USD/JPY رالی قیمت در 132.87 متوقف شد، چشم انداز Fed Speak

باید دید در اطراف آن چه واکنشی نشان خواهد داد، یک شکست معتبر ممکن است کاهش بیشتری را اعلام کند. فقط ثابت ماندن آن و ایجاد یک بالاترین بالاتر، رشد بیشتر را فعال می کند.

  • جفت USDJPY فقط یک شکست کاذب بالاتر از سطح تاریخی را ثبت کرده است، بنابراین عقب نشینی طبیعی است.
  • دلار پس از ارقام بهتر از حد انتظار در روز جمعه همانطور که انتظار می رفت افزایش یافت.
  • بالاترین بالاتر جدید رشد بیشتر را فعال می کند.

آیا علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد ربات های فارکس هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران فارکس آفریقای جنوبی هستید؟ راهنمای دقیق ما را بررسی کنید-

همانطور که انتظار می رفت، پس از گزارش مثبت ایالات متحده در روز جمعه، قیمت افزایش شدیدی را ثبت کرد. NFP به 517 هزار در مقابل 193 هزار مورد انتظار رسید، نرخ بیکاری به طور غیرمنتظره ای از 3.5 درصد به 3.4 درصد کاهش یافت، در حالی که PMI خدمات ISM به 55.2 بسیار بالاتر از 50.5 امتیاز برآورد شده رسید.

قیمت USD/JPY

68٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر


منبع: https://www.forexcrunch.com/usd-jpy-price-rally-stalls-at-132-87-eying-fed-speak/

فردا، حساب جاری ژاپن و وام های بانکی نیز می توانند اقداماتی را انجام دهند. اساسا، مهم ترین رویداد هفته می تواند توسط Prelim UoM Consumer Sentiment در روز جمعه نمایش داده شود.

تحلیل فنی قیمت USD/JPY: تعصب فروش

امروز، داده های ژاپنی متفاوت بود. مخارج خانوار 1.3 درصد در مقابل 0.3 درصد کاهش مورد انتظار کاهش یافت، میانگین درآمد نقدی 4.8 درصد افزایش یافت که از رشد 2.5 درصدی پیش بینی شده بود، در حالی که شاخص های پیشرو به 97.2 درصد در مقابل برآورد 97.0 درصد و اما کمتر از 97.4 درصد در دوره گزارش قبلی رسیدند. .

همچنین، نتوانسته است بالای خط میانه (ML) چنگال صعودی که خریداران خسته را سیگنال می دهد، باقی بماند. اکنون تقریباً به مانع نزولی 131.57 رسیده است.

این جفت ارز با 3.76 درصد افزایش از پایین ترین سطح روز پنجشنبه 128.08 به بالاترین سطح دیروز 132.90 رسید. اکنون در زمان نگارش این مقاله با قیمت 131.87 معامله می شود.

قیمت USD/JPY در کوتاه‌مدت به سمت نزولی تبدیل شد، زیرا آتی ین ژاپن دوباره رشد کرد در حالی که شاخص دلار اندکی عقب‌نشینی کرد.

جفت USD/JPY تنها یک شکست کاذب از 132.87 بالاترین قیمت قبلی را ثبت کرد و اکنون به سمت نزول رفته است. از نظر فنی، عقب نشینی موقت پس از رسیدن به منطقه عرضه طبیعی است.

بعدا، ایالات متحده تراز تجاری را منتشر می کند، انتظار می رود این شاخص در -68.5B در مقابل -61.5B در دوره گزارش قبلی باشد. اعتبار مصرف کننده نیز آزاد خواهد شد. با این حال، هر چیزی ممکن است در مورد پاول، رئیس فدرال رزرو، اتفاق بیفتد. این به عنوان یک رویداد پر تاثیر تلقی می شود و دلار می تواند حرکت های شدیدی را ثبت کند.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج