USDCHF H4 | ادامه نزولی به سمت حمایت اول قبل از جهش |

برای بحث در مورد این ایده تجاری، به ادامه مطلب بروید باشگاه معامله گران تیک میل جایی که می توانید مستقیماً به تیم تحلیلگران درجه یک ما دسترسی داشته باشید.

سناریوی جایگزین:
حمایت اول در 0.8437 قرار دارد که در -61.8٪ گسترش فیبو قرار دارد. مقاومت اول روی 0.8756 است که یک مقاومت همپوشانی است.

هشدار خطر بالا: CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و با ریسک بالایی در از دست دادن سریع پول به دلیل اهرم همراه هستند. 72% و 71% از حساب‌های سرمایه‌گذار خرد هنگام معامله CFD با Tickmill UK Ltd و Tickmill Europe Ltd ضرر می‌کنند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.


منبع: https://www.tickmill.com/blog/usdchf-h4-bearish-continuation-towards-1st-support-before-bouncing-off-14th-july-2023

سلب مسئولیت: مطالب ارائه شده فقط برای اهداف اطلاعاتی است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. نظرات، اطلاعات یا نظرات بیان شده در متن صرفاً متعلق به نویسنده است و نه به کارفرما، سازمان، کمیته یا گروه یا فرد یا شرکت نویسنده نویسنده.

ترجیح:
قیمت در حال نزدیک شدن به نقطه محوری ما در 0.8526 است که در سطح 100٪ طرح ریزی فیبو قرار دارد. پیش از بازگشت به سمت صعودی، می‌توانیم انتظار ادامه نزولی به سمت حمایت اول را داشته باشیم.

تایپ کنید
ادامه نزولی

عنوان
USDCHF H4 | ادامه نزولی به سمت حمایت اول قبل از جهش

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج