USDJPY H4 I نسبت به مقاومت واکنش نشان می دهم؟ |

تایپ کنید
معکوس نزولی

سلب مسئولیت: مطالب ارائه شده فقط برای اهداف اطلاعاتی است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. نظرات، اطلاعات یا نظرات بیان شده در متن صرفاً متعلق به نویسنده است و نه به کارفرما، سازمان، کمیته یا گروه یا فرد یا شرکت نویسنده نویسنده.

ترجیح:

این قطعه به سمت نقطه محوری ما یعنی 141.297 افزایش می یابد که یک مقاومت عقب نشینی است که با 50% اصلاح Fibo همسو می شود. برعکس از اینجا، قیمت می تواند به حمایت اول در 139.114 سقوط کند که یک سطح حمایت همپوشانی است.

هشدار خطر بالا: CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و با ریسک بالایی در از دست دادن سریع پول به دلیل اهرم همراه هستند. 72% و 71% از حساب‌های سرمایه‌گذار خرد هنگام معامله CFD با Tickmill UK Ltd و Tickmill Europe Ltd ضرر می‌کنند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر.


منبع: https://www.tickmill.com/blog/usdjpy-h4-i-react-off-resistance-21st-july-2023

سناریوی جایگزین:
با این حال، اگر قیمت بالاتر از پیوت بشکند، می‌تواند به مقاومت اول در 143.014 صعود کند که بالاتر از 61.8 اصلاحی فیبو است.

عنوان
USDJPY H4 I نسبت به مقاومت واکنش نشان می دهم؟

برای بحث در مورد این ایده تجاری، به ادامه مطلب بروید باشگاه معامله گران تیک میل جایی که می توانید مستقیماً به تیم تحلیلگران درجه یک ما دسترسی داشته باشید.

توسط رضا خانتاراج

رضا خانتاراج