USD پیش از NFP ایالات متحده به بالاترین سطح یک ماهه رسید

داده های اقتصادی ایالات متحده نشان می دهد که بازار کار دائماً فشرده است. ادعاهای اولیه بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته به پایین ترین حد در سه ماه گذشته رسید. در ماه نوامبر، کانادا عدم تعادل تجاری 41 میلیون دلار کانادا (30.20 میلیون دلار) داشت. چشم انداز USD/CAD امروز با ادامه قدرت دلار صعودی است. روز جمعه، دلار نزدیک به بالاترین حد یک ماهه خود را حفظ کرد زیرا داده‌های اقتصادی ایالات متحده نشان می‌دهد که بازار کار دائماً فشرده است که می‌تواند فدرال رزرو را در مسیر تهاجمی افزایش نرخ بهره نگه دارد. آیا به دنبال معاملات خودکار هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید – طبق آمار منتشر شده در روز پنجشنبه، تعداد آمریکایی‌هایی که درخواست‌های جدید برای مزایای بیکاری ارائه می‌دهند…


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-cad-outlook-usd-roars-to-1-month-top-ahead-of-us-nfp/

با این حال، اگر گاوها نتوانند به بالاترین حد خود برسند، خرس‌ها بازخواهند گشت و قیمت را پایین‌تر می‌آورند تا سطح حمایت 1.3475 را دوباره آزمایش کنند.

داده‌های جداگانه نشان می‌دهد که اشتغال خصوصی در ماه گذشته ۲۳۵ هزار شغل افزایش یافته است که بسیار بالاتر از پیش‌بینی رشد ۱۵۰ هزار شغلی بود.

اکنون به دنبال تجارت فارکس هستید؟ در eToro سرمایه گذاری کنید!

چشم انداز USD/CAD امروز با ادامه قدرت دلار صعودی است. روز جمعه، دلار نزدیک به بالاترین حد یک ماهه خود را حفظ کرد زیرا داده‌های اقتصادی ایالات متحده نشان می‌دهد که بازار کار دائماً فشرده است که می‌تواند فدرال رزرو را در مسیر تهاجمی افزایش نرخ بهره نگه دارد.

بر اساس آمار منتشر شده توسط اداره آمار کانادا در روز پنجشنبه، کانادا در ماه نوامبر به دلیل کاهش صادرات محصولات انرژی و واردات دارو و سایر اقلام مصرفی، عدم تعادل تجاری 41 میلیون دلار کانادا (30.20 میلیون دلار) داشته است.

چشم انداز USD/CAD

تحلیلگران 610 میلیون دلار کانادا مازاد را در ماه نوامبر پیش بینی کرده بودند. در عوض، کسری وجود دارد.

ثاقب اقبال یک تحلیلگر بازار، تاجر صندوق سرمایه گذاری و مربی است که از سال 2011 با تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی خود به صنعت خدمت می کند. نویسنده در معرض بازارها و موسسات مالی مختلف قرار دارد. او به‌خاطر بررسی‌های معاملات روزانه‌اش و تحلیل‌های بازه زمانی متعدد شهرت دارد.

مشاهده همه پست های ثاقب اقبال