز پنجشنبه، کانادا در ماه نوامبر به دلیل کاهش صادرات محصولات انرژی و واردات دارو و سایر اقلام مصرفی، عدم تعادل تجاری 41 میلیون دلار کانادا (30.20 میلیون دلار) داشته است.

با این حال، اگر گاوها نتوانند به بالاترین حد خود برسند، خرس‌ها بازخواهند گشت و قیمت را پایین‌تر می‌آورند تا سطح حمایت 1.3475 را دوباره آزمایش کنند.

-اگر به معاملات روز فارکس علاقه دارید، راهنمای ما برای شروع را بخوانید.

اکنون بازارها بر گزارش پیش بینی شده حقوق و دستمزد غیرکشاورزی متمرکز شده اند که قرار است اواخر روز جمعه منتشر شود. به گفته کارشناسان مورد نظر رویترز، اقتصاد ایالات متحده در ماه دسامبر 200000 شغل ایجاد کرد.

تحلیلگران 610 میلیون دلار کانادا مازاد را در ماه نوامبر پیش بینی کرده بودند. در عوض، کسری وجود دارد.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

بر اساس آمار منتشر شده در روز پنجشنبه، تعداد آمریکایی‌هایی که درخواست‌های جدید برای دریافت مزایای بیکاری ارائه کرده‌اند در هفته گذشته به پایین‌ترین حد در سه ماه گذشته رسیده است، در حالی که تعداد اخراج‌ها 43 درصد کاهش یافته است.

در برآورد اولیه ای که ماه گذشته منتشر شد، Statscan پیش بینی کرد که اقتصاد کانادا در اکتبر و نوامبر با همان نرخ رشد کرده است، احتمالاً 0.1٪.

رویدادهای کلیدی USD/CAD امروز

آیا به دنبال معاملات خودکار هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

داده‌های جداگانه نشان می‌دهد که اشتغال خصوصی در ماه گذشته ۲۳۵ هزار شغل افزایش یافته است که بسیار بالاتر از پیش‌بینی رشد ۱۵۰ هزار شغلی بود.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-outlook-usd-roars-to-1-month-top-ahead-of-us-nfp/

چشم انداز USD/CAD

67٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.